DJI Phantom 4 RTK SDK

Kód: DJIP0428-EOL
6 279 € 5 232,50 € bez DPH
Tovar nie je na sklade
Môžeme doručiť do:
4.7.2024

DJI Phantom 4 RTK je profesionálny nástroj pre vytváranie orto fotogrametrických podkladov novej generácie s využitím presnej technológie RTK (real time kinematic) v kombinácii s GNSS. Základom tohto modelu je veľmi úspešný dron Phantom 4 Pro s 1" CMOS optickým senzorom a rozlíšením 20 Mpx.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mapovanie novej generácie

DJI prepracoval svoju technológiu od základov a revolucionalizoval svoje systémy, aby dosiahol nový štandard pre presnosť v oblasti dronov a ponúka zákazníkom model Phantom 4 RTK, riešenie schopné zaznamenávať dáta na presnosť centimetrov a zároveň vyžaduje menej bodov na zemi.

 • Presnosť RTK horizontálneho polohovania: 1 cm + 1 ppm 
 • Presnosť vertikálneho polohovania RTK: 1,5 cm + 1 ppm
 • Absolútna horizontálna presnosť fotogrammetrických modelov: 5 cm (Pri lietaní vo výške 100 m, 2,7 cm GSD, slnečné počasie)

Centimetrovo presný pozičný systém

Nový modul RTK je integrovaný priamo do modelu Phantom 4 RTK a poskytuje údaje o polohe v reálnom čase s presnosťou na centimetre na zlepšenie absolútnej presnosti metadát obrázkov. Priamo pod prijímačom RTK je redundantný modul GNSS, inštalovaný na udržanie stability letov v oblastiach s nízkou úrovňou signálu, ako sú napríklad husté obývané mestá. Kombináciou obidvoch modulov dokáže technológia Phantom 4 RTK optimalizovať bezpečnosť letov a zároveň zaistiť, aby boli zaistené najpresnejšie údaje o komplexných prieskumoch, mapovaniach a kontrolných pracovných postupoch.

Prispôsobte modul RTK Phantom 4 akémukoľvek pracovnému postupu s možnosťou pripojenia tohto polohovacieho systému k mobilnej stanici D-RTK 2, NTRIP (Network Transport of RTCM via Internet Protocol) pomocou 4G pripojenia alebo WiFi hotspotu alebo uložte dáta satelitného pozorovania na neskoršie použitie pre Post Processed Kinematics (PPK).

Získajte presné údaje pomocou služby TimeSync

Aby sa maximálne využili pozičné moduly Phantom 4 RTK, bol vytvorený nový systém TimeSync, aby neustále zladil diaľkový ovládač, kameru a RTK modul. Okrem toho TimeSync zabezpečuje, že každá fotografia využíva najpresnejšie metadáta a zabezpečí údaje o polohe do stredu CMOS - optimalizuje výsledky z fotogrammetrických metód a umožní snímke dosiahnuť údaje s centimetrovou presnosťou.

Precízny obrazový systém

Zachyťte najlepšie obrazové údaje pomocou 1-palcového, 20-megapixelového CMOS snímača. Mechanická uzávierka umožňuje bezproblémové mapovacie misie alebo pravidelné snímanie dát, keďže sa Phantom 4 RTK môže pohybovať pri snímaní fotografií bez rizika rozmazaných fotiek. Vďaka vysokému rozlíšeniu dosiahne Phantom 4 RTK pozemnú vzorkovanú vzdialenosť (Ground Sample Distance - GSD) 2,74 cm pri výške letu v 100 metroch. Aby každý Phantom 4 RTK ponúkol bezkonkurenčnú presnosť, každý jednotlivý objektív fotoaparátu prechádza prísnym kalibračným procesom, kde sa meria radiálne a tangenciálne skreslenie šošoviek. Zhromaždené parametre skreslenia sa uložia do metaúdajov jednotlivých obrázkov, takže softvér na dodatočné spracovanie sa dá jedinečne prispôsobiť každému používateľovi.

Účelové plánovanie letu

Nová aplikácia GS RTK umožňuje pilotom inteligentne ovládať ich Phantom 4 RTK s dvoma plánovacími režimami - fotogrammetriou a letovou trasou Waypoint - popri tradičnejšom letovom režime. Režimy plánovania umožňujú pilotom vybrať letovú dráhu dronu pri nastavovaní rýchlosti prekrývania, nadmorskej výšky, rýchlosti, parametrov kamery a ďalších, ktoré ponúkajú automatický mapovací alebo kontrolný pracovný postup.

Aplikácia GS RTK bola navrhnutá s ohľadom na svojich používateľov, a preto má celý rad funkcií vytvorených pre špecifické mapovacie alebo kontrolné pracovné postupy. Aplikácia zaviedla priame načítanie súborov súborov KML na plánovanie letu z kancelárie, nový režim priority uzávierky, aby bola expozícia konzistentná na všetkých fotografiách a varovanie pred silným vetrom.

Kompatibilita s aplikáciami tretích strán

Piloti, ktorí sú zvyknutí pracovať s aplikáciami tretích strán môžu tieto aplikácie pomocou SDK vysielača používať. Stačí pripojiť mobilné zariadenia a spustiť ktorúkoľvek DJI SDK-kompatibilnú aplikáciu.

Prenosový systém OcuSync

Vychutnajte si stabilný a spoľahlivý prenos obrazu a videa vo formáte HD na vzdialenosti až 5 km (EÚ), skvelé na mapovanie väčších miest.

Bezproblémová kompatibilita s D-RTK 2 Mobile Station

Podporujte svoje misie Phantom 4 RTK s mobilnou stanicou D-RTK 2, ktorá dronu poskytuje údaje v reálnom čase a vytvárajú tak spoločne presné geodetické riešenia. Robustný dizajn mobilnej stanice a prenosový systém OcuSync 2.0 zaručujú, že získate presné údaje s presnosťou na centimetre v akýchkoľvek podmienkach.

Začnite mapovať už dnes

Vďaka zabudovanej aplikácii pre plánovanie letu (GS RTK) a jednoduchému spôsobu zhromažďovania údajov RTK (RTK Network alebo D-RTK 2 Mobile Station) majú piloti hotové riešenie pre akýkoľvek prieskum, mapovanie alebo inšpekčný pracovný postup - hneď po vybalení z krabice.

V balení

 • 1x Telo dronu Phantom 4 RTK
 • 1x Diaľkový ovládač so zabudovaným displejom
 • 4x 2 páry vrtúľ
 • 2x Inteligentná letová batéria
 • 1x Napájací kábel
 • 1x Vymeniteľná náhradná batéria pre diaľkový ovládač (WB37)
 • 1x Nabíjací adaptér
 • 1x Nabíjací hub pre batériu diaľkového ovládača
 • 1x Nabíjací hub pre inteligentnú letovú batériu
 • 1x Ochrana gimbalu
 • 1x 16 GB MicroSD karta 
 • 1x Prenosný box 
 • 1x microUSB kábel
 • 1x CZ/SK návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: DJI Phantom 4 RTK
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: