DJI Mavic 3 Pro - Set ND filtrov (ND8/16/32/64)

Kód: CP.MA.00000668.01
149 € 124,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Set filtrov DJI vyrobený pre systém troch kamier a fotografov na fotografovanie náročných záberov s dlhou expozíciou s jasným osvetlením alebo presným ovládaním uzávierky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set ND filtrov spĺňa potreby fotografov pri snímaní záberov s dlhou expozíciou alebo v silných svetelných podmienkach (napr. časozber s dlhou expozíciou). 

Filtre poskytujú skúseným používateľom presné ovládanie rýchlosti uzávierky, čo im umožňuje vytvárať plynulé zábery v jasnom prostredí s nižšími rýchlosťami uzávierky. Flexibilné použitie tejto súpravy môže zabezpečiť čisté zábery, aj keď sa uzávierka otvorí na 180° s nízkym ISO.

Filtre, ktoré sú špeciálne optimalizované pre trojkamerový zobrazovací systém, implementujú nižšiu redukciu svetla pre telekameru, aby sa predišlo situácii, keď širokouhlá kamera a stredná telekamera sú správne exponované, zatiaľ čo telekamera je podexponovaná.

*Uhol otvorenia uzávierky: Bežný spôsob popisu rýchlosti uzávierky vo vzťahu k snímkovej frekvencii. Expozičný čas = Uhol otvorenia uzávierky/(snímková frekvencia × 360°). Napríklad, ak fotoaparát nahráva rýchlosťou 24 sn./s s otvorenou uzávierkou na 180°, expozičný čas je 1/48 s.

Tipy

Zarážky redukcie svetla pre telekameru so 7-násobným optickým priblížením sa mierne líšia od tých, ktoré majú ostatné dva fotoaparáty, aby sa predišlo situácii, kedy sú širokouhlý fotoaparát a stredný tele fotoaparát správne exponované, zatiaľ čo telekamera je podexponovaná.

V balení

  • Filter ND8 × 1
  • Filter ND16 × 1
  • Filter ND32 × 1
  • Filter ND64 × 1

Technické údaje

Veľkosť prenosu svetla:

  • 1. Širokouhlá kamera: 20,2×15,5 mm
  • 2. Stredná telekamera: priemer 13,7 mm
  • 3. Tele kamera: priemer 12,1 mm

Hmotnosť (single): 5,1 g

Kompatibilita

  • DJI Mavic 3 Pro
  • DJI Mavic 3 Pro Cine

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre pre Mavic 3 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.