Insta360 ONE RS (Twin Edition)

Kód: INST110
479 € 399,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
3.5.2024

Modulárna akčná kamera Insta360 ONE RS Twin Edition. 4K Boost modul s novým 1/2" 48 MP snímačom pre detailnejšie videá v rozlíšení 4K pri 60 fps alebo 48 MP fotografie. V balení je tiež skvelý 5.7K/30fps mod s duálnym 360 ° objektívom. Odolné spracovanie, vylepšená jadro kamery a stabilizácia FlowState. USB-C konektor, slot pre MicroSD kartu (až 1TB). Vodotesné do 5 m.

Detailné informácie

Podrobný popis

Insta 360 ONE RS – Poskladaj si kameru podľa svojho gusta

Modulárnu akčnú kameru Insta360 ONE RS si môžete zostaviť presne tak, ako budete chcieť. Chcete akčné videá? Bez problémov so 4K Boost objektívom. Čo 360° video? Nacvaknite duálny 360° objektív so skvelým 5.7K rozlíšením. Jednoducho jedna akčná kamera pre všetky príležitosti.

4K Boost mod

Vylepšený 4K Boost s 1/2 palcovým 48 MP čipom je tou správnou voľbou pre športovcov, dobrodruhov a tvorcov, ktorí chcú zachytiť perfektné a detailné akčné zábery. Vďaka špičkovej stabilizácii FlowState môžete natáčať v 4K pri 60fps alebo zaobstarať 8x slow-motion video. Ďalšou super možnosťou je režim 6K Widescreen. Tento režim plne využíva výhody 48 MP snímača a vytvára zábery v ultra vysokom rozlíšení 6K s klasickým pomerom 2,35:1, s ktorým dosiahnete zábery, ako z akčného filmu. Režim Active HDR je na mieru šitý pre perfektné akčné zábery. Minimalizuje duchov a vypichne detaily svetiel a tieňov, ktoré iné akčné kamery zabúdajú.

Mod s duálnym 360° objektívom

Keď jednoducho chcete natočiť všetko okolo seba. Tento mod je osadený dvoma objektívmi a natáča video v rozlíšení 5.7K pri 30fps. Neskôr si môžete vybrať svoj obľúbený uhol (alebo viac uhlov) a exportovať ho ako štandardné video. Pokiaľ máte radi kúzlo spomalených záberov, poslúžte si - 4x slow-motion video v 3K 100fps. So stabilizáciou FlowState a funkciou pre automatické vyrovnávanie horizontu dostanete video ako z gimbalu alebo dronu. Je len na vás, kam kameru pripevníte. 360 modul ponúka aj možnosť živého prenosu. Spoločne s mobilnou aplikáciou Insta360 si urobte zo svojej kamery ONE RS prenosnú streamovaciu stanicu. Pri použití neviditeľnej selfie tyče sa vďaka konštrukcii kamery s dvoma objektívmi selfie tyč automaticky vymaže z výsledného záznamu, čím dosiahnete neuveriteľné uhly ako z videohry.

Vylepšené jadro kamery

Vďaka novému výkonnému jadru ONE RS Core je teraz patentovaná stabilizácia FlowState poskytovaná prostredníctvom hardvéru kamery, takže videá sú plynulejšie ako kedykoľvek predtým. Táto vylepšená stabilizácia umožňuje zhotovené videá okamžite zdieľať na sociálnych sieťach bez toho, aby bolo potrebné ich upravovať v aplikácii Insta360.

  • Pridaný mikrofón pre čistý a verný zvuk
  • O 50% rýchlejšie pripojenie Wi-Fi pre ľahký prenos súborov do mobilu
  • Funkcia okamžitého digitálneho zoomu pre priblíženie až 2,7x pri nahrávaní videa bez nutného predchádzajúceho nastavenia
  • Rýchla ponuka pre ľahký prístup k prednastaveným režimom snímania

Vodeodolná a robustná

Insta360 ONE RS je vďaka krytiu IPX8 vodeodolná do hĺbky až 5 metrov. Neprekvapí vás teda jarný dáždik, ani poctivý lejak. Vnútorná konštrukcia kamery je navrhnutá na tlmenie nárazov a krytka objektívu ochráni citlivé časti kamery pri náročných športových podmienkach.

Urob dojem

Vychytané funkcie ako SlowMotion, Hyperlapse alebo napríklad MultiView všetkým zaručene vyrazia dych. V štúdiu Shot Lab, ktoré je súčasťou mobilnej aplikácie, môžete jednoducho vytvárať zložité zábery pomocou šablón. Napríklad pomocou funkcie Freeze Frame môžete video ešte viac spomaliť, a tým myslíme naozaj spooooomalít. Vyberte záber a dodajte mu šťavu.

Najlepšie aplikácie pre 360° video

Mobilná aplikácia Insta 360 ponúka najlepšie rozhranie pre strihanie a úpravu 360 ° videa. Prepracovaná umelá inteligencia funkcie FlashCut pre analýzu záznamu automaticky vyberie v zložitom 360° videu tie najzaujímavejšie momenty a navrhne vám celý rad klipov, ktoré potom môžete behom niekoľkých chvíľok zostrihať a okamžite zdieľať na sociálnych sieťach.

* Funkcia FlashCut vyžaduje mobilné zariadenia s vysokým výpočtovým výkonom. Zoznam mobilných zariadení, ktoré optimálne pracujú s funkciou FlashCut nájdete v technickej špecifikácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Insta360 One RS
Záruka: 2 roky

Insta360 One RS: Recenzia

Predstavenie Insta360 One RS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: