DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray)

Kód: CP.OS.00000284.01
159 € 132,50 € bez DPH
Na sklade (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

DJI Osmo Mobile 6 je inteligentný stabilizátor smartfónu nabitý kreatívnymi funkciami, 3-osou stabilizáciou a vstavanou teleskopickou tyčou. Je nielen kompaktný a ľahko skladacie, aby sa vám zmestil do dlane, ale tiež sa automaticky spustí, akonáhle sa rozloží. Aplikácia DJI Mimo uľahčuje efektívne fotografovanie, úpravy a zdieľanie, čo vám umožní zachytiť každý nezabudnuteľný okamih. Teraz vo farebnom prevedení Platinum Gray.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozviňte svoju kreativitu

Osmo Mobile 6 je inteligentný stabilizátor smartfónu nabitý kreatívnymi funkciami. Je nielen kompaktný a ľahko skladacie, aby sa vám zmestil do dlane, ale tiež sa automaticky spustí, akonáhle sa rozloží, a okamžite môžete zaobstarať zábery. Získajte dynamické uhly a dokonalé selfie pomocou vstavanej predlžovacej tyče. K dispozícii máte celý rad inteligentných funkcií a sprievodcov. Aplikácia DJI Mimo uľahčuje efektívne fotografovanie, úpravy a zdieľanie, čo vám umožní zachytiť každý nezabudnuteľný okamih.

 • 3-osová stabilizácia
 • Rýchle spustenie
 • Prenosný a skladací
 • ActiveTrack 5.0
 • Vstavaná predlžovacia tyč
 • Jednoduché návody a úpravy jedným kliknutím

03

Pripraviť…Pozor…Teraz

Kompaktný a prenosný

Noste svoj Osmo Mobile 6 na vzrušujúce dobrodružstvo. Vďaka kompaktnému a skladaciemu dizajnu sa ľahko zbalí as rýchloupínacou magnetickou svorkou na telefón môžete začať bez toho, aby ste sa museli obťažovať so zložením puzdra telefónu. Zaklapnite alebo vyberte – ste pripravení okamžite natáčať alebo prijímať hovory.

Rýchle spustenie

Osmo Mobile 6 sa automaticky zapne, akonáhle ho rozložíte. Zaklapnite spárovaný smartfón a automaticky sa objaví aplikácia DJI Mimo, ktorá vám umožní začať natáčať, akonáhle sa objaví inšpirácia. [1]

3-osová stabilizácia

Vďaka 3-osovej stabilizácii zachyťte plynulé, bezstratové výtvory na cestách, ktoré zapôsobia a ohromia. Osmo Mobile 6 integruje pokročilú stabilizačnú technológiu DJI, ktorá vám prináša silné, stabilné výsledky bez otrasov priamo vo vašej ruke.

02

Vyzerá dobre

Nová farba Platinum gray je elegantná, úhľadná a odolná voči škvrnám. Vďaka vylepšenému ergonomickému dizajnu a protišmykovej rukoväti vám Osmo Mobile 6 presne padne do ruky.

Jednoduchá obsluha

Pohodlne kontrolujte úroveň batérie a indikátor stavu systému a prepínajte medzi režimami gimbalu pomocou nového vstavaného [stavového panelu]. Stlačením tlačidla M môžete preskakovať medzi štyrmi režimami, aby ste splnili svoje potreby pri natáčaní alebo pridali kreatívny talent.

Follow

V režime Follow pohľad kamery sleduje pohyby gimbalu pri otáčaní a naklápaní a zostáva stabilný počas otáčania. Tento režim je vhodný pre fotografovanie hore, dole a diagonálne.

Zámok klopenia

Pohľad kamery sleduje iba pohyb gimbalu a zostáva stabilný počas klopenia a klonenia – ideálny pre vodorovné fotografovanie alebo pohyb okolo objektu.

FPV

V režime FPV všetky tri osi gimbálu sledujú pohyb hlavného tela. To je skvelé pre dynamické natáčanie statických objektov, ako sú pamiatky, budovy alebo sochy.

SpinShot

Stlačením joysticku doľava alebo doprava môžete ovládať otáčanie pohľadu kamery a vytvárať dynamické zábery. Ideálne na natáčanie tlakom, ťahom a pohybmi pod vysokým uhlom.

Stačí prejsť na ovládanie

Bez námahy a plynule ovládajte zoom a ostrenie pomocou nového [bočného kolieska] Osmo Mobile 6. Otáčaním kolieska upravte ohniskovú vzdialenosť pre flexibilnú kompozíciu a hladko približujte a odďaľujte. A pre ešte lepšie filmové ovládanie jedným stlačením bočného kolieska prepnete na manuálne ostrenie.

