DJI Goggles Integra

Kód: CP.FP.00000113.01
459 € 382,50 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
19.4.2024

Ľahké okuliare DJI Goggles Integra majú integrovanú konštrukciu, ktorá spája čelenku a batériu do jedného celku, čím sa zbavíte nepohodlných káblov a môžete si okuliare ľahko nasadiť a zložiť. DJI Goggles Integra je možné používať aj počas nabíjania a vydrží napájať niekoľko letov s plne nabitou batériou. Vďaka tomu môžete lietať celý deň. Kompatibilné s: DJI Avata, DJI O3 Air Unit, DJI Motion Controller, DJI RC Motion 2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV Air Unit, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine a DJI Mini 3 Pro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Awaken – Oživte svoje zmysly.

 • Ľahké a prenosné
 • Integrovaný dizajn
 • Mikro-OLED obrazovky
 • Prenos videa DJI O3+ [1]
 • HD prenos s nízkou odozvou

Pozorujte oblohu s okuliarmi DJI Goggles Integra a rozšírte svoje zážitky s DJI Avata a DJI RC Motion 2 pre presné ovládanie a pohlcujúce let z prvej osoby.

Kombinácia pre väčšie pohodlie

Ľahké okuliare DJI Goggles Integra majú integrovanú konštrukciu, ktorá spája čelenku a batériu do jedného celku, čím sa zbavíte nepohodlných káblov a môžete si okuliare ľahko nasadiť a zložiť.

Vstavaná čelenka s batériou je ľahká, vyvážená a pohodlne sa nosí. [2]

DJI Goggles Integra je možné používať aj počas nabíjania a vydrží napájať niekoľko letov s plne nabitou batériou. Vďaka tomu môžete lietať celý deň.

 • Celková hmotnosť: Približne 410 g
 • Konštrukcia antén: Skladacie
 • Max. doba prevádzky: Dve hodiny [3]

Displej s HD rozlíšením

DJI Goggles Integra sú vybavené dvoma HD Micro-OLED obrazovkami, ktoré poskytujú verné farby a detaily so zvýraznením tieňov. Vysoká obnovovacia frekvencia obrazovky zobrazuje pôžitok z letu plynulejšie a lepšie.

 • Technológia displeja: Micro-OLED
 • Rozlíšenie obrazovky: 1080p
 • Max. jas: 700 nitov
 • Max. obnovovacia frekvencia obrazovky: 100 Hz [4]
 • Podporované formáty kodeku: H.264 and H.265

Certifikácia TÜV Rheinland Low Blue Light

DJI Goggles Integra poskytujú HD kvalitu zobrazenia a zároveň chránia vaše oči a poskytujú vám komfortný zážitok.

Veľmi nízka latencia, plynulý a stabilný prenos videa

DJI Goggles Integra sú vybavené prenosom videa DJI O3+ s latenciou iba 30 ms. [5] Okuliare automaticky prepínajú medzi frekvenčnými pásmami 2,4 GHz a 5,8 GHz, aby udržali stabilný signál pre plynulé a pútavé HD zobrazenie s minimálnym rušením. [6]

Nová technológia SyncSmooth zaisťuje plynulý a hladký prenos videa pre vysokorýchlostné letecké snímky. [7] Sledovací efekt vyrovnania snímky displeja okuliarov so snímkou prenosu videa je optimalizovaný tak, aby bolo znížené oneskorenie a kolísanie prenosu videa. Prezeranie záznamov s DJI Goggles Integra je tiež príjemnejšie pre oči, čo účinne znižuje únavu zraku a závraty.

 • Najmenšia latencia prenosu videa: 30 ms
 • Automatický výber frekvenčného pásma: 2,4 GHz nebo 5,8 GHz

Zdieľajte oblohu

Prepojte DJI Goggles Integra s aplikáciou DJI Fly vo svojom smartfóne a zobrazujte pohľad kamery v reálnom čase súčasne na okuliaroch a smartfóne. Zdieľajte tento pohľad s priateľmi a užite si spoločne ohromujúce a pohlcujúce rokov.

V balení

Poznámky

 1. DJI Goggles Integra podporujú prenos videa DJI O3+ s DJI Avata alebo DJI O3 Air Unit.
 2. Skúsenosti s nosením a sledovaním sa môžu u jednotlivých užívateľov líšiť.
 3. Merané pri okolitej teplote 25 °C, jase obrazovky na úrovni 4, pripojenie k DJI Avata, režime prenosu videa nastavenom na 1080p/100 snímok za sekundu, vypnutej funkcii Head Tracking a plne nabité batériu okuliarov, ktorá nenapája externé zariadenia, napríklad smartphone.
 4. Obnovovacia frekvencia obrazovky sa mení so snímkovou frekvenciou prenosu videa. Môže sa prepínať medzi 100 Hz a 60 Hz, aby sa prispôsobila aktuálnej snímkovej frekvencii prenosu videa.
 5. Merané pri použití prenosu videa 1080p/100 snímok za sekundu, testované vonku v otvorenom prostredí bez rušenia.
 6. Frekvenčné pásmo 5,8 GHz je v niektorých krajinách/oblastiach zakázané. Pred použitím si overte a dodržujte miestne zákony a predpisy.
 7. Algoritmus synchronizácie snímok pre DJI Goggles Integra bol oproti predchádzajúcim modelom optimalizovaný, aby sa zlepšil prenos videa a znížila únava zraku a závraty.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre DJI Avata
Záruka: 2 roky

Recenzia DJI Integra + DJI RC Motion 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.