DJI O3 Air Unit

Kód: CP.FP.00000070.01
249 € 207,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Jednotka DJI O3 Air Unit, ktorá v kompaktnom a ľahkom tele integruje špičkovú technológiu prenosu videa od spoločnosti DJI, posunie vaše zážitky z FPV na novú úroveň. Užite si vynikajúci prenos videa vo vysokom rozlíšení z väčších vzdialeností s nízkou latenciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ešte ďalej

Jednotka O3 Air Unit predstavuje skok vpred v obrazovom výkone vďaka 1/1,7 palcovému snímaču, superširokému uhlu záberu 155°, vlajkovej technológii videa a ďalším vylepšením. [1] Je tiež kompatibilný so širokou škálou produktov a poskytuje riešenie prenosu videa, ktoré vám pomôže naplno rozvinúť vašu kreativitu pri natáčaní. [2]

 • 30 ms, 2 km: Digitálny prenos videa[4] 
 • 1080p/100 fps: Prenos videa H.265
 • 4K/60fps: Video
 • 155°: Veľmi široké FOV
 • Automatické prepínanie frekvencie
 • Režim Canvas 

DJIO3Unit

Poháňané vlajkovou loďou prenosu videa

Jednotka DJI O3 Air Unit, vybavená funkciou prenosu videa DJI O3+, poskytuje množstvo výkonných funkcií prenosu videa. Ovládajte svoj dron s rýchlou odozvou a získajte ostrý, mimoriadne ostrý živý prenos. Všesmerové antény 2T2R ďalej zaisťujú stabilitu a plynulosť prenosu videa v rozsahu pokrytia signálom.

 • 1080p/100 fps: Prenos videa H.265 [3]
 • 2 km: Maximálny dosah prenosu videa [4]
 • 30 ms: Prenos videa s veľmi nízkou latenciou [5]
 • 50 Mb/s: Maximálna prenosová rýchlosť videa [6] 

Vidieť znamená veriť

Jednotka DJI O3 Air Unit ponúka rozlíšenie prenosu videa až 1080p pri zachovaní vysokej snímkovej frekvencie 100 fps. Podporuje tiež formát kódovania videa H.265, ktorý predstavuje dodatočnú čistotu a plynulosť živého náhľadu.

Urazte ďalšiu míľu

Lietajte ďalej a preskúmajte viac vďaka predĺženému prenosovému dosahu jednotky DJI O3 Air Unit o 2 km. Dokáže dokonca automaticky vybrať frekvenčné pásmo na použitie optimálneho signálu a poskytuje vynikajúci výkon proti rušeniu. [7] Stabilné pripojenie s dlhým dosahom vám zaistí pokoj pri lete a umožní vám užívať si vzdialené scenérie ako na dlani.

Zvýšte úroveň svojich vizualizácií

 • 1/1,7 palcový snímač, ekvivalentná ohnisková vzdialenosť 12,7 mm, clona f/2,8

Jednotka DJI O3 Air Unit sa vyznačuje vylepšenými obrazovými špecifikáciami vo všetkých oblastiach. Kamerový modul jednotky je vybavený 20 GB vstavaného úložiska a tiež 1/1,7 palcovým snímačom, ktorý prezentuje bohatšie detaily a vysoko kvalitné snímky. Podporuje video v rozlíšení 4K/60 fps a natáča zábery so superširokým záberom 155° pre ohromujúce vizuálne efekty. [8] Farebný režim D-Cinelike navyše poskytuje väčšiu tvorivú slobodu pri triedení farieb a umožňuje vám flexibilnejšie upravovať a prispôsobovať zábery.

 • 155° Veľmi široké FOV: Vďaka uhlu záberu 155° FOV zachytíte viac krajiny okolo seba a vtiahnete do deja svojich divákov.
 • 4K/60fps video: Natáčajte stabilné zábery v ultra HD rozlíšení pri 4K/60 fps a pozdvihnite svoje FPV zábery na novú úroveň.
 • Farebný režim D-Cinelike: Ponorte sa do sveta farieb pri fotografovaní v režime D-Cinelike. Dodajte svojim záberom na kráse pomocou pokročilej úpravy farieb v následných úpravách.

Vylepšite svoje výtvory

Kamerový modul O3 Air Unit je možné použiť so sadou ND filtrov DJI Avata (ND8/16/32).[9] ND filtre sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú reálne farebné detaily a kontrast svetla a tmy a umožňujú flexibilné ovládanie clony a voľbu expozície.

Dolaďte svoje skúsenosti

Jednotka DJI O3 Air Unit podporuje režim Canvas, ktorý umožňuje prispôsobiť informácie na obrazovke vašich okuliarov DJI Goggles 2 alebo DJI FPV Goggles V2. Upravte parametre PID a nastavte systém podľa svojho štýlu.

Nabitý výkonom

Jednotka DJI O3 Air Unit ponúka širokú kompatibilitu v ľahkom a kompaktnom tele pre flexibilné kombinácie a montáž. Pri použití s okuliarmi DJI Goggles 2 a diaľkovým ovládačom DJI FPV Remote Controller 2 si môžete užívať kompletnú mobilitu. [10]

 • Približne 36,4 g: Hmotnosť Air Unit (vrátane kamerového modulu) [11]
  32,5 × 30,5 × 14,5 mm: Rozmery Air Unit [11]
  21,2 × 20 × 19,5 mm: Rozmery kamerového modulu [11] 

Kompatibilný s viacerými zariadeniami DJI

 • DJI Goggles 2: S okuliarmi DJI Goggles 2 si užijete komfort a pohodlie na novej úrovni. Teraz sú menšie, ľahšie a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže si pri navigácii na oblohe užijete mimoriadne jasný obraz.
 • DJI FPV Goggles V2: S prenosom obrazu DJI O3 na prenos vo vysokom rozlíšení, s nízkou latenciou, na dlhé vzdialenosti a silnou ochranou proti rušeniu.
 • DJI FPV Remote Controller 2: Diaľkový ovládač s veľmi nízkou latenciou je vybavený ovládacími páčkami s Halovým efektom a ergonomickým dizajnom, ktoré ponúkajú vysoko presné ovládanie. Odomknite režim M a lietajte slobodne a dosahujte pokročilejších manévrov. 

V balení

 • 1x Modul kamery DJI Air Unit O3
 • 1x Prenosový DJI Air Unit O3
 • 1x Anténa DJI Air Unit O3 
 • 1x Kábel DJI Air Unit O3 3 v 1 

Poznámky:

* Pri nahrávaní s vysokým rozlíšením a vysokou snímkovou frekvenciou sa môže výrobok prehriať a prestať nahrávať kvôli relatívne vysokej spotrebe energie. Pokiaľ k tomu dôjde, vráťte sa a včas pristaňte, aby sa ochladil. Okrem toho prijmite účinné opatrenia na odvod tepla a neupchávajte vetracie otvory. 

1. FOV 155° je k dispozícii iba v prípade, že pomer strán je 4:3 a špecifikácia záznamu videa je 2,7K@50/60fps alebo 1080p@50fps/60fps; alebo v prípade, že pomer strán je 16:9 a špecifikácia záznamu videa je 4K@50/60fps, 2,7K@50/60fps alebo 1080p@50/60fps.
2. Kompatibilné s DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2 a DJI FPV Remote Controller 2, ktoré sa predávajú samostatne.
3. Použitie okuliarov DJI Goggles 2 a testovanie vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
4. V súlade s normou CE a testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
5. Testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia. Údaje o latencii prenosu videa sa u rôznych okuliarov líšia. U okuliarov DJI Goggles 2 s kvalitou prenosu videa 1080p/100 fps je najnižšia latencia prenosu videa 30 ms. S okuliarmi DJI FPV Goggles V2 pri kvalite prenosu videa 810p/120fps je latencia prenosu videa menšia ako 28 ms.
6. Testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia. Dátový tok prenosu videa sa líši v závislosti od prevádzkového prostredia.
7. Pre príjem sú podporované frekvenčné pásma 2,4 GHz a 5,8 GHz; pre vysielanie je však podporované iba frekvenčné pásmo 5,8 GHz. Niektoré krajiny alebo oblasti nepodporujú frekvenciu 5,8 GHz. Pred použitím skontrolujte, potvrďte a dôsledne dodržujte miestne zákony a predpisy.
8. Videá 4K/60fps nepodporujú pomer strán 4:3 a podporujú iba pomer 16:9.
9. Predáva sa samostatne.
10. V porovnaní s okuliarmi DJI FPV Goggles V2 a diaľkovým ovládačom DJI FPV Remote Controller.
11. Veľkosť a hmotnosť sa môžu mierne líšiť v dôsledku konfigurácie, výrobného procesu a spôsobu merania.

Dodatočné parametre

Kategória: DJI O3 FPV
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.