BW Outdoor Cases Type 4000 for DJI Avata 2 (Čierny)

Kód: 109645
Novinka
Značka: C-TECH
169 € 140,83 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Dron nie je lacný, a preto by mal byť počas prepravy čo najlepšie chránený spolu so svojim vybavením. Outdoor.case 4000 s penovou vložkou pre DJI Avata 2 alebo DJI Avata 2 Fly More Combo ponúka priestor pre dron, DJI FPV Motion Controller 3, DJI RC Motion 3, DJI Goggles 3 a doplnkovú výbavu ako náhradné vrtule. Vďaka prispôsobenej penovej vložke je možné, v závislosti od konfigurácie, bezpečne prepravovať až 6 dronových batérií (z toho jeden v helikoptére) v puzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozorne načúvať, chápať a následne vyvíjať prispôsobené, spoľahlivé a estetické produkty vo vynikajúcej kvalite, podľa individuálnych požiadaviek svojich zákazníkov – to je cieľom B&W.

Puzdrá a tašky od B&W sú viac než len jednoduché prepravné riešenia; budú inšpirovať a aktivovať. Preto pracujú s veľkou motiváciou a maximálnou vášňou.

OCHRANA VÁŠHO DRONU: Premyslieť si treba nielen kúpu dronu, ale aj obal na dron. S prachotesnými, vodeodolnými a nárazuvzdornými puzdrami od B&W dopravíte svoj dron bezpečne na miesto určenia.

VŠETKO MUSÍ SEDIŤ: dron nie je lacný, a preto by mal byť počas prepravy čo najlepšie chránený spolu so svojim vybavením. Outdoor.case 4000 s penovou vložkou pre DJI Avata 2 alebo DJI Avata 2 Fly More Combo ponúka priestor pre dron, DJI FPV Motion Controller 3, DJI RC Motion 3, DJI Goggles 3 a doplnkovú výbavu ako náhradné vrtule. Vďaka prispôsobenej penovej vložke je možné, v závislosti od konfigurácie, bezpečne prepravovať až 6 dronových batérií (z toho jeden v helikoptére) v puzdre.

NA TOUR: ste na dovolenke lietadlom a chcete nasnímať dychberúce letecké zábery krajiny s vaším dronom DJI? Ako však dostanete svoj dron s jeho dodatočným vybavením do požadovaného cieľa? Vďaka presne prispôsobenej penovej vložke v puzdre od B&W je váš dron optimálne chránený pred kŕčmi.

BEZ OHĽADOM KDE: toto puzdro chráni váš DJI Avata 2 pred snehom, krupobitím, dažďom; ani teploty od -30°C do +80°C nie sú problémom. Neexistuje takmer žiadny vonkajší stav, ktorý by puzdro nemohol vydržať.

ODOLNÉ PRED NÁRAZOM A NÁRAZOM: vždy je možné niečo spadnúť. Toto puzdro je odolné voči nárazom a nárazom. Váš dron bezpečne prežije pád. Extrémne robustné a maximálne odolné!

BEZPEČNOSŤ: pogumovaná rukoväť umožňuje bezpečné uchopenie pri prenášaní a 2 očká na visiace zámky ponúkajú možnosť chrániť puzdro pred neoprávneným prístupom. OBSAH: Puzdro obsahuje modro/čiernu prispôsobenú penovú vložku v základni a vrecko na dokumenty vo veku

Vlastnosti

extrémne pevné puzdro: puzdro vyrobené z polypropylénu (PP)
certifikované podľa MIL-STD-810, STANAG 4280, DEF STAN 81-41 a ATA 300
letuschopný: automatický tlakový kompenzačný ventil
pevný, prachotesný, vodotesný (certifikát IP67)
teplotne stabilný od -30°C do +80°C
menovka
stohovateľné
dve oká pre visiace zámky (Ø 4,5 mm)
dva zámky pre maximálnu ochranu

Rozmery

vnútorné rozmery: 385 x 265 x 165 mm
vonkajšie rozmery: 420 x 325 x 180 mm
rozmery balenia: 437 x 356 x 195 mm
hmotnosť netto: 2,68 kg
celková hmotnosť: 3,12 kg
objem: 16,6 litra

Dodatočné parametre

Kategória: Kufre a batohy pre Avata 2
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: