DJI Avata Explorer Combo (Goggles Integra + RC Motion 2)

Kód: CP.FP.00000116.01
829 € 690,83 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
31.7.2024

FPV dron DJI Avata (v balení Pro View Combo vrátane okuliarov DJI Goggles Integra a RC Motion 2) je obratný v stiesnených priestoroch. Každý aspekt jeho konštrukcie bol vytvorený pre to, aby ste boli odvážni. Vstavaný ochranný kryt vrtuľ znamená, že pokiaľ sa Avata dostane do kontaktu s nejakým objektom, dokáže sa odraziť, zostať vo vzduchu a pokračovať v lete. DJI Avata je vybavený 1/1,7 palcovým CMOS snímačom a podporuje 4K ultraširokouhlý záznam s clonou f/2,8. Spolu s vysoko kvalitným zobrazovacím výkonom prináša výnimočné zábery, ktoré udržia vaše publikum na hrane sedadiel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aký je rozdiel medzi okuliarmi DJI Goggles 2 a DJI Integra?

DJI Goggles Integra a DJI Goggles 2 majú podobnú veľkosť, výkon pri prenose videa a zobrazenie na obrazovke. V porovnaní s DJI Goggles 2, DJI Goggles Integra pridáva integrovanú batériovú čelenku, vďaka ktorej je nosenie pohodlnejšie, a dotykový panel bol nahradený fyzickými tlačidlami. Okrem toho bola odstránená funkcia bezdrôtového streamovania, bodový displej, reproduktor, 3,5 mm audio port a funkcia dioptrickej korekcie (priložené korekčné šošovky možno použiť na dosiahnutie rovnakého efektu ako pri funkcii dioptrickej korekcie).

 

dji-avata_with-dji-logo

dji-avata-main

1 2 3 4 5 6

Pohlcujúci zážitok 
z letu

Intuitívny pohybový
ovládač

4K stabilizované
video

Zmestí sa
do dlane

Vstavaná
ochrana vrtúľ

HD prenos
s nízkou odozvou

 

Nebo je vaším ihriskom

Keď skombinujete Avata s okuliarmi a pohybovým ovládačom, let bude prístupný všetkým.[1] Zažite vzrušenie z úplného ponorenia s bezkonkurenčnou bezpečnosťou a kontrolou. Prijmite svoju spontánnosť a zachyťte svet okolo seba. Niektorí z nás boli Zrodení na lietanie.

DJI Avata

Kde sa agilita stretáva s húževnatosťou

Kompaktný a ľahký DJI Avata je obratný v stiesnených priestoroch. Každý aspekt jeho designu bol vytvorený tak, aby ste boli odvážni. Vstavaný kryt vrtule znamená, že pokiaľ sa Avata dostane do kontaktu s predmetom, môže sa odraziť, zostať vo vzduchu a môže pokračovať v lete.

DJI Goggles 2

Posaďte sa na sedadlo pilota

Užite si komfort a pohodlie ďalšej úrovne s okuliarmi DJI Goggles 2. Teraz menšie, ľahšie a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže pri navigácii po oblohe zažijete výnimočnú jasnosť. DJI Avata tiež podporuje DJI FPV Goggles V2.[1] 

DJI RC Motion 2

Získajte cit pre lietanie

S novým DJI RC Motion 2 ovládačom je intuitívny let vo vašich rukách.[1] Stlačte spúšť a otočte zápästím dopredu alebo zahnite za roh. Ovládacie prvky sa ľahko používajú a poskytujú úplne jedinečný spôsob lietania.

Perfektné balenie

DJI Goggles 2 sú kompaktné a ultraprenosné. Skladacia anténa a ľahká konštrukcia umožňujú ľahké skladovanie, pohodlné nosenie a sú vhodné na dlhodobé používanie. [2] Vďaka dvojhodinovej výdrži batérie a super rýchlemu nabíjaniu môžete byť vždy pripravení na pohlcujúci let.

1080p Micro-OLED obrazovky

Pocíťte každý let s DJI Avata a Goggles 2. Dve HD Micro-OLED obrazovky ponúkajú ohromujúcu jasnosť a obnovovaciu frekvenciu až 100 Hz. [3] Okuliare predstavujú plynulé živé vysielanie na celej obrazovke pred vašimi očami a vytvárajú tak pohlcujúci svet neobmedzeného potenciálu.

