Dronavia - Kronos Nano (Padákový systém)

Kód: DRN-KN1
Novinka Len u nás
Značka: Dronavia
309 € 257,50 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Univerzálny padákový systém Kronos Nano robí od spoločnosti Dronavia vaše lety bezpečnejšími tým, že spomaľuje dopadovú rýchlosť a energiu nárazu vášho dronu v prípade problému. Kompatibilné so všetkými dronmi s hmotnosťou menšou ako 1,5 kg. Padák aktivuje automaticky alebo manuálne pomocou diaľkového ovládača Klick. Kompatibilný s DJI Mavic 3, Mavic 2, Air 2, Anafi AI, Autel Evo 2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Autonómna prevádzka

Dronavia vyvinula technológiu autonómneho nasadenia, aby pridala ďalšiu vrstvu bezpečnosti. Padák sa automaticky aktivuje po strate nadmorskej výšky, zrážke alebo náhlej zmene uhla.

Výhody

  • Batéria na 5 hodín
  • Hmotnosť 110 gramov
  • Dopadová energia 4J
  • Rozmery 5,2 x 3,9 x 4,5 (cm)
  • 0,27 sekúnd čas spustenia
  • Čaš inštalácie za 2 min
  • Pružinový predpnutý odpaľovací systém
  • Autonómne alebo manuále spustenie
  • 20 m minimálna výškova účinnosť

Kompatibilita

Padák Kronos Nano je kompatibilný so všetkými dronmi s hmotnosťou menšou ako 1,5 kg ako DJI (Mavic 2, 3, Air, Pro / Enterprise), Autel (Evo II & Evo Lite),
Parrot (Anafi USA & Anafi Ai). Vďaka univerzálnemu rýchloupínaciemu systému môžete ľahko chráňte celú svoju flotilu dronov.

FTS systém

Padák Kronos Nano sa musí predávať s ukončením letu Systém, ktorý zabezpečí, aby fungoval správne. Interný FTS Kronos MVC3 jenainštalované vo vnútri dronu odborníkmi Dronavia alebo schváleným predajcom.

Letový log

V padáku Kronos Nano je zabudovaný logovací systém s časovou pečiatkou.To zaznamenáva spúšťacie akcie vykonané používateľom na diagnostiku účely. Tieto protokoly môže Dronavia analyzovať a poslať na požiadanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Padákové systémy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dronavia je francúzska spoločnosť špecializujúca sa na dizajn a výrobu príslušenstva a bezpečnostných systémov pre drony. Predáva široký sortiment padákov a ističových modulov pod značkami Zéphyr a IDRsys, schválených DGAC. Jeho produkty umožňujú väčšine dronov DJI a Yuneec vyvíjať sa v scenároch S1, S2 a S3 vo Francúzsku. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom padákov Dronavia na Slovensku.