DJI Mini 4 Pro + DJI Care + 128 GB pamäťová karta

Kód: CP.MA.00000731.02-CB1
919 € –1 % 905 € 754,17 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi, funkciou ActiveTrack 360° s novým režimom Trace a prenosom videa v rozlíšení FullHD na vzdialenosť 10 km (v EÚ norme CE), čo sú funkcie ktoré si obľúbia ako profesionáli, tak začiatočníci. V balení ročný DJI Care Refresh a 128 GB pamätová karta SanDisk. TIP: Na prevádzku série dronov DJI Mini nepotrebujete mať pilotný preukaz, stačí vám poistenie zodpovednosti za škodu a registrovať si dron na Dopravnom úrad. Viac info na tomto odkaze.

Detailné informácie

Podrobný popis

mini4-pro-main

Hlavné funkcie

 • Hmotnosť pod 249 g [1]
 • 4K/60fps HDR True Vertical Shooting
 • Snímanie prekážok všetkými smermi
 • Predĺžená výdrž batérie [2]
 • Prenos videa FHD na vzdialenosť 10 km [3]
 • ActiveTrack 360°

Vytvárajte veľké veci s Mini

DJI Mini 4 Pro je náš doposiaľ najpokročilejší dron s minikamerou.[1] Je vybavený výkonnými zobrazovacími funkciami, snímaním prekážok všetkými smermi, funkciou ActiveTrack 360° s novým režimom Trace a prenosom videa FHD na vzdialenosť 10 km, čo sú funkcie ktoré si obľúbia ako profesionáli, tak začiatočníci.

Ľahká konštrukcia

Mini 4 Pro váži menej ako 249 g a bol navrhnutý pre pohodlné používanie na cestách[1] . Vďaka jeho hmotnosti nie je vo väčšine krajinách a regiónoch potrebné žiadne školenia ani registrácie. V EÚ má DJI Mini 4 Pro certifikáciu triedy C0 a je potrebné ho registrovať a vykonať teoretické skúšky na A1/A3 na Dopravnom úrade. Bližšie informácie nájdete tu.

Vyšší snímací výkon

Vďaka kamere Mini 4 Pro, ktorá je vybavená 1/1,3palcovým snímačom CMOS s funkciou Dual Native ISO Fusion, clonou f/1,7 a 2,4μm pixelmi 4 v 1, ľahko zachytíte aj zložitejšie detaily.[5]

mini4-pro

Maximálny vizuálny efekt

Vďaka HDR 4K/60 fps a videu 4K/100 fps môžete zachytiť detailné zábery, zatiaľ čo 10-bit D-Log M a HLG pomáhajú zachytiť ohromujúcu škálu farieb a poskytujú väčšiu flexibilitu pri editácii a zdieľaní.

 • 4K/60fps HDR: Rozlíšenie 4K/60fps HDR vám umožní zdieľať zábery vo vysokej kvalite.
 • Slo-Mo 4K/100fps: Vďaka spomalenému záberu v rozlíšení 4K môžete zachytiť akékoľvek aktivity rýchlosťou až 100 fps.
 • Kvalitné nočné zábery: Vylepšený algoritmus redukcie šumu nočných snímok pri modeli Mini 4 Pro účinne potláča šum a umožňuje robiť jasnejšie a kvalitnejšie zábery priamo z kamery.
 • 1,07 bilióna farieb: Zaznamenávajte v 10-bit D-Log M a zachyťte viac ako bilión farieb. Prirodzené farebné gradácie a jemné detaily v celom spektre znamenajú, že Mini 4 Pro umožňuje postprodukciu a tvorivú editáciu na profesionálnej úrovni.
 • Dynamické zábery na akejkoľvek platforme: Bez ohľadu na to, kam chcete svoj obsah publikovať, HLG vďaka vysokému dynamickému rozsahu zaručuje, že farby a jas zostanú prirodzené a realistické bez nutnosti úprav alebo konverzie formátu.
 • RAW-Some Photos: Často rozhodujú maličkosti. Zachovajte každý drobný detail vďaka 48MP RAW a novej generácii SmartPhoto [6] , ktorá kombinuje HDR zobrazovanie, rozpoznávanie scén a mnoho ďalších funkcií.

5

Viac možností snímania

True Vertical Shooting

Umožňuje vertikálne nahrávanie optimalizované pre sociálne siete a prehrávanie v smartfóne.

Veľký uhol náklonu

Dosiahnite mimoriadne plynulý pohyb kamerou s maximálnym uhlom náklonu 60°.

Digitálny zoom

Fotografie môžete zhotovovať s až dvojnásobným zoomom a videá s až štvornásobným zoomom.

