DJI Osmo Action 3 Adventure Combo + Zľava 5 % s kódom ACTION5 pre registrovaných používateľov

Kód: CP.OS.00000221.01
Zľavový kód
Značka: DJI
379 € 315,83 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Nová akčná kamera od značky DJI, ktorá sa vyznačuje rýchloupínacou konštrukciou pre jednoduchú horizontálnu a vertikálnu montáž a plnofarebnými dotykovými obrazovkami na prednej a zadnej strane pre ľahké ovládanie parametrov a prehrávania. Osmo Action 3 prináša prielom v oblasti odolnosti proti chladu, výdrži batérie a vodeodolnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posuňte akékoľvek dobrodružstvo za hranice s Osmo Action 3. [1] Vyznačuje sa rýchloupínacou konštrukciou pre jednoduchú horizontálnu a vertikálnu montáž a plnofarebnými dotykovými obrazovkami na prednej a zadnej strane pre jednoduché ovládanie parametrov a prehrávania. Vďaka ďalším prelomom v oblasti odolnosti proti chladu, výdrži batérie a vodeodolnosti nebol nikdy lepší čas na akciu.

Sand

Hlavné funkcie

 • 4K/120fps & Superširokoúhlé zorné pole 
 • HorizonSteady stabilizácia obrazu
 • Odolná proti mrazu a dlhotrvajúca výdrž
 • Vertikálny držiak s rýchlym uvoľnením [2]
 • Vodotesnosť 16 metrov [3]
 • Duálne dotykové obrazovky

Zobrazovací systém

4K/120fps

Každý okamih sa môže stať vrcholom. Filmujte v rozlíšení až 4K/120 snímok za sekundu [4] a zachyťte zážitky s dynamickými, neuveriteľne plynulými detailmi. 

155° Superširokouhlé zorné pole

Príležitosti sú široko otvorené. Vďaka mimoriadne širokému záberu je každá scéna príťažlivejšia, pohlcujúca a zapamätateľná.

1/1,7 palcový snímač, optimálna kvalita obrazu 

Kalibrácia teploty farieb

Zažite verné farby. Snímač teploty farieb Action 3 inteligentne upravuje vyváženie bielej a AE pre vysoko presné farby, a to aj v prostredí so zložitým osvetlením, ako je potápanie alebo voľné potápanie hlboko pod hladinou.

4K HDR

Pozrite sa na každý malý detail. HDR video vám umožní zachytiť jemné detaily svetiel a tieňov. Dokonca aj v prostredí s vysokým kontrastom zachytáva záznam v rozlíšení 4K tieto nuansy a jemné svetelné prechody. Stabilizačné režimy je možné zapnúť aj pri natáčaní v 4K HDR, aby sa účinne eliminovalo chvenie fotoaparátu.

Cycling

Rýchloupínací dizajn

Bezpečné a efektívne pripevnenie

Silná odolnosť proti nárazu pre spoľahlivé spojenie. [5] Inovatívny rýchloupínací dizajn Action 3 zvyšuje odolnosť proti nárazu vďaka kombinácii silnej magnetickej sily a prídavnej polohovacej spony. Vďaka tomu je viac ako pripravený na scenáre s vysokou intenzitou. [5] Možno ho tiež ľahko odpojiť a je dostatočne flexibilný, aby bolo možné rýchlo vymeniť umiestnenie a príslušenstvo.

Choďte na výšku

Nasaďte si to, ako chcete. Horizontálne-vertikálny ochranný rám vám umožní prepínať veci a fotografovať vertikálne v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačí ho odpojiť, otočiť a znova pripojiť.

Batérie

Odolné proti mrazu a dlhotrvajúce

 • Odolnosť voči mrazu: -20°C 

Kto sa bojí nízkych teplôt? Nepretržitý záznam po dobu až 150 minút pri teplotách až -20 °C. [6] Action 3 nezvláda len chladné počasie. Darí sa jej v ňom.

 • O 160 minút predĺžená životnosť batérie [7]

Výdrž batérie vydrží rovnako dlho ako vy. Limity kapacity batérie boli s Action 3 posunuté ešte ďalej, aby bolo možné ju používať o 2,5+ hodiny viac. Zachyťte všetky dobrodružstvá na jedno nabitie. 

Rýchle nabíjanie

Ušetrite čas nabíjaním. Action 3 je prvá akčná kamera, ktorá prirodzene podporuje technológiu rýchleho nabíjania. Iba za 18 minút ju možno nabiť až na 80 %, [8] čo vystačí približne na dve hodiny natáčania. [8]

Viac režimov EIS

Skutočne komplexný stabilizačný systém

RockSteady 3.0

Nová generácia inteligentného stabilizačného algoritmu poháňa najnovšiu verziu RockSteady EIS, ktorá dokáže účinne eliminovať chvenie kamery vo všetkých smeroch. Podporuje použitie pri nahrávaní rýchlosťou až 4K/120fps a poskytuje stabilný a pohlcujúci pohľad z pohľadu prvej osoby.

HorizonSteady

Táto funkcia inteligentnej stabilizácie pomáha eliminovať chvenie fotoaparátu vo všetkých smeroch a dokonca aj horizontálne koriguje náklon v ľubovoľnom uhle. To znamená, že záznam môže zostať vodorovne rovný, a to aj napriek silným nárazom a otáčaniu o 360°. Navyše môžete aktivovať HorizonBalancing, ktorý koriguje horizontálny náklon v rozsahu ±45 ° a podporuje nahrávanie stabilných 4K/60fps videí.

155° Super-Wide FOV

Ochrana

Vodotesnosť 16m [3]

Poďte hlbšie. Telo kamery je plne optimalizované na použitie v hĺbkach až 16 metrov (52 stôp), čím umocní vaše podvodné dobrodružstvo bez potreby ďalšieho príslušenstva.

Sklo s vysokou pevnosťou

Odolné proti pádu a hydrofóbne. Predná obrazovka, zadná obrazovka a ochranný kryt objektívu sú vyrobené z vysoko pevného skla Gorilla Glass, ktoré je nielen odolné proti opotrebovaniu a poškriabaniu, ale aj odolné proti pádu z výšky 1,5 metra. [5] Tieto tri škvrny sú navyše vybavené hydrofóbnym povlakom, [9] ktorý rýchlo odpudzuje vodu bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu obrazu.

Ovládanie

Funkcie, ktoré jednoducho dávajú zmysel

Duálne dotykové obrazovky

Tiež predný dotykový displej. Predná obrazovka je vhodná na vlogovanie a selfie a podporuje bežne používané funkcie dotykového ovládania. Už žiadne otáčanie fotoaparátu za účelom úpravy parametrov, prepínanie režimov alebo prehrávanie videa.

Keď fotoaparát prepnete medzi horizontálnou a vertikálnou orientáciou, používateľské rozhranie sa tomu prispôsobí. Dotykové obrazovky sú tiež dostatočne citlivé, aby ich bolo možné ľahko ovládať mokrými rukami.

Hlasová interakcia

Hlasová výzva

Intuitívne ovládanie, aj keď nevidíte na obrazovky. Krátko stlačte tlačidlo Quick Switch a fotoaparát hlasovo prenesie aktuálny režim fotografovania. Aj keď je kamera nainštalovaná na prilbe alebo na inom zle viditeľnom mieste, môžete presne vybrať požadovaný režim a byť si istí, že nikdy nezmeškáte okamih, ktorý chcete zaznamenať. Do zoznamu režimov fotografovania môžete dokonca pridať až päť sád užívateľských parametrov.

Hlasová kontrola [10]

Ovládajte kameru na diaľku iba svojim hlasom. Ideálne pre scenáre, kde sú vaše ruky zaneprázdnené, Action 3 rozpoznáva hlasové príkazy s vysokou mierou rozpoznávania, čo vám umožní zostať v zábere.

Nahrávanie zvuku

Živé zábery, pozoruhodný zvuk

Stereo nahrávanie

Výnimočný zvukový výkon znamená pohlcujúce výsledky. Smer príjmu je možné upraviť pre cielenejší a presnejší záznam zvuku. Skrytý mikrofón v spodnej časti Action 3 dokonca potláča hluk vetra, čo vám dáva väčšiu istotu pri nahrávaní zvuku vo veterných alebo vysokorýchlostných scenároch.

Pripojte externé mikrofóny

Action 3 je kompatibilný s mikrofónom DJI Mic, ktorý je prenosný, ľahko sa montuje a má prenosovú vzdialenosť až 250 metrov. [11]  Action 3 môže tiež pripojiť ďalšie externé mikrofóny pomocou univerzálneho 3,5 mm kábla typu C.

front screen

Urobte z Osmo Action 3 webkameru

Action 3 je možné použiť ako webkameru pre dynamickejšiu komunikáciu. Či už na schôdzky, kurzy alebo len chatovanie s priateľmi, ľahko prepínajte medzi viacerými perspektívami a použite stereo zvuk pre jasnejšie konverzácie.

DJI Mimo

Upravujte, zdieľajte a preskúmavajte 

InvisiStick na lyžovanie [12]

Aplikácia DJI Mimo odomyká výkon vášho smartfónu, aby ste mohli z Action 3 vyťažiť maximum. Využíva Cloud Computing a algoritmy AI na odstránenie selfie tyče pre scenáre na lyžiach a snowboardu, takže získate dych vyrážajúce zábery, ktoré vyzerajú, ako by ich natočil profesionál.

Živý prenos Wi-Fi

Action 3 podporuje platformy pre živý prenos a niekoľko rozlíšení, z ktorých si môžete vybrať. Spojte sa so svojím svetom zoči-voči kedykoľvek a dokonca nahrávajte svoje živé prenosy.

LightCut video editor

Pripojte, synchronizujte a upravujte videá ľahko

Aplikácia LightCut video editor je dôkladne optimalizovaná pre použitie s Action 3. Dokáže automaticky vybrať klipy a inteligentne ich priradiť k exkluzívnym šablónam, aby vytvorila úpravy videa pripravené na zdieľanie.

Úpravy jedním klepnutím

LightCut podporuje priame spojenie s Action 3 pre rýchle a pohodlné náhľady záberov. Po natáčaní jednoducho nechajte umelú inteligenciu, aby vybrala vaše najdôležitejšie momenty a vytvorila 4K HD videá.

magnetic

Nabité šablónami

Vyberte si z radu zábavných šablón navrhnutých pre rýchle zábery. Či už je to jazda na bicykli, snowboardingu alebo potápanie, epické drobné úpravy máte na dosah ruky.

Komplexné príslušenstvo, nekonečná funkčnosť [13]

 • Horizontálno-vertikálný ochranný rám: Zatiaľ čo chráni kameru pred nárazmi, podporuje aj rýchle prepínanie medzi horizontálnou a vertikálnou montážnou polohou. Bezproblémovo funguje so sadou adhezívnej základne a sadou predlžovacej tyče 1,5 m pre nekonečné možnosti montáže a perspektívy.
 • Multifunkčný nabíjací hub: Pojme tri batérie a dve microSD karty. Inteligentne rýchlo nabíja tri batérie a je možné ho použiť spoločne s týmito batériami ako powerbanku na nabíjanie iných zariadení, ako je váš smartphone.
 • Predlžovacia tyč 1,5 m: Táto predlžovacia tyč je kompaktná, ľahko sa drží a je nastaviteľná od 0,3 do 1,5 metra a umožňuje ľahké zhotovovanie selfie a iných kreatívnych uhlov. 1/4" závitový otvor na spodnej strane podporuje rozšírenie príslušenstva pre všestrannejšie použitie.
 • Osmo Action sada cyklistického príslušenstva: Obsahuje držiak na hrudný popruh Osmo Action a držiak na riadidlá Osmo Action na pripevnenie fotoaparátu k hrudi alebo riadidlám, čo vám umožní sústrediť sa na jazdu.
 • Osmo Action sada potápačského príslušenstva: Zahŕňa vodotesné puzdro Osmo Action 3, plávajúcu rukoväť DJI, poistnú skrutku a vložky proti zahmlievaniu pre vytváranie pod vodou v hĺbkach až 60 metrov, čo poskytuje bezpečnejší a flexibilnejší zážitok z fotografovania pod vodou.
 • Nalepovacie držiaky: Má veľkú lepiacu plochu so silnou spojovacou silou. Vďaka veľkej ploche 3M pásky v spodnej časti, [14] je možné kameru bezpečne upevniť na surfové dosky, snowboardy a ďalšie športové vybavenie alebo povrchy, vďaka čomu je vhodná pre širokú škálu scenárov s vysokou intenzitou.
 • DJI MicDvojkanálový bezdrôtový mikrofónny systém DJI ponúka vynikajúci výkon pri nahrávaní zvuku pre čistejší a realistickejší zvuk, ktorý dodá vášmu záznamu nový rozmer.
 • Plávajúca rukoväť DJI: Má protišmykovú rukoväť, ktorá sa pohodlne drží. Dutý dizajn drží kameru nad vodou, takže môžete natáčať bez obáv zo straty zariadenia. Univerzálny port je možné ľahko rozložiť a pripevniť k vodotesnému puzdru.
 • 30W USB-C nabíjačka: Umožňuje rýchle nabíjanie 30W. Spoločne s multifunkčným puzdrom na batérie je nabíjanie vysoko efektívne.
 • Ochranný kryt objektívu: Vyrobený z vysoko pevného skla Gorilla Glass, ktoré je odolné proti opotrebovaniu a poškriabaniu, môže zabrániť vniknutiu nečistôt, aby bola šošovka plne chránená. Vďaka AF povlaku, [9] je hydrofóbny a odolný voči oleju na ľahké čistenie.
 • Vodotesné puzdro: Poskytuje vodotesnú ochranu v hĺbkach až 60 metrov, [3] dáva potápačom väčšiu slobodu preskúmavania a lovenia. Používa tiež vysoko pevné sklo pre čistejší a istejší zážitok zo sledovania.
 • Držiak na hrudný popruh: Vytvára intenzívne pohlcujúce pohľad z prvej osoby. Pohodlné nosenie, s nastaviteľným uhlom sklonu kamery.
 • Držiak na riadidlá: Podporuje 360 ° otočný pohľad pre viacuhlové rámovanie. Ľahko sa montuje, nie je potrebné žiadne náradie. Priemer trubky je nastaviteľný, takže je vhodný pre rôzne modely.
 • Držiak na bradu prilby: Poskytuje ohromujúcu perspektívu z prvej osoby vďaka montážnej polohe kamery, ktorá napodobňuje líniu pohľadu užívateľa aj v členitom teréne. Ľahko sa montuje a rozkladá a funguje na celom rade rôznych prilieb.
 • Držiak na prísavku [15]: Prijíma nastaviteľný dizajn s dvojitým guľovým kĺbom a podporuje otáčanie do strán o 360 °. Vyznačuje sa robustnou sacou silou, ktorá podporuje cyklistické scenáre a nepoškodzuje ani neovplyvňuje pripojený povrch. 

V balení

 • 1x Kamera DJI Osmo Action 3
 • 3x DJI Osmo Action 3 Extreme batéria
 • 1x DJI Osmo Action 3 Horizontal-Vertical ochranný rámik
 • 2x DJI Osmo Action 3 Gumená ochrana šošovky
 • 1x DJI Osmo Action 3 Quick-Release Adapter Mount
 • 1x DJI Osmo Flat Adhesive Base
 • 2x DJI Osmo skrutka
 • 1x DJI Type-C to Type-C PD kábel
 • 1x DJI Osmo Action 3 Nabíjací hub na batérie
 • 1x DJI Osmo 1.5m predlžovacia tyč
 • 2x DJI Logo nálepky

Poznámky pod čiarou

 1. Pri prvom použití tohto produktu je na aktiváciu nutná aplikácia DJI Mimo.
 2. Horizontálne-vertikálne ochranný rám je vyžadovaný pre vertikálnu streľbu.
 3. Pred použitím zatvorte kryt batérie a kryt portu a utiahnite ochranný kryt objektívu. Vodotesné puzdro sa odporúča inštalovať na dlhodobé natáčanie pod vodou alebo v prostredí s vysokým tlakom vody. Osmo Action 3 a jeho vodotesné puzdro majú krytie IP68. Fotoaparát nepoužívajte v horúcich prameňoch ani ho nevystavujte korozívnym kvapalinám.
 4. Vysoká snímková frekvencia 120 snímok za sekundu platí pre špecifikácie videa 1080p, 2,7K 16:9 a 4K 16:9.
 5. Aby ste predišli riziku poškodenia, nehádžte, nenarážajte ani nestláčajte tento výrobok.
 6. Testované v laboratórnom prostredí -20° C (-4° F) pri nahrávaní videa 1080p/30fps s vypnutým EIS a vypnutými obrazovkami a malo by byť používané iba pre referenciu.
 7. Testované v laboratórnom prostredí pri teplote 25 °C (77 °F) pri zázname videa 1080p/30fps s deaktivovaným EIS a vypnutými obrazovkami a malo by byť používané iba pre referenciu.
 8. Testované v laboratórnom prostredí -20° C (-4° F) pri použití 30W USB-C nabíjačky DJI s deaktivovanou funkciou fotografovania/nahrávania videa a vypnutými obrazovkami. Malo by byť použité iba pre informáciu.
 9. Hydrofóbnosť prednej obrazovky, zadnej obrazovky a ochranného krytu objektívu je dosiahnutá pomocou AF povlaku, ktorý môže byť ovplyvnený poškriabaním.
 10. Táto funkcia funguje optimálne v tichom prostredí a pri použití jasnej a presnej výslovnosti.
 11. Vyhovuje FCC a testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
 12. InvisiStick je vhodný iba na lyžovanie. Výsledky sa môžu líšiť pri použití pre iné scenáre.
 13. Niektoré doplnky sa predávajú samostatne.
 14. Ideálny teplotný rozsah nadstavca je -10 ° až 40 ° C (14 ° až 104 ° F). Nepripevňujte na zakrivené povrchy a uistite sa, že povrch pripevnenia je čistý. Po nanesení sa odporúča nástavec pritlačiť na 10 sekúnd a pred použitím nechať 30 minút pôsobiť.
 15. Tento produkt je možné pripevniť iba na hladké, rovné, neporézne povrchy a je vhodný iba pre činnosti bez nárazu. Ak je pripevnený na vonkajšiu stranu karosérie automobilov, motocyklov alebo iných vozidiel, používajte ho iba na rovných cestách a pri rýchlostiach pod 80 km/h (50 mph). Odporúča sa tiež používať s bezpečnostným popruhom, aby sa zabránilo nehodám alebo strate.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamera
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
FS Avatar autora | 7.12.2022
????????????
5
MM Avatar autora | 21.10.2022
Spokojnosť , DJI vie čo roby :) Stabilizácia obrazu je neuveriteľná , pri dobrých svetelných podmienkach obraz perfektný , už len aby prišla aktualizácia na 10bit zápis a gopro zostane históriou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.