DJI Goggles 2

Kód: CP.FP.00000056.02
599 € 499,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
2.7.2024

DJI Goggles 2 sú teraz menšie, ľahšie a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže pri navigácii na oblohe zažijete čistý výhľad. Hlavné funkcie nových Goggles 2 je prenos obrazu v 1080p pri 100fps a latenciou < 30ms. Kompatibilné s: DJI Avata, DJI O3 Air Unit, DJI Motion Controller, DJI RC Motion 2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV Air Unit, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine a DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro, DJI Air 3.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný, prenosný, bez stresu

Okuliare DJI Goggles 2 vážia iba 290 g, vďaka čomu sa s nimi ľahko cestuje a pohodlne sa nosí. Mäkká penová výstelka sa prispôsobí vašej tvári a zníži únik svetla.

Pohodlne nastaviteľné dioptrie

DJI Goggles 2 podporuje nastavenie dioptrií od +1,0 do -8,0 D. [1] Prispôsobte si a choďte bez okuliarov bez kompromisov v kvalite zobrazenia.

Ohromujúce Dual-HD obrazovky

1080p Micro-OLED obrazovky majú obnovovaciu frekvenciu až 100 Hz. [2] 10-bitový vylepšený displej poskytuje verné farby a detaily tieňov.

Prenos s ultra nízkou latenciou

Prenos videa DJI O3+ má silnú ochranu proti rušeniu, dokáže automaticky prepnúť na stabilnejší signál a má latenciu len 30 ms. [3]

Zažite pohlcujúce filmy

Na sledovanie videí z bežného video softvéru použite bezdrôtové streamovanie Wi-Fi. 3,5 mm audio port umožňuje synchrónny zvuk pre domáce kino.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre DJI Avata
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.