Master Airscrew - Vrtule pre DJI Phantom 4 Pro (Čierne)

Kód: MA.PHS9557SB4
Len u nás
25 € 20,83 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Vylepšené stealth vrtule pre sériu DJI Phantom 4 Pro a Advanced od amerického výrobcu Master Airscrew. Produkt je vyrobený v USA. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšený výkon

Citeľné zníženie výšky zvuku s celkovo až o -3,5 dB tichšou prevádzkou (až o 54 % zníženie výkonu zvuku). Menej rušivých letov pre väčšie pohodlie a súkromie. *Nominálne hodnoty v porovnaní s vrtuľami OEM od DJI.

Dlhší letový čas

Vylepšená účinnosť stealth vrtúľ poskytuje až o 7 % dlhší čas letu v porovnaní s vrtuľami DJI OEM. Asi 1,8 minúty dodatočného času vo vzduchu, čo je len toľko, aby ste dosiahli najlepšie zábery, na ktoré ste vždy mierili. *Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Zvýšená rezerva energie

Podstatné zlepšenie letu v akejkoľvek situácii vďaka dodatočnej silovej rezerve v pohonnom systéme.

Vylepšená bezpečnosť

Živé možnosti farieb pre lepšiu viditeľnosť a väčšiu bezpečnosť. Jednoduchšia navigácia so zlepšeným informovaním o situácii. Perfektné vylepšené vrtule pre začiatočníkov i profesionálov.

Zlepšená životnosť

Špeciálne vybraná geometria a kompozitný polymérny materiál pre zvýšenú odolnosť a dlhú životnosť.

100 % kompatibilné

Farebne označené vrtule „s rýchlym uvoľnením“ navrhnuté tak, aby perfektne sedeli a priamu prevádzku typu plug & play v priebehu niekoľkých sekúnd. Vrtule Phantom 4 Stealth, ktoré sa natívne pripájajú k motoru DJI, sú plne kompatibilné so všetkými modifikáciami Phantom 4, vrátane Pro, Pro V2.0, Advanced a RTK.

Čo je súčasťou balenia?

  • 2 vrtule CW a 2 CCW
  • Vrecko na prenášanie hlavnej skrutky
  • Samolepky loga Master Airscrew

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Phantom 4 Pro
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Master-Airscrew-Founder-Fred-Jamieson

Spoločnosť Windsor Propeller (est. 1978), ktorú založil testovací pilot amerického námorníctva Frederick Templeton Jamieson (1928-2009), sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných vrtúľ modelov lietadiel z kompozitného materiálu vystuženého skleneným vláknom a javorového dreva. Všetky produkty spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené pod registrovanou značkou MASTER AIRSCREW v Kalifornii, USA.

Produkty Master Airscrew v našej ponuke zahŕňajú prevažne vrtuľky pre drony od výrobcu DJI, konkrétne napríklad Spark, Mavic Pro, Mavic Air či novšie generácie ako Mavic Air 2, Air 2S alebo Mini 2.

DroneRepublic.sk je výhradným autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky pre Slovensko.