Autel Live Deck 2

Kód: AUTEVO3LD2
719 € 599,17 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Zariadenie Live Deck 2 (operačný systém Android) prenáša full HD video v reálnom čase do vašich televízorov, počítačov alebo mobilných telefónov cez Ethernet, HDMI rozhranie alebo vlastnú WiFi sieť. Vďaka vylepšenej technológii prenosu obrazu je jeho schopnosť proti rušeniu 4x väčšia ako u Live Deck 1. Podporuje prevádzkovú frekvenciu 2,4 GHz.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysielajte živé správy z misie ostatným pracovníkom v operácii pre lepšie situačné povedomie a kritické rozhodovanie. EVO II Pro V3 je kompatibilný s Livedeck 2.0, ktorý ponúka viacportové streamovanie na monitory a podporu Wifi pre viac smart telefónov.

  • 1080p video stream
  • Dosah prenosu: 12 km
  • Odolnosť IP43
  • Prevádzková teplota: (-20°C až 50°C)

Viacpásmový silný prenos

Na základe systému prenosu obrazu SkyLink 2.0 môže Live Deck 2 komunikovať s lietadlami prostredníctvom pracovných frekvencií 2,4 GHz. Vďaka anténe tri v jednom sa výrazne zlepšil výkon prenosu, anti-EMI a nízka latencia.

Pokročilý systém proti rušeniu signálu

Nedovoľte, aby zasahovaniu bránilo úspechu vašej misie. SkyLink 2.0 poskytuje aktualizovanú a pokročilú schopnosť proti rušeniu vďaka svojim pokročilým algoritmom a frekvenčnému preskakovaniu, vždy môžete získať konzistentné informácie s neprerušovanou prevádzkou/pracovným postupom v ťažkých pracovných prostrediach.

Streamujte kdekoľvek

Live Deck 2 podporuje niekoľko možností výstupu videa, vrátane HDMI, Wi-Fi* a Ethernetu, čo používateľom umožňuje sledovať jasný obraz na zariadení podľa ich výberu.

Poznámka: Streamovanie cez Wi-Fi bude k dispozícii neskôr prostredníctvom upgradu firmvéru.

Výdrž batérie 5 hodín

Live Deck 2 je napájaný lítiovou batériou s kapacitou 6200 mAh a dokáže bežať až 5 hodín na jedno nabitie. Po vybití môžete kdekoľvek načerpať šťavu pomocou portu micro USB alebo prenosnej batérie.

Nabíjanie nie je počas používania podporované, uistite sa, že teplota Live Deck 2 je počas nabíjania nižšia ako 45 °C.

Podporované drony:

  • EVO II Pro V3
  • EVO II Dual 640T V3
  • EVO II RTK Series V3
  • EVO II Enterprise V3

Dodatočné parametre

Kategória: Autel Evo Max
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: