DJI Mini 3 Pro (DJI RC) (Rozbalené)

Kód: CP.MA.00000492.02-R
999 € –20 % 799 € 665,83 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Lietajte Mini, tvorte vo veľkom. Miniatúrny, mega-schopný DJI Mini 3 Pro je výkonný a rovnako tak prenosný. Váži menej ako 249 g a s vylepšenými bezpečnostnými prvkami nielen spĺňa predpisy, ale je tiež najbezpečnejším vo svojom rade. Vďaka 1/1,3 palcovému snímaču a špičkovým funkciám znovu definuje, čo znamená lietať s Mini. Rozbalený a krátko používaný dron, ovládač DJI RC úplne nový.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Menej ako 249 g [1]
 • Trojsmerné snímanie prekážok
 • 4K HDR video
 • Predĺžená životnosť batérie [2]
 • Vertikálne nahrávanie videa
 • FocusTrack
 • Ovládač DJI RC so vstavaným displejom

mini3pro

Pozoruhodne Mini

Miniatúrny, mega-schopný DJI Mini 3 Pro je výkonný a rovnako tak prenosný. Váži menej ako 249 gramov a s vylepšenými bezpečnostnými prvkami nielen spĺňa predpisy, ale je tiež najbezpečnejším vo svojom rade. [1] Vďaka 1/1,3palcovému snímaču a špičkovým funkciám znova definuje, čo znamená lietať s Mini.

Plný výkonu

Mini 3 Pro sa pýši úplne novým vzhľadom, ktorý je optimalizovaný tak, aby z každého letu získal čo najviac. Vďaka väčším vrtuliam, aerodynamickému náklonu tela a výkonnému systému snímania prekážok aerodynamický dizajn umožňuje dlhšiu dobu letu a vyššiu bezpečnosť.

Prepracovaný gimbal ponúka širší rozsah otáčania pre snímky z nízkych uhlov a True Vertical Shooting (nahrávanie videa na výšku, napríklad pre sociálne siete), čo prináša nekonečné kreatívne príležitosti. Každý aspekt tohto faceliftu bol starostlivo zvážený, aby sa Mini posunul do doteraz nevídaných výšin.

Zložte a vyrazte

Pre tvorcov na cestách je bezproblémové používanie kľúčové. Mini 3 Pre váži menej ako 249 g, a tak nevyžaduje registráciu vo väčšine krajín a regiónov. [1] Skladací a kompaktný dizajn tiež uľahčuje jeho nosenie na túry, deň na pláži alebo improvizovaný víkend. Buďte pripravení zachytiť dychberúce zábery, kedykoľvek vás kopne múza.

DJI Mini 3 Pro (12)

Skvelá výdrž vo vzduchu

Zachyťte a preskúmajte viac zo svojho okolia, vďaka predĺženej dobe letu až 34 minút. Inteligentná letová batéria DJI Mini 3 Pro je ultraľahká a má dostatok energie, aby pokryla vaše potreby. Pokiaľ radi posúvate každý let na maximum, máme pre vás riešenie. Upgradujte na Inteligentnú letovú batériu Plus a užite si bezstarostný prieskum po dobu až 47 minút. [2]

To si natočil s Mini?!

Lietajte cez deň aj v noci

Zachyťte jemnosť svetla a tieňov na celodennom výlete. Natáčajte čisto a ticho, aj keď príde večer. Vychutnajte si každý okamih, oddajte sa svojmu tvorivému procesu a dôverujte Mini 3 Pro, že zachytí váš svet.

Pro – a myslíme to vážne

DJI Mini 3 Pro vyniká v širokej škále svetelných podmienok, takže budete vždy pripravení tvoriť. 1/1,3 palcový CMOS snímač má duálne natívne ISO a podporuje priamy výstup HDR záberov.[3] Každá snímka je obohatená o vyšší dynamický rozsah, ktorý odhalí viac detailov vo svetlách aj tieňoch. Užite si najvyššie štandardy leteckej fotografie vďaka väčším 2,4 μm pixelom a clone f/1,7. S väčším množstvom dostupného svetla budú vaše snímky vyzerať verne aj v situáciách sa slabým osvetlením.

DJI Mini 3 Pro (7)

Správna letecká fotografia

Posuňte svoj obsah na novú úroveň vďaka ohromujúcemu 4K / 60 fps videu a 48 Mpx RAW fotografiám. Obdivujte bohatú čistotu každého obrázku, dokonca aj pri priblížení. Alebo spomaľte veci, keď sa svet stáva hektickým, vďaka dramatickému spomalenému 1080p / 120 fps videu.

Mimoriadna farebnosť

Režim D-Cinelike Color poskytuje viac vizuálnych informácií, ponúka bohatšie farebné možnosti a väčšiu flexibilitu pri úpravách.

Pokoj pri lete

Ďalšia úroveň bezpečnosti

Lietajte po oblohe s istotou. DJI Mini 3 Pro je plne vylepšený, takže podporuje aktívny snímanie prekážok a stabilný prenos videa.

Trojsmerné snímanie prekážok

DJI Mini 3 Pro je náš doposiaľ najbezpečnejší Mini. Je vybavený prednými, zadnými a spodnými senzormi s dvojitým videním a úplne novým dizajnom tela dronu, vďaka čomu ponúka širší rozsah snímania a vyššiu bezpečnosť.

Spomenuli sme APAS 4.0?

Pokročilý asistenčný systém pre pilotov (APAS 4.0) [4] detekuje v reálnom čase objekty v dráhe letu dronu. To umožňuje DJI Mini 3 Pro vyhýbať sa prekážkam, a to aj v komplikovaných prostrediach.

Čisto a stabilne, od mesta po údolie

DJI Mini 3 Pro sa môže pochváliť špičkovým systémom prenosu videa DJI O3. Zaisťuje živý 1080p /30 fps prenos na vzdialenosť až 12 km. [5] Od výhľadov na mesto až po vidiecke dobrodružstvo, budete mať vždy ostrý a spoľahlivý živý prenos. Užite si plynulé lietanie a citlivé ovládanie vďaka diaľkovému ovládaču DJI RC-N1 alebo novému DJI RC. Oba ovládače ponúkajú maximálnu prenosovú rýchlosť videa 18 Mb/s pri ultra nízkej latencii 120 ms.

10

Okamžité zdieľanie

Rozviňte svoju kreativitu

Zachyťte nezabudnuteľný obsah a okamžite zdieľajte svoje dobrodružstvá z ciest. DJI Mini 3 Pro ponúka širokú škálu inteligentných funkcií, takže môžete do akéhokoľvek videa pridať ohromujúce momenty a kreativitu. To je smart!

True Vertical Shooting

Skúsme to znova, tentoraz na výšku. Môžete rýchlo prepínať medzi režimami na šírku a na výšku jednoduchým kliknutím. Prepracovaný gimbal kamery sa otáča o 90°, takže nemusíte robiť kompromisy v kvalite obrazu. True Vertical Shooting vám poskytne detailné zábery, ktoré sú okamžite pripravené pre sociálne médiá.

FocusTrack[6]

Nájdite kreatívne spôsoby, ako sledovať zvolený objekt pomocou FocusTrack. Sada zahŕňa ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, tri výkonné nástroje na rozprávanie príbehov.

MasterShots

MasterShots mení hru pre každého začínajúceho leteckého fotografa. Jednoducho vyberte objekt záujmu a Mini 3 Pre vykoná sekvenciu profesionálnych manévrov a následne vygeneruje krátke filmové video. Existuje dobrý dôvod, prečo je táto funkcia u fanúšikov obľúbená.

Timelapse

Zrýchlite čas a iba niekoľkými kliknutiami vytvorte nápadné časozberné alebo hyperlapsové video. Zachyťte dopravu alebo valiace sa mraky a vneste do svojich videí trochu drámy.

QuickTransfer

Mini 3 Pro je okamžite pripravený na zdieľanie vašich výtvorov a podporuje vysokorýchlostné sťahovanie Wi-Fi rýchlosťou až 30 Mb/s.

Battery_Hover

Panorama

Zachyťte rozľahlosť akejkoľvek krajiny pomocou 180°, širokouhlých, vertikálnych a sférických panoramatických snímok.

Digital Zoom

Priblížte sa k objektu svojho záujmu pomocou 4× digitálneho zoomu. To vám umožní zachytiť scény bez toho, aby ste niekoho rušili, a preskúmať zábery z diaľky.

Pozdvihnite svoje Mini na maximum

Rozšírte svoju tvorbu aj rokov s týmito praktickými doplnkami.

 • DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery Plus [7]

S maximálnou dobou letu 47 minút [2] vám Inteligentná letová batéria Plus poskytne viac času pri každom vzlete.

 • DJI RC [8]

Dajte svojmu telefónu voľnosť s DJI RC. Tento ľahký diaľkový ovládač má vstavanú obrazovku navrhnutú priamo pre DJI Mini 3 Pro. S predinštalovanou aplikáciou DJI Fly sa môžete sústrediť na lietanie a šetriť batériu svojho telefónu.

 • Obojsmerný nabíjací hub [7]

Toto praktické nabíjacie príslušenstvo pojme a nabije tri batérie v rade. Vezmite si ho s so sebou na nabíjanie diaľkového ovládača, smartfónu alebo iných zariadení, keď je potreba ich dobiť.

 • ND set filtrov [7]

Prispôsobte sa meniacim sa svetelným podmienkam pomocou filtrov ND16/64/256 a buďte vždy pripravení na dokonalý záber.

 • Širokouhlý objektív [7]

Získajte väčší záber so širokouhlým objektívom DJI Mini 3 Pro, ktorý rozšíri zorné pole zo 75° na 100° pri nahrávaní videí (16:9).

V balení

 • DJI Mini 3 Pro
 • DJI RC diaľkový ovládač
 • DJI Mini 3 Pro Inteligentná letová batéria
 • Náhradné vrtule (pár)
 • Kryt gimbalu
 • Kábel Type-C to Type-C
 • Skrutkovač
 • Skrutky

Poznámky:

* Pred letom si prosím skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.

 • ** Testované s produkčným modelom DJI Mini 3 Pro v kontrolovanom prostredí. Skutočná skúsenosť sa môže líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
 • *** Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli zhotovené v prísnom súlade s miestnymi zákony a predpisy.
 • **** DJI Mini 3 Pro je nutné pred použitím aktivovať v aplikácii DJI Fly.
 • 1. Štandardná hmotnosť dronu (vrátane inteligentnej letovej batérie DJI Mini 3 Pro, vrtuľou a karty microSD). Skutočná hmotnosť produktu sa môže líšiť v dôsledku rozdielov v materiáloch šarže a vonkajších faktorov. V niektorých krajinách a oblastiach nie je registrácia vyžadovaná. Pred použitím skontrolujte miestne pravidlá a predpisy.
 • 2. Merané pri konštantnej rýchlosti 21,6 km/h za bezvetria. S Intelligent Flight Battery DJI Mini 3 Pro môže dron lietať až 34 minút. S Intelligent Flight Battery Plus (predáva sa samostatne a iba vo vybraných krajinách) sa doba letu predĺži až na 47 minút, ale lietadlo bude vážiť viac ako 249 g.
 • 3. HDR video nepodporuje nahrávanie videa rýchlosťou vyššou ako 30 snímok za sekundu.
 • 4. APAS 4.0 nie je k dispozícii pri nahrávaní videa 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2,7K/48fps, 2,7K/50fps, 2,7K/60fps a 1080p/120fps.
 • 5. V súlade s FCC a bez prekážok vo vonkajšom otvorenom priestore.
 • 6. FocusTrack nie je k dispozícii pri nahrávaní 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2,7K/48fps, 2,7K/50fps, 2,7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps/1008fps a 1008fps/100fps video.
 • 7. Predáva sa samostatne. Dostupnosť sa môže líšiť.
 • 8. Vyžaduje zakúpenie DJI Mini 3 Pro (verzia DJI RC).

Dodatočné parametre

Kategória: Bazár
Záruka: 2 roky

DJI Mini 3 Pro: Island

DJI Mini 3 Pro: Predstavenie

DJI Mini 3 Pro: Recenzia

DJI Mini 3 Pro: Recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.