DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC Pro)

Kód: CP.MA.00000662.01
3 499 € 2 915,83 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
4.9.2024

Séria DJI Mavic 3 disponuje špičkovým výkonom pri robení snímok. Systém trojitého fotoaparátu Mavic 3 Pro predstavuje novú éru kamerových dronov, pretože v sebe ukrýva tri snímače a objektívy s rôznou ohniskovou vzdialenosťou. Mavic 3 Pro je vybavený fotoaparátom Hasselblad a dvoma teleobjektívmi. Jedná sa o dron vybavený tromi kamerami, ktorý vám otvára nové perspektívy snímania a umožňuje vám ešte viac využívať tvorivú slobodu, zachytávať fascinujúce scenérie, skúmať možnosti tvorby fotografií a vytvárať filmové majstrovské diela. 

Detailné informácie

Podrobný popis

增广镜

 • 4/3 CMOS Hasselblad kamera
 • Duálne telekamery
 • Maximálna doba letu 43 minút [2]
 • Snímanie prekážok všetkými smermi
 • Prenos HD videa na vzdialenosť 8 km [3]

Systém snímania

Bezkonkurenčné snímanie tromi vlajkovými kamerami

lifestyle-2_RC pro 套装场景图

Jeden dron s kamerou, tri objektívy a nekonečná predstavivosť. Mavic 3 Pro so systémom troch kamier s viacerými ohniskovými vzdialenosťami môže dosiahnuť ešte rozmanitejší spôsob snímania a plne vyjadriť kreativitu vďaka vynikajúcim možnostiam práce s viacerými scénami. Kliknutím na displej môžete prepínať medzi rôznymi ohniskovými vzdialenosťami a ľahko začleniť odlišné kompozičné štýly do rôznych scenárov.

4/3 CMOS Hasselblad kamera

 • 24mm eq.
 • f/2.8-f/11 
 • 20 MPx

1/1,3" CMOS stredná telekamera

 • 70mm eq.
 • 3-násobný optický zoom
 • f/2.8
 • 48 MPx

1/2palcová CMOS telekamera

 • 166mm eq.
 • 7-násobný optický zoom
 • 28-násobný hybridný zoom
 • f/3.4
 • 12 MPx 

Názory tvorcov

Paul Nicklen - Fotograf divokých zvierat a prírody

Zhotovujem snímky ohrozené megafauny, aby som inšpiroval k ochrane krehkých ekosystémov. Je pre mňa zásadné dodržiavať vysoké štandardy a zároveň vytvárať úžasné fotografie. Vďaka teleobjektívom Mavic 3 Pro môžem robiť fotografie vo vysokom rozlíšení bez toho, aby som rušil divé zvieratá.

Jingyan - Tvorca SkyPixel

Mavic 3 Pro obsahuje tri najčastejšie používané ohniskové vzdialenosti v kompaktnom drone, čo mi umožňuje efektívnejšiu a kreatívnejšiu prácu. Nový 70mm objektív mi umožňuje natáčať jedinečné scény a spolu so 166mm objektívom, ktorý podporuje moju kreativitu, prináša úžasnú kvalitu obrazu a priestorovú kompresiu.

Jason Charles Hill - Fotograf zameraný na cestovanie a krajinu

Pri svojej práci skúmam netradičné miesta všetkých kontinentov. Systém troch kamier mi umožňuje zachytiť zaujímavé príbehy a dokumentovať neprebádané a neznáme. Tiež 28-násobný hybridný zoom modelu Mavic 3 Pro mi pomáha zachytiť divokú prírodu z bezpečnej a etickej vzdialenosti.

Hasselblad kamera, ohromujúce detaily

Mavic 3 Pro, ktorý prevzal Hasselblad 4/3 CMOS kameru z radu Mavic 3, znamená ďalší krok v profesionálnej tvorbe. Kamera Hasselblad podporuje vytváranie 12-bitových fotografií vo formáte RAW s natívnym dynamickým rozsahom až 12,8 stupňov, čo prináša jedinečné detaily snímok. Vzhľadom na to, že technológia Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) presne verne zachováva farby, ktoré vníma ľudské oko, získate pôsobivé snímky bez nutnosti náročnej postprodukcie alebo zložitých farebných predvolieb.

Špecifikácia profesionálneho videa

 • 5,1K/50 fps [4]
 • DCI 4K/120 fps [4]
 • 10bitový D-Log
 • HLG
 • Nočné zábery
 • Hyperlapse 

雪山场景-飞机特写_产品美图

Nový 10-bitový farebný režim D-Log M podporuje záznam až jednej miliardy farieb. Dokonca aj v scénach s vysokým kontrastom, ako sú východy a západy slnka, poskytuje prirodzené farebné gradácie s jemnými detailmi pre komplexný vizuálny zážitok. Režim D-Log M navyše znižuje náročnosť farebnej gradácie, takže môžete naplno využívať efektívnu postprodukciu bez straty kvality a ostrosti obrazu.

Mavic 3 Pro Cine ponúka rozsiahle možnosti profesionálnym tvorcom. Všetky tri kamery podporujú kódovanie Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 a Apple ProRes 422 LT. Má tiež vstavaný 1TB SSD [5] a 10Gb/s lightspeed dátový kábel, ktorý profesionálnu tvorbu ešte viac uľahčuje.

70mm stredný teleobjektív, dynamické možnosti snímania

Stredný teleobjektív je vhodný pre najrôznejšie zábery a scény. Vďaka stlačeniu hĺbky ostrosti a zaostreniu zvýrazňuje objekt a vytvára stabilný vizuálny stred, čo zaisťuje jedinečný priestorový dojem pri robení záberov.

Univerzálne špecifikácie videa

4K/60 fps

Užite si vysokú kvalitu obrazu a preskúmajte možnosti fotografovania s ohniskovou vzdialenosťou 70 mm, ktorá zvyšuje vizuálne napätie.

10bitový D-Log M

Nový farebný režim D-Log M umožňuje zachytiť zábery s vysokým dynamickým rozsahom a uľahčuje efektívnejšiu gradáciu farieb.

HLG

Záznam v režime HLG zachováva viac detailov farieb a zvýraznenie pre väčšiu flexibilitu pri postprodukcii.

Hyperlapse

Snímajte timelapse videa s 3násobným optickým zoomom a využite jedinečné výhody priestorovej kompresie 70mm ohniskovej vzdialenosti. 

166mm teleobjektív, používajte zoom

Vylepšený teleobjektív má vyššie rozlíšenie a širšiu clonu f/3,4. Podporuje natáčanie videa v rozlíšení 4K/60 fps so 7násobným optickým zoomom a zhotovovanie 12 Mpx fotografií. Hybridný zoom dosahuje až 28-násobné priblíženie.

4K/60 fps, kreativita s využitím teleobjektívu

Nemusíte lietať zbytočne blízko. Bez problémov môžete pozorovať zvieratá z diaľky bez toho, aby ste ich tým rušili, alebo môžete bezpečne preskúmavať zasnežené hory a budovy a robiť vysoko kvalitné letecké snímky.

雨林场景-RC pro 套装场景图

Lietajte dlhšie, získajte viac záberov

Špičkový výkon v odbore

Predĺžená doba letu 

Mavic 3 Pro umožňuje až 43 minút letu [2], čo vám dodá väčšiu istotu; môžete bez obáv doletieť ďalej a menej sa starať o stav batérie. Vykonajte každý krok, od plánovania trasy letu až po kompozíciu záberu, a to všetko počas jediného letu.

Snímanie prekážok všetkými smermi a APAS 5.0

Mavic 3 Pro vám zaistí bezpečné lietanie a pokojnú tvorbu. Osem širokouhlých kamerových senzorov bez problémov spolupracuje s vysoko výkonným výpočtovým motorom a presne rozpoznáva prekážky vo všetkých smeroch a plánuje bezpečnú letovú trasu tak, aby sa im vyhol.[6]

Vlajková loď na prenos videa

DJI O3+ umožňuje prenos na vzdialenosť až 8 km[3] so stabilným signálom, čo zaisťuje súvislejší obraz kamery. Dokáže prenášať živý HD prenos 1080p/60 fps s vysokou snímkovou frekvenciou, vďaka čomu Mavic 3 Pro lepšie reaguje na vaše ovládanie a poskytuje živší obraz na monitore.

Waypoint Flight

Funkcia Waypoint Flight zvyšuje zážitok z automatického letu. Mavic 3 Pro automaticky naplánuje trasu letu na základe užívateľom prednastavených trasových bodov a dokáže trasu presne zopakovať.

Tempomat

Nastavte si Mavic 3 Pro tak, aby letel ľubovoľným smerom bez neustáleho stláčania ovládacích páčok. Let na dlhé vzdialenosti je tak bezproblémový a znižuje sa chvenie pri ručnom ovládaní, čím dosiahnete plynulejší pohyb kamery.

Pokročilý RTH

Vylepšený návrat do východiskového bodu (RTH). Táto funkcia automatického návratu umožňuje dronu Mavic 3 Pro automaticky určiť bezpečnú a efektívnu trasu letu späť do východzieho bodu. Vďaka kombinácii výhod pokročilého RTH a tradičného RTH sa môže Mavic 3 Pro ľahko vyhnúť prekážkam na trase RTH.

飞行姿态

Inteligentné funkcie

Inteligentná tvorba, nekonečná inšpirácia

FocusTrack [7]

Kamera Hasselblad a stredne veľká kamera Mavic 3 Pro podporujú funkciu FocusTrack, ktorá zahŕňa ActiveTrack 5.0, Spotlight a Point of Interest, čo umožňuje stabilné sledovanie záberov rôznymi smermi.

MasterShots [8]

Kliknutím povolíte funkciu MasterShots a Mavic 3 Pro bude automaticky natáčať, upravovať, pridávať soundtrack a následne vytvárať filmové zábery.

QuickShots [8]

Funkcia QuickShots umožňuje dronu Mavic 3 Pro vykonávať rôzne pohyby kamery, napríklad Dronie, Rocket, Circle a Helix.

Panorama [8]

Mavic 3 Pro dokáže vytvoriť 100Mpx bezstratovú panoramatickú fotografiu a zachytí tak krajinu oveľa úchvatnejšie.

Rýchly prenos QuickTransfer

Rýchly prenos fotografií a videí do vášho smartfónu bez nutnosti prepojenia s diaľkovým ovládačom.

LightCut

Pripojte Mavic 3 Pro k aplikácii LightCut vo svojom telefóne a prezrite si rýchlo náhľady klipov a upravte ich jedným kliknutím pomocou umelej inteligencie bez toho, aby ste museli sťahovať záznam, čím ušetríte miesto v telefóne. Vyskúšajte šablóny vytvorené špeciálne pre MasterShots a bez námahy vytvárajte úžasné letecké videá.

Úpravy jedným kliknutím

LightCut dokáže rozpoznať jednotlivé námety v záberoch, automaticky ich upraviť a vytvoriť video v rozlíšení 4K/60 fps. Dokáže tiež odstrániť chybné štruktúry klipov MasterShots a okamžite generovať videá pomocou špeciálnych šablón.

Veľa šablón pre letecké zábery

Vyberte si z radu kreatívnych šablón, ako je dynamický tilt-shift, s hudbou a skvelými efektmi, vďaka ktorým vaše výtvory vyniknú.

Bezdrôtové pripojenie

Pripojte sa k dronu radu Mavic 3 bezdrôtovo cez Wi-Fi a ušetrite si tak miesto v telefóne vďaka rýchlemu náhľadu a automatickým úpravám bez nutnosti výstupu záznamu z dronu.  

Príslušenstvo

Rozmanité príslušenstvo, úchvatný let

 • DJI RC Pro: DJI RC Pro je bezkonkurenčnou voľbou pre profesionálnu tvorbu s displejom o svietivosti 1000 nitov, vysoko výkonným procesorom a podporou prenosu videa na vzdialenosť 8 km. Zakúpite cez tento odkaz.
 • DJI Mavic 3 Pro ND Filters Set: Sada obsahuje filtre ND8/16/32/64, ktoré umožňujú vytváranie záberov a snímok s dlhšími časmi uzávierky. Zakúpite cez tento odkaz.
 • DJI Mavic 3 Pro Wide-Angle Lens [9]: Kompatibilný s Hasselblad kamerou Mavic 3 Pro, ktorá poskytuje mimoriadne široký uhol záberu 108 ° a zachytáva ešte oveľa viac v každom zábere. Zakúpite cez tento odkaz.
 • DJI Mavic 3 Series Intelligent Flight Battery: Umožňuje dronu Mavic 3 Pro až 43 minút letu.[2] Zakúpite cez tento odkaz.
 • DJI Mavic 3 Series 100W Battery Charging Hub: Po pripojení k 100W napájaciemu adaptéru DJI USB-C môže nabíjací húb postupne nabíjať tri batérie pre zvýšenie efektivity.
 • DJI 100W USB-C Power Adapter: Nabíjajte súčasne batériu a diaľkový ovládač alebo mobilné zariadenie vďaka portu USB-C.
 • DJI 65W - Prenosná nabíjačka [9]: Nabíjačka do auta je ľahká a prenosná a je vybavená univerzálnym portom. Môže nabíjať batériu, diaľkový ovládač, smartfón, notebook a ďalšie zariadenia. Zakúpite cez tento odkaz.

RC 场景图en

Porovnanie dronov

Ktorý dron série Mavic 3 je pro vás ten správny? Pozrite si porovnanie dronov na tomto odkaze.

V balení

 • 1x DJI Mavic 3 Pro
 • 1x DJI RC Pro
 • 1x Ovládacie joysticky pre DJI RC (pár)
 • 3x Inteligentná letová batéria pre DJI Mavic 3
 • 6x Nízkohlukové vrtule DJI Mavic 3 (pár)
 • 1x DJI 100W USB-C napájací adaptér a AC napájací kábel
 • 1x DJI 100W USB-C napájací adaptér
 • 2x Kábel USB-C na USB-C
 • 1x Hub na nabíjanie batérie DJI Mavic 3 (100 W)
 • 1x Úložný kryt DJI Mavic 3 Pro
 • 1x Sada ND filtrov DJI Mavic 3 Pro (ND8/16/32/64)
 • 1x DJI taška cez rameno


Poznámky

* Testované s výrobným modelom DJI Mavic 3 Pro v uzavretom prostredí za priaznivých podmienok s nerušeným bezdrôtovým signálom. Skutočné výsledky sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, spôsobu použitia a verzie firmvéru.
** Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli zhotovené v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpismi. Ukážky, vrátane divokých zvierat, boli zhotovené z bezpečnej vzdialenosti a sú používané iba ako referenčné. Pred lietaním dodržujte miestne zákony a predpisy a uistite sa, že má dron príslušné certifikáty.
*** Mavic 3 Pro má certifikáciu C2 a Mavic 3 Classic má certifikáciu C1 od Agentúry Európskej únie pre bezpečnosť letectva (EASA).

1. Podporované iba kamerou DJI Mavic 3 Pro Cine.
2. Merané s Mavic 3 Pre letiacim konštantnou rýchlosťou 32,4 km/h za bezvetria na úrovni mora, kým stav batérie nedosiahol 0 %. Údaje sú iba referenčné. Počas letu venujte pozornosť upozorneniam RTH v aplikácii DJI Fly.
3. Merané vo vonkajšom, otvorenom prostredí, bez rušenia a pri dodržaní podmienok CE. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu. Počas letu venujte pozornosť pripomienkam RTH v aplikácii DJI Fly.
4. Funkcia ActiveTrack nie je k dispozícii pri rozlíšení videa vyššom ako 4K alebo pri snímkovej frekvencii vyššej ako 60 fps.
5. Skutočný dostupný úložný priestor môže byť znížený v dôsledku konfigurácie systému. Podrobnosti nájdete v špecifikáciách modelu Mavic 3 Pro.
6. Dron NEPOUŽÍVAJTE za nepriaznivých poveternostných podmienok, vrátane silného vetra presahujúceho 13,8 m/s, sneženia, dažďa, hmly, krupobitia alebo bleskov. S dronom NELIETAJTE vo výške 6000 m (19 685 stôp) alebo vyššej nad morom. S dronom NELIETAJTE v prostredí, kde je teplota nižšia ako -10 °C (14 °F) alebo vyššia ako 40 °C (104 °F). NEVZLIETAJTE z pohybujúcich sa objektov, ako sú automobily alebo lode. NELIETAJTE v blízkosti odrazivých povrchov, ako je voda alebo sneh. V opačnom prípade nemusí kamerový systém pracovať správne. Pokiaľ je signál GNSS slabý, lietajte s dronom v prostredí s dobrým osvetlením a viditeľnosťou. Nízke okolité osvetlenie môže spôsobiť nesprávnu funkciu kamerového systému. NELIETAJTE blízko oblastí s magnetickým alebo rádiovým rušením. Medzi známe zdroje magnetického alebo rádiového rušenia patria hotspoty Wi-Fi, routery, zariadenia Bluetooth, vysokonapäťové vedenia, rozsiahle vysielacie stanice, radarové stanice, mobilné základňové stanice a vysielacie veže. Pri štarte v púštnych alebo plážových oblastiach zabráňte vniknutiu piesku do dronu. S dronom lietajte v otvorených oblastiach mimo dosahu davov ľudí. Budovy, hory a stromy môžu blokovať signál GNSS a ovplyvňovať palubný kompas.
7. Telekamera 166 mm nepodporuje funkciu ActiveTrack 5.0, ale funkcie Spotlight a Point of Interest sú podporované.
8. Podporované iba Hasselblad kamerou DJI Mavic 3 Pro.
9. Predáva sa samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Mavic 3 Pro
Záruka: 2 roky

Ako spárovať dron DJ Mavic 3 s ovládačom?

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JP Avatar autora | 16.12.2023
Môžem vrelo odporučiť. Profesionálny prístup k zákazníkovi a ochota vysvetliť / vysvetľovať aj úplným začiatočníkom čo majú aj viac krát tie isté otázky :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.