DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 + Batoh Incase x DJI Limited Edition

Kód: CP.PT.00000232.01
+ Darček
Značka: DJI
2 099 € 1 749,17 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.1.2022

Kvadrokoptéra Phantom 4 Pre V2.0 s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným digitálnym systémom OcuSync pre prenos obrazu, s video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a mohými ďalšími funkciami. K objednávke dronu získate zadarmo batoh Incase x DJI Limited Edition Phantom Pro Pack.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Nová kamera je osadená 1-palcovým 20-megapixelovým snímačom, ktorý je schopný natáčať 4K / 60fps video a zhotovovať sekvenčné fotografie pri 14 snímkach za sekundu. Konštrukcia zo zliatin titánu a horčíka zvyšuje tuhosť trupu a znižuje hmotnosť. Systém FlightAutonomy dopĺňa dvojicu zadných obrazových snímačov a infračervené senzory, Phantom 4 Pre teda vníma okolie v piatich smeroch a je schopný sa vyhýbať prekážkam v štyroch smeroch.

 • digitálny prenos signálu OcuSync
 • možnosť bezdrôtového používania okuliarov DJI Goggles
 • nové vrtule 9,4x5,5"
 • 1-palcový snímač
 • 6 0fps
 • mechanická uzávierka
 • dvojaké kódovanie
 • 5-smerované senzory na vyhýbanie sa prekážkam
 • 7 km dosah ovládania (v norme FCC, v EU 5 km)
 • 29-minútový letový čas
 • kamera s 1-palcovými 20MP snímačom

Palubná kamera bola prestavaná pre použitie 1-palcového 20-megapixelového CMOS snímača. Kamera je osadená na mieru skonštruovaným objektívom s ôsmimi členmi zostavenými v siedmich skupinách a je prvou kamerou DJI s mechanickou uzávierkou, ktorá odstraňuje skreslenie "rolling shutter", ktoré sa môže objaviť na zázname rýchlo sa pohybujúceho predmetu alebo pri rýchlom lete. Je rovnako výkonná, ako mnoho tradičných "pozemných" kamier. Výkonnejšie spracovanie videa podporuje H.264 4K video pri 60fps alebo H.265 4K pri 30fps, oboje s dátovým tokom 100Mb/s. Pokročilé snímače a procesory zaisťujú, že je všetko zachytené s viacerými detailmi a obrazovými dátami, ktoré sú potrebné pre postprodukciu.

Vyhýbanie sa prekážkam

FlightAutonomy je rozšírené o sadu obrazových stereo snímačov s vysokým rozlíšením, ktoré sú uložené v zadnej časti lietadla a dopĺňajú tak pár snímačov umiestnených vpredu a infračervené čidlá pre vnímanie prekážok, ktoré sú umiestnené na stranách. Toto prepojenie vytvára celok, ktorý je schopný vnímať prekážky v piatich smeroch a je schopný sa im vyhýbať v štyroch smeroch. To chráni Phantom 4 Pro pred viac prekážkami a dáva filmárom istotu potrebnú pre zachytenie zložitejších kompozícií.

Diaľkový ovládač so zabudovaným displejom

Ovládač Phantom 4 Pro je vybavený vylepšeným systémom OcuSync 2.0. Výkon technológie prenosu videa OcuSync 2.0 je výrazne navýšený vďaka zlepšeniu prenosovej vzdialenosti, kvality videa a vďaka ochrane proti rušeniu a ponúka vám tak nevídanú kontrolu. Úplne nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video prenos až na neuveriteľných osem kilometrov (v EÚ do 5 km), umožňuje vám tak lietať ďalej bez obmedzenia. Editujte a nahrávajte Full HD videá na sociálne siete priamo z cache. Pôvodné súbory urobené za letu možno automaticky uložiť na vaše mobilné zariadenie bez potreby manuálneho sťahovania. OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania až 40 Mbps a minimálne oneskorenie 120 ms, prenos videa je tak plynulejší a zážitok z pilotáže je celkovo lepší.

Krásny displej

Displej s uhlopriečkou 5.5", rozlíšením 1080p a svietivosťou 1000 cd/m2 integrovaný vo Phantome 4 Pro je až dvojnásobne jasnejší ako bežné mobilné zariadenia. Jasné a živé farby sú ľahko viditeľné na priamom slnku. S týmto displejom už nie je potrebné mobilné zariadenia, čo uľahčuje predletovú prípravu. Pretože je aplikácia DJI GO súčasťou displeja, môže byť hardvér a softvér plne optimalizovaný, čo znižuje oneskorenie videa. Integrovaný HDMI port, slot pre Micro-SD kartu, mikrofón, reproduktor a Wi-Fi pripojenie umožňuje editáciu fotografií priamo v appke DJI GO, ktoré potom môžete zdieľať takmer okamžite. Akumulátor diaľkového ovládania s výdržou päť hodín z Phantomu 4 Pro ponúka kompletné riešenie pre leteckú fotografiu a video.

Inteligentný let

 • Draw je úplne nová technológia pre zadávanie trasy. Jednoducho nakreslite trasu na obrazovke a Phantom 4 Pro poletí daným smerom a bude udržiavať výšku. To pilotovi umožňuje sústrediť sa na prácu s kamerou a tvorbu komplexných záberov. K dispozícii sú dva režimy Draw, ktoré možno použiť v rôznych prípadoch.
  • Štandard: Dron nasleduje trasu pri stálej rýchlosti, kamera je natočená po smere letu.
  • Free: Dron nasleduje trasu len na pokyn. V tomto režime možno kameru natočiť akýmkoľvek smerom.

ActiveTrack

Phantom 4 Pro automaticky rozozná predmety, nasleduje ich a natáča ich v pohybe, to uľahčuje tvorbu komplexných záberov. Nasledovanie rýchlo sa pohybujúceho predmetu môže byť náročné, ale pokročilé algoritmy pre rozoznanie obrazu použité vo Phantome 4 Pro mu umožňujú rozoznať a sledovať predmet a zároveň ho udržať v zábere. Tento nový algoritmus tiež rozoznáva viac predmetov, od ľudí a vozidiel po zvieratá, a upraví tak dynamiku letu pre dosiahnutie plynulého záberu.

Pilot teraz môže voliť medzi:

 • Trace - Sledovanie za alebo pred predmetom, automatické vyhýbanie sa prekážkam.
 • Profile - Let súbežne s predmetom pod rôznym uhlom pre získanie záberu z profilu.
 • Spotlight - Kamera udržuje predmetov v zábere zatiaľ čo lietadlo môže letieť takmer kamkoľvek.

TapFly

Leťte kamkoľvek na obrazovke, stačí jednoduché poklepanie. Kliknite kamkoľvek na obrazovke pre plynulú zmenu smeru letu s automatickým vyhýbaním sa prekážkam* a kliknite znovu pre použitie ovládacích joystickov k zmene smeru. Nová funkcia AR trasa zobrazuje smer letu v reálnom čase pre porovnanie, akonáhle sa trasa upraví. Ovládať joystickmi výšku, smer, rýchlosť a klopenie kamery zároveň môže byť zložité, TapFly Free preto umožňuje pilotovi nastaviť smer letu a potom iba meniť natočenie Phantoma 4 Pro a naklonenie kamery podľa potreby, bez toho aby dochádzalo k zmene smeru letu. Celkom sú k dispozícii tri TypFly režimy:

 • TapFly Forward - Kliknite pre let daným smerom.
 • TapFly Backward - Kliknite pre let opačným smerom, napr. kliknite do dolného pravého rohu obrazovky pre let na "spiatočku" smerom k hornému ľavému rohu.
 • TapFly Free - Uzamknite let Phantomu vpred a ovládajte otáčanie počas letu.

* Vyhýbanie sa prekážkam nie je dostupné s funkciou TapFly Free.

Návrat Domov

Vo vylepšenom režime pre návrat domov Phantom 4 Pro automaticky vyberá najvhodnejší trasu pre návrat podľa okolitých podmienok. Počas letu zaznamenáva trasu a umožňuje tak návrat po rovnakej trase a vyhne sa prekážkam v prípade, ze dôjde k prerušeniu riadiaceho signálu. Podľa výšky v momente straty signálu je Phantom 4 Pro tiež schopný upraviť trasu letu, aby sa vyhol prekážkam, ktoré zaznamenal počas letu. Po vzlietnutí si Phantom 4 Pro zaznamenáva scénu pod sebou a záznam potom porovnáva s tým čo videl na ceste späť, aby dosiahol presnejšie pristátie. Ďalej môže detekovať zem pre vyhodnotenie vhodného miesta pre pristátie. Ak narazí na akékoľvek prekážky, alebo ak je na zemi voda, upozorní pilota a zostane visieť vo vhodnej výške pre bezpečné pristátie.

Režím gest

Použitie režimu pre gestá umožňuje ľahko vytvárať "selfie" za pomocou pár gest, bez diaľkového ovládania. Pokročilá technológia pre spracovanie obrazu umožňuje Phantom 4 Pre prijímať inštrukcie pomocou gest. Stačí jednoducho zdvihnúť ruky a pozerať sa na kameru a dron rozozná tento pohyb a uzamkne tak kameru na osobu v strede záberu. Akonáhle je všetko pripravené pre fotografiu, stačí roztiahnuť ruky pre udelenie pokynu. Spustí sa trojsekundový samospúšť, je čas zapózovať, to umožňuje zachytiť momentky bez diaľkového ovládania v rukách.

