Exway Flex ER Hub E-longboard

Kód: EXWFLER
1 039 € 865,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Elektrický, vodeodolný longboard s pružnou doskou pre lepšiu ovládateľnosť. Dojazd na jedno nabitie až 45 km, ľahko vymeniteľná batéria. Maximálna rýchlosť 45 km/h. Hmotnosť 8,2 kg. Pohon Hub - v náboji kolesa. Na doske sú predinštalované nárazníky. Bezdrôtové ovládanie, vysoko prepracovaná možnosť prispôsobenia jazdných vlastností v oficiálnej aplikácii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti

 • Vymeniteľný, inteligentný akumulátor s kapacitou 345 Wh
 • Režim Turbo
 • Možnosť zámeny pohonu za motor Riot
 • Stupeň krytia IP55
 • Bezdrôtové zapínanie/vypínanie
 • Aplikácia Exway
 • Pružná doska Flex
 • Novo navrhnutý griptape tlmiaci nárazy s odhalenými závitmi pre ľahší prístup k baseplatu trucku
 • Exway Trist trucky
 • Maximálna rýchlosť 45km/h
 • Dojazd až 45 km
 • Váha 8,2 kg
 • Stúpanie až 35%
 • Pružná doska Flex

Parabolický tvar výrezu pre kolesá zaisťuje väčšiu kompatibilitu kolies. Už žiadny kompromis medzi stabilitou a pohodlnosťou. Optimalizované rozloženie pružných oblastí zaisťuje väčšiu stabilitu v širších častiach dosky a lepšiu ovládateľnosť v častiach užších. Striedavé vrstvy všesmerového laminátu a bambusu tvoria maximálne odolnú a ohybnú dosku. Vrchná vrstva dosky bola vytvorená za pomoci najnovších UV tlačiarenských technológií pre lamináty, vďaka ktorej je povrch dosky výraznejší a odolnejší. Predné a zadné časti dosky sa mierne zdvíhajú, aby bola zaistená lepšia ovládateľnosť a aby bolo ľahšie longboard zdvihnúť. Tento detail ocenia predovšetkým zarytí skateri.

Zmysel pre detail

Mäkčený griptape na tlmenie nárazov je štandardnou výbavou longboardu Flex. Lepšie tlmiace vlastnosti, vyššia vodeodolnosť, zvýšená pevnosť a pohodlnosť. Nová generácia kolies Exway - Znížená tvrdosť 76A pre hladšiu jazdu. 85mm kolesá využívajú nový parabolický výrez dosky pre lepšiu stabilitu. 90% ultra-high-rebound polyuretán prináša kombináciu mäkkosti a trvanlivosti.

Vymeniteľný pohon

FOC regulátor otáčok je kompatibilný s pohonmi Hub aj Riot. Pohon Hub, kde je motor v náboji kolesa, má tichší chod a vyššiu svetlú výšku. Pohon Riot, kde motor otáča pásy, ktoré poháňajú kolesá, má väčší krútiaci moment a vďaka rôznym adaptérom je kompatibilný s celým radom kolies.

Aplikácia Exway

3 prednastavené režimy pre rôzne zdatných jazdcov s možnosťou jednoduchej úpravy fungovania akcelerácie a brzdy. Funkcia turbo, pri ktorej je maximálna rýchlosť až 40 km/h. V aplikácii je možné nastaviť veľkosť kolies tak, aby bola vzdialenosť a rýchlosť vypočítavaná presnejšie. Nastaviteľná dĺžka pohotovostného režimu, ktorý sa spustí pri nečinnosti. V užívateľsky prívetivom rozhraní je možné zapnúť tempomat, meniť rýchlostné stupne, zapnúť režim Free Mode a ďalšie.

Špičkový ovládač

Ovládačom je možné diaľkovo zapnúť/vypnúť longboard. V režime hibernácie je odber prúdu znížený až na 3 % tak, aby bol ovládač vždy pripravený na použitie.

Spoľahlivý a bezúdržbový

Spoľahlivý a takmer bezúdržbový vďaka stupňu krytia IP55. Modulárny dizajn regulátora, akumulátora a pohonu umožňuje ľahkú výmenu v prípade potreby.

Inteligentný pohonný akumulátor

24 bezpečnostných čidiel pripojených k regulátoru stráži všetky články akumulátora. Mnohovrstvový softvérový a hardvérový bezpečnostný obvod s certifikáciou UL neustále stráži akumulátor. Vysokokapacitné články SONY VCT6 18650 je možné vybíjať vysokým prúdom tak, aby bola zachovaná spoľahlivosť a výkonnosť akumulátora. Vysoko presný galvanometer monitoruje akumulátor s presnosťou na 1%. Pri dlhodobejšom skladovaní sa automaticky spustí režim nízkej spotreby. Akumulátor je ľahko vymeniteľný a disponuje stupňom krytia IP55.

Exway Trist trucky

Zbrusu nové trucky Exway Trist sú vyrábané použitím proprietárnej technológie kovania a CNC frézovania vyvinuté inžinierskym tímom Exway. Takto vyrobené trucky sú odolnejšie ako trucky vyrábané štandardnou metódou tlakového liatia. Tepelné spracovanie T6 zaisťuje pevnosť dosky trucku a unášačov kolies. Veľkosti bushingov zodpovedajú priemyselnému štandardu, aby bola zaistená kompatibilita a prispôsobiteľnosť. Konce bushingov sú vybavené tesnením v tvare mištičky, ktoré zaisťuje stabilitu predovšetkým pri vysokorýchlostnom kĺzaní. Ručne liaty polyuretánový pivot cup zlepšuje tlmenie nárazov, zvukov a stabilitu. Zliatina hliníka VIRGIN A352, kingpíny z oceľovej zliatiny SCM435 a hriadeľ z oceľovej zliatiny SCM440 zaisťujú maximálnu pevnosť.
Dĺžka 8 palcov / Tepelné spracovanie T6 / 45° baseplate uhol / Tvrdosť 90A

Dodatočné parametre

Kategória: Exway Flex
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: