DJI Mini 3 (DJI RC)

Kód: CP.MA.00000587.01
629 € 524,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
12.6.2024

DJI Mini 3 je kompaktný, ultraľahký kamerový dron pripravený na dobrodružstvo. Ponúka predĺženú výdrž batérie, úžasné video v rozlíšení 4K HDR na zachytenie verných farieb a detailov a zábavné funkcie, ako je True Vertical Shooting pre fantastické zábery pre použitie na sociálnych sieťach. Či už ide o prechádzku po pláži, víkendový výlet s batohom alebo mesačný roadtrip, budete pripravení zachytiť každý okamih.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vzlietnite

B0005890-12(1)

DJI Mini 3 je kompaktný, ultraľahký kamerový dron pripravený na dobrodružstvo. Ponúka predĺženú výdrž batérie, úžasné video v rozlíšení 4K HDR na zachytenie verných farieb a detailov a zábavné funkcie, ako je True Vertical Shooting pre fantastické zábery pre použitie na sociálnych sieťach. Či už ide o prechádzku po pláži, víkendový výlet s batohom alebo mesačný roadtrip, budete pripravení zachytiť každý okamih.

 • Menej ako 249 g [1]
 • Predĺžená výdrž batérie[2]
 • Video 4K HDR [3]
 • Funkcia True Vertical Shooting
 • Inteligentné funkcie
 • Odolnosť proti vetru 38 km/h (úroveň 5)

Vezmite si vzrušujúce zážitky so sebou

Má skladaciu konštrukciu a hmotnosť pod 249 g,[1] DJI Mini 3 si môžete ľahko vziať do tašky alebo do vrecka na ďalšie dobrodružstvo.

Dlhšie lety

Zbavte sa obáv z vybitia batérie a vzlietnite s istotou a pokojom. DJI Mini 3 je štandardne vybavený Inteligentnou letovou batériou, ktorá zaistí maximálnu dobu letu až 38 minút. S Inteligentnou letovou batériou Plus predĺžite svoje lety až o 51 minút.[2]

Nechajte farby lietať

Nahrávajte v oslnivom rozlíšení 4K HDR s vernými farbami vo dne aj v noci. [3] Kamera Mini 3 je vybavená 1/1,3 palcovým snímačom CMOS s duálnou natívnou citlivosťou ISO a technológiou HDR na úrovni čipu. Počas dňa môžete zachytiť detaily svetiel a tieňov a dosiahnuť tak jemnejšie vizuálne výsledky s väčšou hĺbkou.
Pokračujte v jasnom a živom snímaní, aj keď sa deň zmení na noc.

Všetko záleží na detailoch

Kamera s clonou f/1,7 a väčšími 2,4μm pixelmi 4 v 1 zaznamenáva jasné detaily a poskytuje výnimočné snímky aj pri slabom osvetlení. Vďaka štvornásobnému zoomu môžete ešte viac preskúmať a spoznať miesta, než začnete fotografovať.

DSC01031-1(1)

Skutočne vertikálne

Či už sa jedná o vyrastený strom alebo vysokú budovu, komponujte záber esteticky a udržujte všetko v zábere. Inovatívna konštrukcia gimbalu umožňuje fotoaparátu širokouhlý náklon. Rýchlym prepnutím na režim True Vertical Shooting sa z bežného záberu stane pôsobivé umelecké dielo pripravené na použitie na sociálnych sieťach.

Maximálny účinok, minimálne vynaložené úsilie

Pokročilé zábery získate behom niekoľkých sekúnd jednoduchým kliknutím pomocou funkcií QuickShots, ako sú Dronie, Circle, Helix, Rocket a Boomerang. Rovnako rýchlo môžete výsledky odoslať do mobilného zariadenia a uložiť ich alebo zdieľať pomocou funkcie QuickTransfer.

B0005975-1(1)

Je to ako vánok

Veterné pobrežie alebo horské údolia? Žiadny problém. DJI Mini 3 lieta hladko a stabilne vo vetre s rýchlosťou až 10,7 m/s. A vďaka digitálnemu prenosu videa DJI O2 si užite maximálny dosah 10 km [4] a výkonné funkcie proti rušeniu.

DSC00979-1(1)

Buďte tam, kde je väčší pokoj

Vo výške je toho vidieť oveľa viac; určite si to všetko pozrite. Panoráma podporuje 180 °, širokouhlé a okrúhle panoramatické fotografie, takže do každej snímky sa zmestí ohromujúce množstvo obsahu.

Bez námahy obratný

Lietanie je jednoduchšie, než si myslíte, a DJI Mini 3 podporuje množstvo inteligentných funkcií, ktoré vám pomôžu ihneď začať.

 • Funkcia automatického vzletu vám pomôže začať let.
 • Funkcia návratu domov (RTH) zahŕňa funkcie Chytrý RTH, RTH pri slabej batérii a RTH pri poruche. Táto funkcia dáva dronu pokyn k automatickému návratu do východiskového bodu v situáciách, ako je výpadok signálu alebo slabá batéria.
 • Dron kombinuje GNSS so spodným kamerovým systémom a systémom infračerveného snímania, aby sa stabilne a presne vznášal, a vy ste tak mohli lietať s istotou.

Rozšírte svoju sadu kreatívnych nástrojov - príslušenstvo pre Mini[5]

 • DJI RC: Ľahký a ľahko použiteľný diaľkový ovládač so zabudovanou obrazovkou. Vďaka vstavanej aplikácii DJI Fly je pripravený na použitie bez nutnosti pripojenia k smartfónu, čo umožňuje sústrediť sa na vzlet a spríjemniť fotografovanie zo vzduchu.
 • Inteligentná letová batéria: Zaistite si hladký a bezstarostný let. Štandardná Inteligentná letová batéria má maximálnu výdrž 38 minút. 
 • Nabíjacia stanica: Nabíja postupne diaľkový ovládač a tri batérie a slúži aj ako mobilný zdroj energie a umožňuje pohodlné prenášanie batérií.
 • Sada ND filtrov: Prispôsobí kameru Mini 3 silným svetelným podmienkam pomocou ND16/64/256 filtrov, aby ste boli vždy pripravení na dokonalý záber.
 • 360° ochrana vrtule: Plne zakrýva vrtuľa a ľahko sa pripevňuje a odopína, čím zaisťuje bezpečnosť letu jednoduchým a efektívnym spôsobom.
 • Držiak vrtúľ: Pri skladaní dronu spája prednú a zadnú vrtuľu, aby sa dron lepšie skladoval. Stačí ho len vložiť do batohu a vyraziť. 

V balení

 • 1x dron DJI Mini 3
 • 1x DJI RC
 • 1x Inteligentná letová batéria
 • 1x Náhradná vrtuľa (pár)
 • 6x Náhradné skrutky
 • 1x Skrutkovač
 • 1x Ochranný kryt gimbalu
 • 1x Kábel PD z typu C na typ C

Poznámky

* Pred letom vždy skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
** Testované s výrobným modelom DJI Mini 3 v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmware.
*** Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli urobené v prísnom súlade
s miestnymi zákonmi a predpismi.
**** DJI Mini 3 musí byť pred použitím aktivovaný prostredníctvom aplikácie DJI Fly.
1. Štandardná hmotnosť dronu (vrátane Inteligentné letové batérie, vrtuľou a karty microSD). Skutočná hmotnosť výrobku sa môže líšiť v dôsledku rozdielov
v materiáloch šarže a vonkajších faktorov. V niektorých krajinách a oblastiach nie je vyžadovaná registrácia. Pred použitím si vždy overte miestne zákony a predpisy.
2. Merané pri konštantnej rýchlosti 21,6 km/h za bezvetria. S Inteligentnou letovou batériou môže dron letieť až 38 min. S Inteligentnou letovou batériou Plus (predáva sa samostatne a iba vo vybraných krajinách) sa doba letu predĺži až na 51 min, ale dron bude vážiť viac ako 249 g. Pred lietaním vždy skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
3. HDR video nepodporuje nahrávanie videa rýchlosťou vyššou ako 30 fps.
4. Vyhovuje norme FCC, testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
5. Uvedené príslušenstvo sa predáva samostatne. Dostupnosť sa môže líšiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Mini 3
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.