EcoFlow PowerStream (800 W)

Kód: 1ECOPS800-EU
Znížená cena
Značka: ECOFLOW
369 € –18 %
b 0 8801b
369 € –18 % 299 € 249,17 € bez DPH
Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Rozmer mikroinvertora 194 x 242 mm. Maximálny solárny výkon 800 W. IP 67 certifikácia. 10 ročná záruka. Hmotnosť cca 3kg. Pracovné napätie 11-55 V. Maximálne vstupné napätie 55V. Maximálny vstupný prúd 13A. Upozornenie: Tento produkt spadá do kategórie zariadení, ktoré je potrebné pred zapojením do siete zaregistrovať cez svoju distribučnú spoločnosť. Bližšie informácie nájdete napríklad tu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorte si vlastný solárny systém

Prepojte mikroinvertor PowerStream so solárnymi panelmi, prenosnou napájacou stanicou a majte dostatok energie počas celého dňa.

Energia pre deň aj noc

K EcoFlow PowerStream môžete pripojiť solárne panely s výkonom až 800 Wp (8× 100Wp flexibilný/rigidný solárny panel, alebo 2× 400Wp rigidný solárny panel). Vďaka inteligentnému systému môžete cez deň čerpať energiu priamo zo solárnych panelov a prebytočná energia sa uloží do batériovej stanice. Tá vám zaistí spoľahlivé napájanie v priebehu celej noci. *Systém EcoFlow PowerStream je kompatibilný aj so solárnymi panelmi tretích strán.

0 % strát energie

Mikroinvertor PowerStream monitoruje a optimalizuje využitie energie v reálnom čase, čím zaisťuje, aby ani jeden Watt neprišiel na zmar. Mikroinvertor automaticky prideľuje spotrebičom toľko elektriny, koľko práve potrebujú a zvyšok ukladá do batériovej stanice. Zatiaľ čo v dennej špičke uprednostňuje napájanie elektrospotrebičov, väčšia časť energie ukladá v dobe mimo špičkovej prevádzky. Znížte svojej rodine ročné náklady za energiu až o tretinu.

Smart Plug a mobilné aplikácie EcoFlow

V spojení s inteligentnou zásuvkou Smart Plug a mobilnou aplikáciou EcoFlow budete mať celú domácnosť pod kontrolou. Zásuvka zaisťuje, aby energia zo solárnych panelov smerovala presne tam, kde je aktuálne potrebné. Smart Plug monitoruje spotrebu pripojeného zariadenia v reálnom čase a tieto informácie prenáša do mikroinvertora PowerStream. Ten automaticky pridelí každému spotrebiču toľko elektriny, koľko práve potrebuje. Inteligentnú zásuvku môžete ovládať aj pomocou hlasu, je možné ju prepojiť s hlasovými asistentmi od Applu, Amazonu, Googlu a iných. Mobilné aplikácie EcoFlow vám umožní riadiť vaše elektrospotrebiče na diaľku. Zapnite/vypnite pripojené zariadenia alebo ich chod naplánujte dopredu.

Elegantný, kompaktný design

Dômyselná konštrukcia ponúka jednoduchú montáž. Jednotlivé komponenty systému PowerStream si zvládnete nainštalovať sami za použitia najbežnejšieho náradia, ktoré nájdete doma.

Vhodný na balkóny aj mimo nich

Balkónový solárny systém EcoFlow PowerStream prináša nákladovo efektívne, udržateľné riešenie pre správu domácej energie. K dispozícii sú 100Wp a 400Wp rigidné solárne panely, ktoré perfektne vyhovejú všetkým vašim potrebám. Pripevnite ich na balkón pomocou háčikov, alebo ho namontujte na náš jednoosý solárny sledovač a zachyťte až o 60% viac solárnej energie. So stupňom krytia IP68 a robustným antikoróznym hliníkovým rámom dosahujú dlhú životnosť a sú odolné voči nepriaznivým poveternostným vplyvom.

Prepojte elektrocentrálu a solárne panely cez okno či dvere

Kábel EcoFlow Super Flat, ako už názov napovedá, je super plochý kábel, ktorý sme navrhli tak, aby čo možno najviac zjednodušil montáž systému PowerStream. Pomocou tohto kábla prepojíte solárne káble umiestnené vonku s mikroinvertorom vo vnútri bez toho, aby ste museli prevŕtavať otvor v stene. Natiahnite ho cez okno alebo dvere a zbierajte energiu neobmedzene.

Kompatibilný so všetkými elektrocentrálami EcoFlow

Výhodou celého systému je kompatibilita so všetkými batériovými stanicami EcoFlow. Môžete si tak vybrať medzi elektrocentrálami s kapacitou od 256 Wh až do 3,6 kWh a prispôsobiť si tak celý systém PowerStream podľa seba. Napájaciu stanicu navyše môžete kedykoľvek odpojiť a vyraziť s ňou napríklad do prírody.

Upozornenie

Tento výrobok spadá do kategórie tzv. mikrozdrojov. Jedná sa o malú fotovoltickú výrobňu elektriny (FVE) s inštalovaným výkonom do 10kW. Platí teda pre neho povinnosť uzavretia zmluvného vzťahu s Vaším distribútorom elektrickej energie. Pred uvedením tohto výrobku do prevádzky preštudujte podmienky pripojenia.

Technické špecifikácie

 • Rozmery: 242 × 169 × 33 mm
 • Hmotnosť: približne 3 kg
 • Fotovoltaický príkon: 2× 400 W
 • Vstupný výkon jednosmerného prúdu: 600 W
 • Max. vstupné napätie: 55 V jednosmerného prúdu (PV port)/ 59 V jednosmerného prúdu (DC port)
 • Maximálny vstupný prúd: 13 A
 • Výstup striedavého prúdu - pripojený k sieti: 800 W
 • Max. striedavý výstupný prúd: 3,7 A
 • Max. nabíjací a vybíjací výkon: 600 W
 • Nabíjacie napätie: 30 - 58 Vss.
 • Stupeň krytia: IP67
 • Wi-Fi (2,4G): frekvenčný rozsah: 20M: 2412 - 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz, maximálny výstupný výkon: ≤ 20 dBm
 • Bluetooth®: frekvenčný rozsah: 2402-2480 MHz, maximálny výstupný výkon: ≤ 20 dBm

Čo je v balení

 • mikroinvertor PowerStream
 • ochranný kryt
 • solárny kábel BKW
 • montážna lišta na stenu
 • sada skrutiek (M5*40, M5*12, ST5.5*25, M6*20, M6)
 • sťahovák káblov

Dodatočné parametre

Kategória: PowerStream - Balkónový solárny systém
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
P Avatar autora Legalne pouzitie Ecoflow Stream 23.10.2023 12:18
Dobry den . Ma EcoFlow Stream certifikaciu a da sa pouzit na Slovensku pri nasich dodavatelov energie ZSE, SSE a VSE. Lebo inac je pouzitie tohto zariadenia nelegalne. Dakujem za skoru odpoved.
Odpovedať
D Avatar autora Legalne pouzitie Ecoflow Stream 23.10.2023 13:08
Dobrý deň, áno, zariadenie spĺňa požiadavky na registráciu na distribučke a je to nutné pre prevádzku tohto zariadenia legálne. V prípade pripojenia na sieť je potrebné dokúpiť ešte k zariadeniu aj napäťovo-frekvenčnú sieťovú ochranu. Pekný deň.

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.