EcoFlow- Solárny panel (60 W)

Kód: 1ECO1000-01
169 € 140,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Solárny panel - vysoko efektívne monokryštalické kremíkové články, výkon 60 W, vodeodolné, skladné a polohovateľné. So solárnym panelom EcoFlow s výkonom 60 W nemusíte mať obavy z miest, kde nie je elektrická zásuvka. Panel sa vyznačuje vysokou efektivitou a vďaka účinným monokryštalickým kremíkovým článkom pohodlne dobijete batériové stanice EcoFlow. Súčasťou balenia je MC4-XT60i kábel na prepojenie s batériami EcoFlow.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosné a skladné

60 W solárne panely EcoFlow sa dajú v prípade potreby ľahko zložiť, naložiť a previezť na iné miesto. Rozloženie a pripojenie je tiež úplná hračka Ak potrebujete prepojiť viac solárnych panelov, stojan poslúži aj na to, aby si panely vzájomne netienili a nedochádzalo tak so znižovaním výkonu.

Pokročilá technológia a vysoká účinnosť

Panely sú osadené monokryštalickými kremíkovými článkami s garantovanou efektivitou konverzie energie až 22% za priaznivého počasia. Na dosiahnutie maximálneho výkonu je potrebné panely vystaviť priamemu slnečnému žiareniu.

Smart solárna energia

Solárny panel EcoFlow je možné pripojiť k batériovej stanici EcoFlow a využiť tak pokročilý solárny regulátor nabíjania MPPT. Ten detekuje prúd a napätie v reálnom čase a poskytuje najlepší možný výkon v závislosti od zmien počasia.

Vysoká kompatibilita

Štandardný solárny MC4 konektor zaisťuje kompatibilitu aj s ostatnými zariadeniami, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Pokiaľ však chcete dosiahnuť naozaj maximálny výkon a účinnosť, pripojte panely k batériovej stanici EcoFlow DELTA.

Extrémna odolnosť

60 W solárne panely EcoFlow vám kryjú chrbát za všetkých okolností a za každého počasia. Vďaka stupňu krytia IP67 sú úplne prachuvzdorné a vodeodolné, takže sú ako stvorené na outdoorové aktivity. Navyše 0,2 mm tenký ochranný ETFE UV filter chráni povrch produktu a zvyšuje tak jeho životnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.