Dioptrická korekcia

DJI Goggles 2 ponúka nastavenie dioptrií od +2,0 D do -8,0 D pre optimalizované sledovanie a pohodlie. [4][5] Uzamknite nastavovací gombík, aby ste zafixovali dioptriu na mieste a zabránili tak náhodným dotykom počas používania alebo skladovania. 

djigoggles2

Epické pohyby si zaslúžia epické zábery

Prielom vo vizuáloch FPV

DJI Avata je vybavený 1/1,7 palcovým snímačom CMOS a podporuje ultraširokouhlého záznamu 4K s clonou f/2.8. Spolu s vysoko kvalitným zobrazovacím výkonom prináša výnimočné vizuálne efekty, ktoré udržia vaše publikum na kraji svojich sedadiel.

 • Senzor: 1/1,7 palca
 • Video: 4K/60 snímkov za sekundu [6]
 • Super široké FOV: 155°
 • Farebný režim: D - Cinelike
 • EIS: RockSteady 2.0
 • EIS: HorizonSteady

155° Super široké zorné pole

Väčšina kamerových dronov ponúka v najlepšom prípade 84° zorné pole. DJI Avata so svojim super širokým 155° zorným poľom nakopne veci. [7] Táto rozšírená perspektíva je bližšie k tomu, čo vidíme na vlastné oči, a vytvára pôsobivé, hyper-pohlcujúce vizuály.

Plynulé natáčanie

Vďaka RockSteady 2.0 a HorizonSteady udržujte svoje zábery stabilné pri lete smerom dole a potápanie. [8] Tieto vlajkové technológie otvárajú svet filmových možností tým, že obmedzujú chvenie fotoaparátu a zaisťujú plynulé ultra-HD video.

 • RockSteady 2.0: RockSteady aktívne znižuje chvenie kamery v reálnom čase.
 • HorizonSteady: HorizonSteady uzamkne vaše zábery na horizontálnej úrovni pre filmové efekty.

Avata-body

Agilita v strižni

Ponorte sa do sveta farieb fotografovaním v režime D - Cinelike. Vylepšite svoje zábery pomocou pokročilého triedenia farieb v post-editácii a premeňte svoj výtvor na majstrovské dielo.

Váš robustný spoločník

Prenosný a pripravený na dobrodružstvo

Avata využíva nový inovatívny design, ktorý je vyrobený s ohľadom na pohodlie. Je ľahšia, skladnejšia a ľahko sa prenáša.

Buď odvážny. Leť ďaleko.

DJI Avata je odolný, takže môžete byť odvážni. Odolný rám znižuje riziko poškodenia a poskytuje vám väčší pokoj. Nový aerodynamický dizajn s kanálikmi optimalizuje energetickú účinnosť a umožňuje pôsobivú dobu letu až 18 minút.[9]

Dôvera zrodená z bezpečia

Systém snímania prekážok smerom dole

Okrem vstavanej ochrany vrtúľ má Avata dvojité senzory smerom dole a infračervené snímanie ToF pre ešte väčšiu bezpečnosť. Tieto senzory detekujú prekážky pod nimi a umožňujú Avata vykonávať let v nízkych nadmorských výškach alebo v interiéri. [10]

backpack

Kto povedal, že bezpečnosť nie je zábava?

Užite si zážitok s menšou úzkosťou z letu. Tlačidlo núdzovej brzdy pohybového ovládača vám umožní kliknutím na tlačidlo zastaviť. A s podporou RTH získate ďalšiu ochranu, keď je batéria vybitá alebo vypadne signál.

 • Let v nízkej nadmorskej výške: Vyskúšajte si let s Avata v malej výške a bezpečne kĺzajte lákavo blízko zeme.[11] To v kombinácii so superširokým zorným poľom vytvára vzrušujúcu, jedinečnú perspektívu.
 • Zastaviť a preniesť sa: Ak narazíte na situáciu, ktorá vyžaduje náhle zastavenie, kliknite na tlačidlo núdzovej brzdy. Avata bude visieť na mieste, čím sa zníži riziko potenciálnych nehôd.

Prenos signálu, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Avata prináša vlajkový systém na prenos obrazuDJI O3+ a všesmerové antény 2T2R pre bezkonkurenčnú stabilitu a odozvu počas letu. Užite si ostré a plynulé zobrazenie v reálnom čase vo svojich okuliaroch, a to aj v prostredí s rušením.

 • 1080p: Maximálna kvalita prenosu videa [12]
 • 100 fps: Maximálna snímková frekvencia prenosu videa
 • 30 ms: Najnižšia latencia prenosu videa [12]
 • 10 km: Maximálny dosah prenosu videa [13]
 • 50 Mbps: Maximálna prenosová rýchlosť videa [14]
 • H.265: Kódovanie prenosu videa

* Pri používaní DJI Goggles 2 v otvorenom vonkajšom prostredí bez rušenia 

canyon

Ovládnite svoje pohyby

DJI Avata je kompatibilný s niekoľkými diaľkovými ovládačmi, z ktorých každý odomyká rôzne možnosti. Letecký simulátor je ideálny na zdokonaľovanie vašich schopností alebo na vyskúšanie našich rôznych režimov ovládania, ktoré ponúknu obohatené vizuálne efekty a nové príležitosti.

Maximálna presnosť

Lietajte v manuálnom režime s DJI FPV Remote Controller 2 pre dosiahnutie pokročilých letových pohybov, stabilných efektov leteckej fotografie a diverzifikovaného vizuálneho jazyka pre natáčanie.[15]

Tréning robí majstra

Aplikácia DJI Virtual Flight je k dispozícii pre počítače aj smartfóny. Obsahuje rad simulovaných scenárov. [16] Môžete cvičiť vo vnútri alebo vonku, zdokonaľovať svoje letecké zručnosti a stať sa majstrovským pilotom krok za krokom.

V balení

explorer-combo


Obsah balenia neobsahuje nabíjačku. Môžete použiť vlastnú USB-C nabíjačku. Odporúča sa používať prenosnú nabíjačku DJI 65 W (predáva sa samostatne), autonabíjačku DJI 65 W (predáva sa samostatne) alebo iné nabíjačky USB PD.

Poznámky

* Pred letom si prosím skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
** Pri lietaní v interiéri môžu byť niektoré funkcie obmedzené kvôli nedostatočnému osvetleniu, chýbajúcemu signálu GPS alebo nedostatku miesta.
*** Testované s produkčným modelom DJI Avata v kontrolovanom prostredí. Skutočná skúsenosť sa môže líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
**** Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli zhotovené v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpismi.

1. DJI Avata je kompatibilný s DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV Goggles V2, DJI Goggles Integra a DJI RC Motion 2
2. Skúsenosti z nosenia a sledovania sa môžu u jednotlivých osôb líšiť.
3. Obnovovacia frekvencia obrazovky sa mení so snímkovou frekvenciou prenosu videa. Môže prepínať medzi 100 Hz a 60 Hz, aby sa prispôsobil aktuálnej snímkovej frekvencii prenosu videa.
4. DJI Goggles 2 nepodporujú korekciu astigmatizmu. Ak máte špecifické požiadavky na zrak, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom.
5. Zážitok zo sledovania sa môže líšiť.
6. Videá 4K/60fps nepodporujú pomer strán 4:3 a podporujú iba pomer strán 16:9.
7. 155° zorné pole je k dispozícii iba vtedy, keď je pomer strán 4:3 a špecifikácia záznamu videa je 2,7K@50/60fps alebo 1080p@50fps/60fps; pomer strán je 16:9 a špecifikácia záznamu videa je 4K @ 50/60 snímok za sekundu, 2,7 K @ 50/60 snímok za sekundu alebo 1080p @ 50/60 snímok za sekundu.
8. HorizonSteady je k dispozícii iba v normálnom režime FOV s pomerom strán 16:9
a špecifikáciou záznamu videa 4K@50/60fps, 2,7K@50/60fps alebo 1080p@50/60fps. RockSteady nie je k dispozícii, ak je špecifikácia záznamu videa 2,7K@100/120fps alebo 1080p@100/120fps.
9. Testované pri vznášaní v prostredí bez vetra a rušenia.
10. DJI Avata podporuje snímanie prekážok smerom dole iba pri použití s ​​DJI FPV Remote Controller 2 alebo DJI Motion Controller v režime N alebo S.
11. Lietadlo musí udržiavať vzdialenosť minimálne 0,25 metra od zeme.
12. Testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia. Latencia prenosu videa sa
u rôznych okuliarov líši. DJI FPV Goggles V2 môžu dosiahnuť prenos videa až 810p. Pri použití DJI FPV Goggles V2 s prenosom videa 810p/120fps je najnižšia latencia prenosu videa menšia ako 28 ms.
13. Vyhovuje FCC a testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
14. Testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia. Prenosová rýchlosť videa sa líši podľa prevádzkových prostredí.
15. Kompatibilný s DJI FPV Remote Controller 2, DJI Motion Controller a DJI RC Motion 2, ktoré sa predávajú samostatne.
16. PC klient podporuje operačné systémy Windows. Mobilný klient podporuje iOS 12.0 a novší
a Android v 9.0 a novší.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Avata
Záruka: 2 roky

Recenzia DJI Integra + DJI RC Motion 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.