EcoFlow - 2x 400 W rigidný solárny panel (+ sada na uchytenie)

Kód: 1ECOSP300MF
439 € 365,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
21.6.2024

Set dvoch 400 W pevných solárnych panelov EcoFlow. Vysoko efektívne monokryštalické kremíkové články, výkon 400 W, vhodné pre stálu vonkajšiu inštaláciu. Panel sa vyznačuje vysokou efektivitou a vďaka účinným monokryštalickým kremíkovým článkom pohodlne dobijete napríklad batériovú stanicu, akumulátory systému Power Kit a ďalšie. Súčastou balenia je tiež montážna sadaUpozornenie: Vzhľadom na veľkosť prepravovanej zásielky bude doprava zabezpečená individuálne na dodaciu adresu po dohode so zákazníkom. Osobný odber nie je možný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchle nabíjanie

400 W pevný solárny panel EcoFlow využíva najmodernejšiu technológiu článkov a má vysokú účinnosť konverzie až 23 %, takže napríklad akumulátory systému Power Kit dokážu pri priaznivom počasí dobiť v rekordnom čase.

400_rigid_2_1800x

Jednoduchá inštalácia

Predvŕtané drážky na ráme panela umožňujú jeho pohodlnú a bezpečnú montáž na strechu domu alebo vašej dodávky.

Univerzálne použitie

Vďaka univerzálnemu solárnemu konektoru je možné náš 400 W pevný solárny panel použiť aj s ďalšími solárnymi systémami alebo prenosnými elektrocentrálami tretích strán.

400_rigid_5_1800x

Vysoká účinnosť

Naše 400 W pevné solárne panely EcoFlow majú účinnosť konverzie až 23% a dajú sa pripojiť ako súčasť systému Power Kit alebo prenosnej batériovej stanice EcoFlow. V tejto kombinácii optimalizuje integrovaný algoritmus MPPT čo najefektívnejšie celkový solárny výkon všetkých pripojených panelov.

400_rigid_3_1800x

Odolná konštrukcia

Panel je vyrobený z robustného antikorózneho hliníkového rámu a je určený na dlhodobú inštaláciu vo vonkajšom prostredí. Jeho monokryštalické články sú potiahnuté vysoko ochrannou lamináciou a kryté tvrdeným sklom, čo zvyšuje celkový výkon aj odolnosť.

Technické špecifikácie

  • Hmotnosť: cca 21,8 kg
  • Rozmery: 1722 × 1134 × 35 mm
  • Menovitý výkon: 400 Wp
  • Napätie naprázdno: 37,1 V
  • Prúd nakrátko: 13,79 A
  • Účinnosť: 23%
  • Konektor: Prémiový MC4
  • Stupeň krytia: IP68

V balení

  • 2× 400W pevný solárny panel
  • Užívateľská príručka a záručný list

400_rigid_what_s_in_the_box_2400x

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EcoFlow bola založená v roku 2017 s cieľom poskytovať prenosné riešenia napájania mimo siete, núdzové napájanie a vonkajší zdroj energie. S poslaním revolúcie v tomto odvetví pomocou cenovo dostupnej a prenosnej solárnej energie, EcoFlow udržiava svet v úžase vďaka špičkovým a prevratným generátorom. EcoFlow DELTA je superhviezda v odvetví solárnej energetiky. Jeho masívny úspech v kampani KickStarter – podporovaný 2 662 podporovateľmi a vyzbieranými viac ako 2,5 milióna dolárov – označuje EcoFlow DELTA za priekopník v sektore batériových generátorov.