EcoFlow - Solárny panel (160 W) (Repasované)

Kód: 1ECO1000-04R
299 € 249,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

S týmito skladným, prenosnými a výkonnými 160 W solárnymi panelmi budete mať energiu vždy na dosah. Vďaka ich vysokej efektivite dobijete svoju batériovú stanicu ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Repasovaný solárny panel priamo od výrobcu EcoFlow, ktorý bol používaný, ale potom bol autorizovaným servisom rozobraný, niekoľkokrát otestovaný a uvedený do pôvodného stavu, čo sa týka výkonu. V prípade výmeny súčiastok sa používajú iba nové, originálne EcoFlow súčiastky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosný a skladné

160 W solárne panely EcoFlow sa dajú v prípade potreby ľahko zložiť, naložiť a previezť na iné miesto. Rozloženie a pripojenie je tiež úplná hračka. Škrupinové puzdro pre prenášanie možno využiť aj ako stojan pre presné nastavenie uhla panela ku slnečným lúčom. Ak potrebujete prepojiť viac solárnych panelov, stojan poslúži aj k tomu, aby si panely vzájomne netienili a nedochádzalo tak sa znižovanie výkonu.

Pokročilá technológia a vysoká účinnosť

Panely sú osadené 32 monokryštalickými kremíkovými článkami s garantovanou efektivitou konverzie energie až 22 % za priaznivého počasia. Pre dosiahnutie maximálneho výkonu je potrebné panely vystaviť priamemu slnečnému žiareniu.

Múdra solárnej energie

Solárny panel EcoFlow je možné pripojiť k batériovej stanici EcoFlow a využiť tak pokročilý solárny regulátor nabíjania MPPT. Ten detekuje prúd a napätie v reálnom čase a poskytuje najlepší možný výkon v závislosti na zmenách počasia.

Vysoká kompatibilita

Štandardné solárne MC4 konektor zaisťuje kompatibilitu aj s ostatnými zariadeniami, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Ak však chcete dosiahnuť naozaj maximálneho výkonu a účinnosti, pripojte panely k batériové stanici EcoFlow DELTA.

Extrémna odolnosť

160 W solárne panely EcoFlow vám kryjú chrbát za všetkých okolností a za každého počasia. Vďaka stupňu krytia IP67 sú úplne prachuvzdorné a vodeodolné, takže sú ako stvorené pre outdoorové aktivity. Navyše 0,2 mm tenký ochranný ETFE UV filter chráni povrch produktu a zvyšuje tak tým jeho životnosť.

Technické parametre:

 • Menovitý výkon: 160 W (+/- 5 W)
 • Napätie naprázdno: 21,4 V (Vmp 18,2 V)
 • Prúd nakrátko: 9,6 A (Imp 8,8 A)
 • Účinnosť: 21-22%
 • Typ článkov: Monokryštalický kremík
 • Typ konektora: MC4
 • Hmotnosť: 7 kg (solárny panel samotný 5 kg)
 • Rozmery - rozložený: 68 x 157 x 2,4 cm
 • Rozmery - zložený: 68 x 42 x 2,4 cm
 • Rozsah prevádzkových a skladovacích teplôt: -20 ° C až 85 ° C

V balení

 • 1x 160 W solárny panel
 • 1x Taška na prenos panelov
 • 1x Manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.