Intuitívne funkcie, zdokonalené lety

Bezpečný let

Vďaka snímaniu prekážok všetkými smermi je Mini 4 Pro veľmi bezpečný. Štyri širokouhlé kamerové senzory a dvojica senzorov spodného kamerového systému detekujú prekážky zo všetkých uhlov. Pokročilý asistenčný systém pre pilotov (APAS) zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť tým, že umožňuje automatické zabrzdenie a vyhýbanie sa prekážkam počas letu. 

Dlhší let, viac času na tvorbu

Intelligent Flight Battery Mini 4 Pro zaisťuje dobu letu až 34 minút a vy sa tak môžete plne sústrediť na svoju tvorbu. 

Prenos videa na vzdialenosť 10 km

djirc-n2

Mini 4 Pro je vybavený prenosom videa DJI O4. Užite si mimoriadne citlivé ovládanie a plynulé živé prenosy v rozlíšení FHD 1080p/60fps na vzdialenosť až 10 km.[3]

Plnohodnotné funkcie

 • Waypoint Flight: Vďaka funkcii Waypoint Flight umožňujúcej presné opakovanie trasy môžete bez námahy zvýšiť efektivitu snímania.
 • Cruise Control: Vďaka funkcii Cruise Control nemusíte pri letoch na dlhú vzdialenosť neustále pohybovať ovládacími páčkami a taktiež dochádza k zníženiu chvenia kamery vďaka plynulejšiemu pohybu kamerou.
 • Pokročilý RTH: Mini 4 Pro dokáže automaticky naplánovať bezpečnú letovú trasu späť do východiskového bodu a ľahko sa vyhnúť prekážkam. Funkcia trasy AR RTH navyše uľahčuje istejšie ovládanie pri letoch späť.

Úplne majstrovský

Dotyk kinematografie

Mini 4 Pro ponúka tri spôsoby, ako môžete ľahko urobiť snímky, ktoré potrebujete: Spotlight, Point of Interest a novú revolučnú funkciu ActiveTrack 360 ° s vylepšenými možnosťami sledovania objektu. Prejdením prstom po trase na rozhraní sledovacieho kolieska môžete vytvárať plynulé filmové zábery. Vďaka funkcii snímania prekážok všetkými smermi je vyhýbanie sa prekážkam a dosiahnutie plynulejšieho a stabilnejšieho snímania pre dosiahnutie výsledkov na profesionálnej úrovni prekvapivo jednoduché.

 • MasterShots: Poskytuje dynamické šablóny pre pohyby kamerou prispôsobené pre portrétne snímky, zábery zblízka a z veľkej vzdialenosti.
 • QuickShots: Ponúka režimy Drónia, Circle, Helix, Rocket, Boomerang a Asteroid.
 • Hyperlapse: Ponúka režimy Free, Waypoint, Circle a Course Lock s neobmedzenou dobou snímania a podporuje aj vytváranie kompozície počas snímania.
 • Panorama: Podporuje 180 °, Wide, Vertical a Sphere panoramatické snímky.
 • QuickTransfer: Rýchly prenos fotografií a videí do smartfónu bez nutnosti prepojenia s diaľkovým ovládačom. Vaše výtvory budú okamžite pripravené na zdieľanie.

1

Úpravy pomocou aplikácie LightCut

LightCut podporuje bezdrôtové pripojenie a inteligentné rozpoznávanie kompozície a letových trás, takže môžete rýchlo strihať a vytvárať pútavé videá jediným dotykom. Prelínaním importovaných záberov z ActiveTrack, MasterShots a QuickShots aplikácia automaticky priraďuje zvukové efekty a exkluzívne šablóny pre rýchlu a kvalitnú tvorbu videí. Počas procesu strihu navyše nie je nutné sťahovať zábery, čo vám ušetrí miesto v úložisku vášho smartfónu.

 • One-Tap Editing: Na identifikáciu typov obsahu a tém využíva technológiu umelej inteligencie a potom vyberá najzaujímavejšie momenty s plynulým pohybom kamery a výnimočnou kompozíciou, aby vzniklo filmové video. Môžete tiež ľahko vytvárať majstrovské diela pomocou prispôsobiteľných možností nastavenia funkcií ActiveTrack, MasterShots a QuickShots a užívať si efektívne snímanie a úpravy naraz.
 • Inteligentné zvukové efekty: Generuje pohlcujúce zvukové efekty na základe obsahu videa v reálnom čase, čím oživí vašu leteckú tvorbu a zmení ju z "tiché" na "živou".
 • Nespočet šablón leteckých záberov: Ponúka rozsiahle šablóny leteckých záberov vrátane prírody, mestskej krajiny, tilt-shift efektu a ďalších. Importujte svoje letecké zábery a vytvárajte úžasné videá s minimálnym úsilím.

7

Získajte z Mini viac

DJI RC 2: Tento ľahký a ľahko použiteľný diaľkový ovládač je vybavený vstavanou aplikáciou DJI Fly, takže počas letu nie je nutné používať smartfón. Obrazovka s vysokým rozlíšením poskytuje ostrý a jasný obraz aj na priamom slnečnom svetle a optimalizuje celý zážitok z Mini 4 Pro.

DJI Mini 4 - Obojsmerný nabíjací hub: Rovnaký Two-Way Charging Hub, ktorý je používaný pre rad DJI Mini 3. Dokáže postupne nabíjať diaľkový ovládač a tri batérie. Možno ho tiež použiť ako mobilný zdroj energie na nabíjanie diaľkových ovládačov, smartfónov a ďalších zariadení, a dokonca je možné batérie bezpečne uložiť pre pohodlné prenášanie.

DJI Mini 4 Pro - Širokouhlý objektív [7]Zachyťte rozsiahlu krajinu vďaka mimoriadne širokému uhlu záberu 100° FOV.

DJI Mini 4 Pro - Set ND filtrov (ND16/64/256) [7]Prispôsobte sa náročným svetelným podmienkam pomocou filtrov ND16/64/256 a buďte vždy pripravení na dokonalý záber.

DJI Mini 4 Pro - 360° ochrana vrtúľ [7]Plne zakrýva vrtuľa a ľahko sa pripevňuje a odopína, čím zaisťuje bezpečnosť letu jednoduchým a efektívnym spôsobom.

V balení

mini4-pro-djirc-N1-box

Porovnanie dronov

DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3

DJI Air 3

Váha pod 249 g

Váha pod 249 g

Váha pod 249 g

720 g

1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera

True Vertical Shooting 

1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera

True Vertical Shooting 

1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera

True Vertical Shooting 

1/1,3palcová CMOS širokouhlá kamera

1/1,3palcová CMOS stredná telekamera

4K/60fps HDR

Slow Motion: 4K/100fps

Night Shots Video

4K/60fps, 4K/30fps HDR

Slow Motion: 1080p/120fps

-

4K/30fps HDR

-

-

4K/60fps HDR

Slow Motion: 4K/100fps

Night Shots Video

10-bit D-Log M, HLG

D-Cinelike

-

10-bit D-Log M, HLG

Pokročilý RTH, Waypoint Flight, Cruise Control

Snímanie prekážok vpredu/vzadu/dole, APAS 4.0

Inteligentný RTHSnímanie prekážok smerom dole

Inteligentný RTH

Snímanie prekážok všetkými smermi, APAS 5.0

Pokročilý RTH, Waypoint Flight, Cruise Control

DJI O4: až 10 km

1080p/60fps v priamom prenose


 

DJI O3: až 8 km

1080p/30fps v priamom prenose


 

DJI O2: do 6 km

Živý přenos 720p/30fps


-

DJI O4: až 10 km

1080p/60fps v priamom prenose


 

Poznámky

* Všetky dáta boli testované pomocou sériového modelu DJI Mini 4 Pro v kontrolovanom prostredí. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
** Všetky videá a obrázky na tejto stránke boli urobené v prísnom súlade s príslušnými miestnymi zákonmi a predpismi. Ukážky slúžia iba na referenčné účely. Vždy dodržujte miestne zákony a predpisy a pred lietaním sa uistite, že má dron príslušnej certifikácie.

1. Skutočná hmotnosť výrobku sa môže líšiť v dôsledku rozdielov v šaržiach materiálov
a vonkajších faktorov. V niektorých krajinách a regiónoch nie je vyžadovaná registrácia. S batériou Intelligent Flight Battery Plus bude dron vážiť viac ako 249 g. Pred použitím si vždy overte miestne zákony a predpisy.
2. Merané pri konštantnej rýchlosti 21,6 km/h za bezvetria. S Intelligent Flight Battery DJI Mini 4 Pro môže dron letieť až 34 minút. Intelligent Flight Battery Plus predlžuje dobu letu na 45 minút, ale v Európe sa nepredáva. V Európe nepoužívajte Intelligent Flight Battery Plus. Pred lietaním vždy skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
3. Merané vo vonkajšom, otvorenom prostredí, bez rušenia av súlade s CE. Vyššie uvedené údaje ukazujú najvzdialenejší komunikačný dosah pre jednosmerné lety bez návratu. Počas letu vždy venujte pozornosť pripomienkam RTH v aplikácii DJI Fly.
4. Od septembra 2023.
5. Dosiahnuté pomocou techniky QBC (Quad Bayer Coding), ktorá spája štyri pixely do jedného. Nie je podporované pri robení 48MP fotografií.
6. Podporované iba pri fotografovaní 12MP fotografií. Nie je podporované pri fotografovaní 48MP fotografií.
7. Nie je súčasťou sád a predáva sa samostatne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dron (Mini 4 Pro)
Záruka: 2 roky

Recenzia DJI Mini 4 Pro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.