05

Inteligentné funkcie v pohotovosti

 • Časozber: Zakrivenie času a priestoru pomocou Časozberu, Motionlapse a Hyperlapse. S jednoduchými šablónami Motionlapse môžete spojiť krásne okamihy do pôsobivých klipov.
 • Dynamický zoom: Použite režimy Move In a Move Out na získanie rozťahovacích a komprimovaných vizuálnych efektov, aby ste s telefónom vytvorili senzačné dynamické pohyby.
 • Ovládanie gestami: Ovládanie gestami uľahčuje zhotovovanie selfie alebo skupinové fotografie. Vytvorenie obrázku alebo spustenie videa nebolo nikdy tak pohodlné.
 • Panoráma: Vyskúšajte tri panoramatické režimy: pre vašu kreatívnu víziu sú k dispozícii 3x3, 240° alebo CloneMe. Skúste a uvidíte.
 • Režim Story: Režim Story ponúka rôzne šablóny so zodpovedajúcimi pohybmi kamery, prechodmi, zvukovými stopami a ďalším, aby používatelia mohli zdieľať pútavé videá jediným kliknutím. K dispozícii sú aj vlastné šablóny. Je to vaše video, vy riadite zábery.

Vstavaná predlžovacia tyč

Dostaňte všetko do záberu. Vstavané rozšírenie znamená, že nikto nezostane zabudnutý. Zahrňte do akéhokoľvek záberu viac priateľov, domácich maznáčikov alebo nádherné scenérie. Zaobstarajte dynamická selfie z vyšších alebo nižších uhlov. Predĺžte tyč, aby ste rozšírili kreatívne možnosti.

Rýchle prepnutie na portrét

Plynulo prepínajte medzi režimom na šírku a na výšku jednoduchým dvojitým stlačením prepínacieho tlačidla.

04

S týmto gimbalom neriskujete

Držte krok

ActiveTrack 5.0 je plne upgradovaný pre stabilnejšie sledovanie na dlhšie vzdialenosti. [2] Vylepšená verzia umožňuje prednej kamere sledovať objekty, ktoré sa otáčajú do strany alebo sa točia. Počas kempovania, cestovania alebo natáčania na ulici gimbal automaticky udržuje objekt v úvrati, aby sa vaše zábery viac podobali príbehu.

Vlogy, ktoré vyčnievajú

Nebojte sa zlého osvetlenia alebo rušivého hluku. S DJI OM Fill Light Phone Clamp a DJI Mic ste pripravení na každú situáciu a ste vybavení, aby ste pozdvihli svoj obsah na novú úroveň. [3]

Zvládnete to, od prvého obstarania až po odoslanie

DJI Mimo

Aj začiatočníci môžu tvoriť ako profíci. V zobrazení fotoaparátu sa na začiatku mnohých funkcií zobrazia výukové programy s intuitívnymi pokynmi a sprievodcami, aby ste mohli rýchlo začať. ShotGuides automaticky rozpozná váš scenár a odporučí sekvenciu záberov spolu s návodom, ako ju získať. Vyberte si z radu šablón, postupujte podľa pokynov a počas chvíľky fotografujte ako profesionál.

Aplikácia LightCut

Preskočte z aplikácie DJI Mimo do aplikácie LightCut, ktorá ponúka úpravy jedným kliknutím pomocou umelej inteligencie a rad exkluzívnych video šablón. Od natáčania až po spracovanie je to prívetivé riešenie na jednom mieste, ktoré je skutočne prívetivé pre nových tvorcov. 

Nezabudnite na príslušenstvo

 • DJI OM Magnetic Phone Clamp 3: Nasúvajte a vyťahujte pre okamžité fotografovanie – vylepšená rýchloupínacia svorka na telefón vám umožňuje zacvaknutie bez toho, aby ste sa museli obťažovať so zložením puzdra telefónu. A vďaka silnej magnetickej sile medzi svorkou a gimbalom môžete byť bez starostí, pretože je vaše zariadenie v bezpečí.
 • DJI OM Grip Tripod: Malý a prenosný statív je možné rozložiť, aby stál na rovnom povrchu, alebo ho možno použiť na ďalšie predĺženie rukoväte gimbalu. Protišmykový dizajn umožňuje pohodlné držanie.
 • DJI OM Fill Light Phone Clamp [3]: Vstavané pomocné LED svetlá poskytujú tri úrovne jasu a tri možnosti teploty farieb. Zabudnite na zlé osvetlenie, zvýraznite svoj objekt tým správnym svetlom, nech ste kdekoľvek.
 • DJI Mic [3]: Vylepšite kvalitu zvuku tak, aby zodpovedala vášmu obsahu. DJI Mic je prvý dvojkanálový bezdrôtový mikrofónny systém DJI, ktorý sa skladá z dvoch mikrofónnych vysielačov, prijímača a ultraprenosného nabíjacieho puzdra. Vyznačuje sa vynikajúcim nahrávacím výkonom na zachytenie čistejšieho a realistickejšieho zvuku, ktorý sa perfektne hodí k vášmu záznamu Osmo Mobile 6.

V balení

Poznámky

1. Automatické vyskakovacie okná v aplikácii DJI Mimo sú podporované iba na iPhone a podliehajú skutočným okolnostiam. Pri prvom použití DJI Osmo Mobile 6 povoľte rýchle spustenie v aplikácii DJI Mimo a dokončite autorizáciu podľa pokynov.
2. Testované pri sledovaní jedného predmetu.
3. Predáva sa samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Osmo Mobile 6
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.