Letové vlastnosti

Rôzne produkcie vyžadujú rôzne letové vlastnosti. Phantom 4 Pro ponúka tri letové režimy: P, A a S. Prepínanie medzi jednotlivými režimami pilotovi umožňuje získať tú správnu kontrolu nad dronom, či už hľadá plynulosť záberu, jednoduchosť ovládania, inteligentné navigovanie alebo rýchlosť. V pozičnom režime (P) sú aktívne funkcie ako TapFly, ActiveTrack a vnímanie prekážok. Šport režim (S) dodáva extra obratnosť a vyššiu rýchlosť dosahujúci 72 km/h. Atti (A) režim vypne stabilizáciu pomocou satelitov a udržiava len výšku Phantoma 4 Pro. Je ideálny pre skúsených pilotov, ktorí vyžadujú plynulejší záznam. Režim statív, ktorý obmedzuje rýchlosť na 7 km/h, dodáva extra precíznosť ovládania pre jemné doladenie záberu alebo let vo vnútorných priestoroch. Ako infračervené, tak obrazové senzory sú v týchto réžii aktívne, pre bezpečný let.

Záložné senzory

Phantom 4 Pro je vybavený dvojicou kompasov a IMU jednotiek, a je tak spoľahlivejší v porovnaní s mnohými hexa a oktakoptérami. Kompasy a IMU jednotky sú dôležité senzory, ktoré zaisťujú stabilné lety a Phantom 4 Pro neustále porovnáva dáta, ktoré získava z oboch párov. Pre spoľahlivý a stabilný rokov sú tieto dáta spracované pokročilými algoritmy pre kontrolu presnosti a akákoľvek nepresná dáta sú jednoducho odstránená bez narušenia letu.

Inteligentný akumulátor

Pre nadobudnutie profesionálneho leteckého záberu je potrebné zostať dlhšiu dobu na oblohe. Phantom 4 Pro dosahuje maximálny letový čas 29 minút, ponúka tak viac času vo vzduchu pre obstaranie perfektného záberu. Aplikácia DJI GO zobrazuje stav akumulátora a vypočítava zostávajúci letový čas podľa prekonanej vzdialenosti a ďalších údajov. Aplikácia upozorňuje pri dosiahnutí minimálnej bezpečnej kapacity potrebnej pre bezpečný návrat späť na bod štartu. Akumulátor je vybavený pokročilým systémom pre správu, ktorý predchádza prebíjaniu a úplnému vybitiu. Pri dlhodobom uložení sú akumulátory z dôvodu udržania dlhej životnosti automaticky vybité na skladovacie napätie.

DJI GO 4

Pri natáčaní zo vzduchu je za väčšinou fyzických úkonov, vrátane pilotáže a nahrávania, diaľkový ovládač. Avšak pre obstaranie zložitejších záberov je nevyhnutný živý náhľad, údaje o lete a pokročilé nastavenia. To je tradične ovládané cez mobilné zariadenia, čo z neho robí nevyhnutný nástrol pre letecké snímkovanie. Aplikácia DJI GO 4 je optimalizovaná pre letecké snímkovanie a je aktualizovaná súčasne s dronom pre zaistenie podpory všetkých funkcií. Ponúka zrozumiteľné a vhodné funkcie a môže byť použitá na mobilných zariadeniach a tiež je dostupná v monitore DJI Crystalsky či priamo v ovládači Phantom 4 Pro+ V2.0.

Použitie aplikácie DJI GO 4 ponúka využitie celého radu inteligentných letových režimov. Ďalej sprístupňuje manuálne nastavenie kamery, vrátane nastavenia ISO, clony, rýchlosti uzávierky, formátu a ďalších. Akékoľvek zmeny v aplikácii DJI GO sa na monitore premietnu takmer okamžite. Pre jednoduché ovládanie a prehľadnosť možno dôležité letové údaje a stav video prenosu kontrolovať priamo v aplikácii.

Aplikácia DJI GO 4 disponuje funkciami pre rýchlu úpravu a zdieľanie na sociálnych sieťach a dokonca aj živý prenos. Po každom lete sú letové trasy a ďalšie údaje automaticky zaznamenané a synchronizvány s prepojeným účtom DJI GO, kde sa k nim môžete neskôr vracať. Záznam letov aj dáta možno ľahko nahrávať a prechádzať.

V balení

 • Phantom 4 Pro V2.0
 • Diaľkový ovládač s displejom 5,5"
 • Vrtule (4 páry)
 • Inteligentná letová batéria
 • Nabíjačka
 • Micro USB kábel
 • Micro SD karta 16 GB
 • Prepravný kufrík
 • SK/CZ manuál na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Phantom 4 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong. 

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné