DJI Osmo Action 4 (Set na lyžovanie)

Kód: CP.OS.00000269.02-CSKI
368 € 306,67 € bez DPH
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Nová akčná kamera DJI Osmo Action 4 s najlepšou kvalitou obrazu vo svojej triede. Zachyťte akýkoľvek okamih vďaka úžasnej kvalite obrazu a bezkonkurenčnej flexibilite aj pri zlom osvetlení. Ponúka 1/1,3palcový senzor a úžasné snímky pri nízkom osvetlení, 10-bitový a D-Log M farebný výkon, odolnosť voči mrazu a dlhá výdrž batérie, 4K/120 fps a 155° ultraširoké FOV[1] ,magnetické rýchloupínanie a natívne vertikálne video [2]360° HorizonSteady, vodotesnosť do 18 m a duálne farebné dotykové displeje. Súčasťou balenia je DJI Osmo Action (Standard Combo)DJI Osmo Action 3 - 1,5 m predlžovacia tyč.

Detailné informácie

Podrobný popis

action4-main

Hlavné funkcie

 • 1/1,3palcový senzor a úžasné snímky pri nízkom osvetlení
 • 10-bitový a D-Log M farebný výkon
 • Odolnosť voči mrazu a dlhá výdrž batérie
 • 4K/120 fps a 155° ultraširoké FOV [1]
 • Magnetické rýchloupínanie a natívne vertikálne video [2]
 • 360° HorizonSteady
 • Vodotesnosť do 18 m
 • Duálne farebné dotykové displeje

Akčná kamera s najlepšou kvalitou obrazu vo svojej triede

Systém snímania

Zahájte akciu

Osmo Action 4 Cycling

Zachyťte akýkoľvek okamih vďaka úžasnej kvalite obrazu a bezkonkurenčnej flexibilite aj pri zlom osvetlení.

 • 1/1,3″ obrazový senzor: Pri nahrávaní s Action 4 môžete využiť potenciál každého pixelu. Široká clona f/2,8 a ekvivalentná veľkosť pixelov 2,4 μm zaisťujú snímky plné detailov.
 • 10-bitový a D-Log M farebný výkon: 10-bitový farebný režim D-Log M [3] poskytuje viac ako miliardu farieb a širší dynamický rozsah, ktorý môžete využiť v postprodukcii.
 • 4K / 120 fps: Najlepšie zábery si zaslúžia spomalené zábery. Preto má Action 4 rozlíšenie 4K UHD 120 fps [4].
 • 155° ultraširoký uhol: Vyskúšajte si ultraširoké FOV, ktoré vás vtiahne do deja s perspektívou podobnou tomu, čo vidí ľudské oko.

Skvelá stabilizácia

360º HorizonSteady

360º HorizonSteady prekračuje rámec jednoduchej stabilizácie akčnej kamery a koriguje horizontálne náklony v akomkoľvek uhle bez ohľadu na to, koľko otočiek, obratov alebo zatočení vykonáte. Plánujete niečo menej náročné? Vyskúšajte HorizonBalancing pre korekciu horizontálneho náklonu až do ±45º.

RockSteady 3.0

Funkcia RockSteady 3.0 zaistí plynulú stabilizáciu vašich POV záberov, a to aj pri natáčaní v rozlíšení 4K/120 fps.

Kalibrácia teploty farieb

Pokročilý snímač teploty farieb zaistí verné farebné tóny vonku, v interiéri aj pod vodou.

Podmorský život

DJI Mimo teraz dokáže synchronizovať vizuálne informácie zo snímača teploty farieb kamery Action 4, aby ste mohli sledovať detaily pod morskou hladinou.

Osmo Action 4 Surfing (5)

Pripravená kedykoľvek potrebujete

Scenáre používania

Prekonajte všetky limity

Limity sú od toho, aby boli prekonávané. Action 4 je akčná kamera, ktorá vám to umožní vďaka nespočetným množstvom funkcií, ktoré sú nielen výkonné, ale aj intuitívne.

Neobmedzená kreativita, intuitívne ovládanie

Magnetické rýchloupínanie

Magnetická rýchloupínacia konštrukcia Action 4 umožňuje rýchle prenastavenie, kedykoľvek potrebujete.

Natívne vertikálne snímanie

Ľahko a flexibilne môžete prejsť do vertikálnej polohy. Ochranný rámček pre horizontálne a vertikálne snímanie umožňuje zhotovovať vertikálne zábery v priebehu niekoľkých sekúnd bez straty kvality.

Osmo Action 4 Cycling-Chest Strap Mount

Duálne dotykové displeje

Vďaka dvom dotykovým displejom odolným proti vode [5] nemusíte pri robení selfie, prepínaní režimov alebo prehrávaní videa otáčať akčnú kameru kvôli úpravám parametrov.

Vlastné režimy a tlačidlo rýchleho prepínania

Vďaka funkciám, ako je napríklad SnapShot, vám neuniknú ani tie najzaujímavejšie okamihy. Uložte si často používané nastavenia do skratiek C1-C5 a prepínajte medzi jednotlivými režimami počas používania pomocou tlačidla Quick Switch a hlasových pokynov.

Robustný výkon, kompaktné prevedenie

18m vodotesnosť

Bez obáv môžete kameru ovládať aj s mokrými rukami. Action 4 je navrhnutá tak, aby bez puzdra mohla byť ponorená až do hĺbky 18 metrov. [6]
Veľmi dlhá výdrž batérie, podpora rýchleho nabíjania

Osmo Action 4 Diving Vivid Underwater Footage (before)

Batéria vydrží nabitá viac ako 2,5 hodiny. [7] Keď ju budete potrebovať dobiť, môžete využiť rýchlonabíjanie. Počas iba 18 minút bude nabitá na 80 %.[8]

 • Dlhá výdrž batérie: Viac ako 2,5 hodiny
 • Rýchlonabíjanie: Až 80% za 18 minút

Nízka teplota, vysoký výkon

Konštrukcia batérie odolná proti mrazu vám umožní používať kameru aj v mrazivých dňoch. Vychutnajte si až 150 minút záznamu pri teplote až do -20 °C. [9]

AI odstránenie selfie tyče

S vylepšenou funkciou InvisiStick môžete v širšom spektre scenárov [10] eliminovať selfie tyč zo záberov a získať tak úchvatnú perspektívu.

GPS Bluetooth diaľkový ovládač

Zachyťte celý záber pomocou GPS Bluetooth diaľkového ovládača. [11] Zaznamenávajte a integrujte dáta, ako je rýchlosť, stúpanie, zrýchlenie a ďalšie.

Vylepšenie atmosféry

Inteligentné režimy

Rozšírené možnosti záznamu

Kamera Action 4 je stvorená na záznam rýchlych športových zápasov, od dynamických záberov s čistým zvukom až po bezproblémové možnosti následných úprav.

Stereo záznam

Ponorte sa do čistého a jasného zvuku vďaka vstavanému mikrofónu, ktorý zaisťuje kvalitný zvuk. Action 4 podporuje aj externé pripojenie k mikrofónu DJI Mic pre rozšírenie možností nahrávania.

Osmo Action 4 Hiking (8)

Redukcia hluku z okolia

Bezdrôtový mikrofón

Kamera Action 4 je vybavená tromi mikrofónmi pre všesmerové nahrávanie s vylepšeným zvukom. Skrytý mikrofón v spodnej časti akčnej kamery a pokročilý softvér na redukciu šumu vetra vám zaistí čistý zvuk aj za vetra alebo pri rýchlych pohyboch. Action 4 je kompatibilný s mikrofónom DJI Mic,[11] ktorý má dosah prenosu až 250 metrov.[12] Action 4 je možné tiež pripojiť k iným externým mikrofónom pomocou kábla Type-C na 3,5 mm.

* Na dosiahnutie dokonalého zážitku použite slúchadlá.

Živý prenos cez Wi-Fi

Action 4 podporuje živé vysielanie pomocou Wi-Fi alebo hotspotu v telefóne. Stačí si vybrať preferovanú platformu a rozlíšenie. Pomocou externého zdroja napájania môžete akčnú kameru nabíjať aj pri dlhších streamoch, aby ste zaistili neprerušované vysielanie.

Osmo Action 4-Back Screen CN

Hlasová interakcia

 • Hlasové výzvy: Krátko stlačte tlačidlo Quick Switch a kamera vám oznámi aktuálny režim snímania. Požadovaný režim si môžete zvoliť aj v prípade, že nemáte displeje na dohľad.
 • Hlasové ovládanie: Skúste hlasové ovládanie [13], keď práve nemáte voľné ruky. Použite rôzne hlasové príkazy pre zábavný tvorivý proces.

Synchronizácia časového kódu

Vďaka vstavanej funkcii časového kódu v kamere Action 4 môžete synchronizovať zábery z viacerých kamier a zvýšiť tak efektivitu pri strihu.

Aplikácia LightCut

AI editácia

Aplikácia LightCut automaticky rozpozná prvky v záberoch a odporučí ideálnu sekvenciu záberov, takže jedným kliknutím získate vynikajúce video v rozlíšení 4K HD. Môžete si tiež vybrať z radu šablón a vytvárať expresívny obsah z ľubovoľného zážitku.

Obsiahle príslušenstvo*

Všestranné a pripravené

Príslušenstvo, ktoré vylepšuje tvorbu

K dispozícii je nové intuitívne a veľmi praktické príslušenstvo, vďaka ktorému bude každý scenár oveľa dynamickejší.

Osmo Action Extreme Battery

Horská cyklistika

Osmo Action Chest Strap Mount: Vytvára intenzívny pohlcujúci pohľad z prvej osoby. Pohodlné nosenie s nastaviteľným uhlom sklonu kamery.

Osmo Action Helmet Chin Mount: Poskytnite divákom úchvatnú perspektívu z kamery, ktorá napodobňuje zorné pole používateľa. Ľahko sa montuje a demontuje a funguje na rôznych typoch prilieb.

Potápanie

Osmo Action 60m Waterproof Case: Vďaka vysoko odolnému sklu poskytuje vodotesnú ochranu až do hĺbky 60 metrov [7] a umožňuje tvoriť aj pod vodou.

DJI Floating Handle: Protišmyková rukoväť je príjemná a dobre sa drží. Dutá konštrukcia udržuje akčnú kameru nad vodou, takže môžete natáčať bez obáv zo straty zariadenia. Univerzálny port je možné ľahko demontovať a pripojiť k vodotesnému puzdru.

Lyžovanie/Snowboarding

Osmo Action 1.5m Extension Rod Kit: Je kompaktný, ľahko sa drží a je flexibilný od 0,3 do 1,5 metra, čo je vhodné najmä pre selfie a zábery z viacerých uhlov. Otvor s 1/4″ závitom na spodnej strane umožňuje rozšírenie príslušenstva na všestranné použitie.

Osmo Action Adhesive Base Kit: Plochá lepiaca základňa má veľkú lepiacu plochu 3M [14] so silnou priľnavosťou pre bezpečné upevnenie, vďaka ktorej je vhodná pre širokú škálu scenárov.

Cyklistika

Osmo Action Bike Seat Rail Mount: Je vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny, a ľahko sa inštaluje.

Osmo Action Mini Handlebar Mount: Podporuje 360° otáčanie na snímanie z rôznych uhlov. Jeho montáž je jednoduchá a nevyžaduje žiadne náradie. Priemer rúrky je nastaviteľný,[15] takže je vhodný pre rôzne modely.

Osmo Action 360° Wrist Strap: Nasaďte si akčnú kameru na ruku alebo zápästie pomocou remienka na zápästie Osmo Action 360° a robte pohlcujúce POV zábery alebo kameru rýchlo uložte. 

Ďalšie príslušenstvo

Osmo Action GPS Bluetooth Remote Controller: Môžete ho nosiť na zápästí alebo pripevniť na riadidlá a diaľkovo ovládať spustenie nahrávania. Zaznamenávajte športové údaje pomocou vstavanej GPS a integrujte ich do videa v aplikácii DJI Mimo.

Osmo Action Mini Extension Rod: Veľkosti dlane pri skladovaní. Môže byť rozšírený na štyri časti. Pohodlne sa drží aj dlhšiu dobu. Vstavaný statív na spodnej strane dokáže udržať zariadenie bezpečne na mieste pre stabilné snímanie. Konštrukcia s guľovým kĺbom na hornej strane umožňuje pohodlnejšie nastavenie uhla.

Osmo Action Mini Handlebar Mount: Podporuje 360° otáčanie na snímanie z rôznych uhlov. Jeho montáž je jednoduchá a nevyžaduje žiadne náradie. Priemer trubice je nastaviteľný, [15] takže je vhodný pre rôzne modely.

Osmo Action 360° Wrist Strap: Pri jazde na bicykli si môžete kameru nasadiť na ruku alebo zápästie a zhotovovať pohlcujúce POV zábery a okamžite upraviť uhol snímania.

Osmo Action Bite Mount: Zaistite kameru bez toho, aby ste ju museli držať, a robte POV zábery pri surfovaní alebo jazde na bicykli. Je vyrobená z odolného potravinárskeho materiálu [16] na pohodlné, bezpečné a bezproblémové snímanie.

Osmo Backpack Strap Mount: Kameru môžete rýchlo pripevniť k batohu a zaobstarať POV záznam pri outdoorových aktivitách. Keď akčnú kameru nepoužívate, je v ňom bezpečne uložená.

Osmo Action Multifunctional Battery Case: Uchováva tri batérie a dve microSD karty. Inteligentne rýchlo nabíja tri batérie a môže byť spoločne s týmito batériami použitá ako powerbanka na nabíjanie ďalších zariadení, napríklad smartfónu.

DJI Mic: Prvý dvojkanálový bezdrôtový DJI systém mikrofónov sa vyznačuje vynikajúcim výkonom záznamu zvuku, ktorý zaznamenáva presnejší a realistickejší zvuk, čo výrazne zlepšuje kvalitu výstupných záberov.

Osmo Action Hanging Neck Mount [17]Závesný držiak na krk využíva jedinečný materiál zo silikagélu, ktorý je príjemný na nosenie a môžete ho ľubovoľne tvarovať. Použite ho na rýchle zhotovovanie POV záberov pri rybárčení, cestovaní a pod.

* Všetko príslušenstvo uvedené v tejto časti je predávané samostatne.

V balení

Poznámky

1. 155° FOV podporuje nahrávanie videa až v rozlíšení 4K/60 fps a vyžaduje vypnutie stabilizácie.
2. Pro vertikální snímání je nutný ochranný rám pro horizontální a vertikální snímání.
3. 10-bitové farby sú podporované iba vo farebnom režime D-Log M.
4. Vysoká snímková frekvencia 120 fps je použiteľná pre špecifikácie videa 1080p, 2,7K 16:9 a 4K 16:9.
5. Hydrofóbnosť prednej obrazovky, zadnej obrazovky a skleneného krytu objektívu je zaistená povrchovou úpravou AF, ktorá môže byť ovplyvnená náhodným poškriabaním.
6. Pred použitím akčnej kamery zatvorte kryt batérie a kryt portu USB-C a utiahnite kryt sklenenej šošovky. Na dlhodobé natáčanie pod vodou alebo v prostredí
s vysokým tlakom vody odporúčame nainštalovať vodotesné puzdro. Kamera Osmo Action 4 a jej vodotesné puzdro majú stupeň vodotesnosti IP68. Nepoužívajte kameru v horúcich prameňoch alebo v extrémnom podmorskom prostredí a nedovoľte, aby prišla do styku s korozívnymi alebo neznámymi kvapalinami.
7. V laboratórnom prostredí s teplotou 25 °C a pri rozlíšení 1080p/24 fps (16:9), so zapnutou funkciou RockSteady, vypnutou Wi-Fi a vypnutým displejom.
Tieto údaje sú iba referenčné.
8. Testované v laboratórnom prostredí s teplotou 25 ℃ pri použití DJI 30W USB-C Charger s vypnutou funkciou fotografovania/videozáznamu a vypnutým displejom
a slúži iba ako referencie.
9. V laboratórnom prostredí s teplotou -20 °C a pri rozlíšení 1080p/24 fps (16:9), so zapnutou funkciou RockSteady, vypnutou Wi-Fi a vypnutým displejom. Tieto údaje sú iba referenčné.
10. InvisiStick podporuje video v rozlíšení až 1920 × 1440 pri eliminácii v cloude
a video v rozlíšení až 1280 × 960 pri lokálnej eliminácii.
11. Predáva sa samostatne.
12. Vyhovuje norme FCC a bol testovaný v otvorenom vonkajšom prostredí bez rušenia.
13. V súčasnosti podporuje iba mandarínsku čínštinu a angličtinu. Túto funkciu používajte v tichom prostredí a uistite sa, že je vaša výslovnosť zreteľná a presná.
14. Ideálny rozsah teploty je od -10 °C do 40 °C (14 °F až 104 °F). Nepripevňujte na zakrivené povrchy a uistite sa, že je povrch na pripevnenie čistý. Po nanesení odporúčame nadstavec na 10 sekúnd pritlačiť a pred použitím ho ponechať 30 minút.
15. Osmo Action Mini Handlebar Mount podporuje okrúhle riadidlá s priemerom
8-35 mm.
16. Plastový materiál Osmo Action Bite Mount, ktorý prichádza do styku s ústami, spĺňa testovaciu normu FDA.
17. Pri niektorých extrémnych športoch, ako je horolezectvo a potápanie, buďte opatrní. Dbajte na to, aby sa vám okolo krku nezachytili žiadne cudzie predmety, aby ste sa vyhli riziku udusenia.
18. Testované v laboratórnom prostredí pri teplote 25 °C pri natáčaní videa
1080p/30 fps v normálnom režime videa s vypnutou vylepšenou kvalitou obrazu, vypnutou funkciou EIS a vypnutými displejmi a malo by byť použité iba na referenčné účely.
19. Maximálna prevádzková doba bola testovaná pri natáčaní videa rýchlosťou 1080p/30 fps (režim Power Reserve) s vypnutou elektronickou stabilizáciou obrazu av laboratórnych podmienkach.
20. Elektronická stabilizácia (EIS) nie je podporovaná v režimoch Timelapse a Slow Motion. HorizonSteady podporuje iba video 1080p/2,7K (≤60 snímok/s) v pomere 16:9 a HorizonBalancing podporuje iba video 1080p/2,7K/4K (≤60 snímok/s)
v pomere 16:9.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamera
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.