Freewell - Set dvoch GND filtrov DJI Mavic 3 Pro

Kód: FW-M3P-GND
49 € 40,83 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Sada dvoch GND filtrov Freewell je ideálna pre majiteľov dronov DJI Mavic 3 Pro a DJI Mavic 3 Pro Cine, ktorí chcú získať kvalitnejšie fotografie a videá v rôznych svetelných podmienkach. Súprava je dodávaná s dvomi GND (graduated Neutral Density) filtrami - GND0,9 a GND1,2, ktoré umožňujú nastaviť expozíciu v závislosti od úrovne osvetlenia na rôznych častiach záberu. Súprava obsahuje aj špeciálne puzdro na bezpečné uloženie filtrov a ich ochranu pred mechanickým poškodením.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektné zábery v rôznych podmienkach

Filter GND0.9 znižuje množstvo svetla prichádzajúceho do stredného záberu, čo umožňuje vyváženejšie expozície, keď je obloha jasná a zem je tmavá. Filter GND1.2 na druhej strane znižuje množstvo svetla vstupujúceho do dvoch tretín záberu, čo je ideálne na snímanie v extrémnych svetelných podmienkach, keď je rozdiel jasov medzi oblohou a zemou veľmi veľký.

Vysoká kvalita spracovania

Filtre sú vyrobené z kvalitného nemeckého optického skla, ktoré je neskutočne odolné voči poškriabaniu, prachu či olejovým škvrnám. Takže si môžete byť istí, že ich udržíte v skvelom stave po dlhú dobu! Ich inštalácia vám nebude robiť žiadny problém. Tiež sa nemusíte báť, že by prekážali pri prevádzke vášho dronu! Súprava je dodávaná aj s puzdrom, ktoré umožňuje bezpečné uloženie filtrov a chráni ich pred poškodením.

V balení

  • Filter GND0,9
  • Filter GND1.2

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre pre Mavic 3 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: