Autel Smart Controller V3

Kód: AUTEVOSRC
1 319 € 1 099,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Uhlopriečka displeja je 7,9 palcov. Jas displeja až 2000 nitov. Výdrž batérie až 4,5 hodiny. Vnútorná pamäť 128 GB. Vybavený osemjadrovým Qualcomm procesorom, ktorý zvládne prehrávať H.265 aj H.264 videá v 4K pri 60 FPS.

Detailné informácie

Podrobný popis

7,9 palcový displej Smart Controller V3 s vysokým jasom 2000 nitov je jasne viditeľný aj na priamom slnečnom svetle. Technológia SkyLink 2.0 Transmission zaručuje operácie na dlhé vzdialenosti až do vzdialenosti 8 km a zlepšuje schopnosti proti rušeniu pomocou trojitého frekvenčného preskakovania. Prispôsobený systém Android umožňuje ďalšiu flexibilitu s aplikáciami tretích strán a krytie IP43 zaisťuje výkon za každého počasia. Vstavaný displej je dvakrát jasnejší ako u ďalšieho popredného konkurenta a 4krát jasnejší ako obrazovka bežného mobilného telefónu. 7,9 palcový QHD displej ponúka antireflexné vrstvy a poskytuje jasnú viditeľnosť na priamom slnku. Ultra-HD (2048x1536) poskytuje jasnú viditeľnosť na priamom slnečnom svetle. Integrovaná technológia true tone dynamicky upravuje vyváženie bielej na displeji a poskytuje pilotovi najlepší zážitok zo sledovania v akomkoľvek svetelnom prostredí. Rozlíšenie videa 2,7K 30p je k dispozícii do 1 km a obraz 1080p HD je štandardom medzi prenosovým dosahom 1 km až 8 km

4,5h ultra dlhá výdrž batérie
Lítium-iónová batéria s kapacitou 5800 mAh vydrží až 4,5 hodiny pri nepretržitom používaní a podporuje 2-hodinové rýchle nabíjanie. Smart Controller je pripravený splniť vaše požiadavky v leteckej prevádzke po dlhé dni v teréne.

-20~40℃ pracovná teplota
Väčšie chladiče umožňujú inteligentnému ovládaču pracovať so širším teplotným rozsahom, čo vám poskytuje stabilnejšiu a spoľahlivejšiu prevádzku v extrémnych prostrediach bez prehrievania alebo zamŕzania.

Prispôsobený OS systém
Smart Controller beží na prispôsobenom systéme Android a podporuje ďalšiu flexibilitu pre pracovné postupy systému tretích strán tým, že používateľom umožňuje sťahovať ďalšie aplikácie tretích strán a umožňuje používateľom vytvárať si vlastný exkluzívny operačný systém.

128 GB vnútornej pamäte
Dostatok vnútorného úložiska má priestor pre médiá a letové záznamy bez potreby externého úložiska.

8 jadrový procesor
8 jadrový procesor Qualcomm dokáže plynulo prehrávať 4K/60fps H.264 a 4K/60fps H.265 video.

Elegantný a prenosný
Smart Controller váži 1150 g a je dodávaný s odnímateľnými ovládacími pákami a úložným priestorom, takže ho možno ľahko zasunúť do prenosnej tašky.

Prémiový materiál, odolný dizajn
Zadná strana ovládača je vyrobená z vystužených kompozitov a je vyrytá 3D laserom pre lepšiu ergonómiu, uchopenie a odolnosť.

Multiportový výstup
Porty HDMI, USB-A a USB-C umožňujú živé vysielanie so sieťovými modulmi 4G/5G. Konektory SMA umožňujú, aby boli antény odnímateľné a nahradené alebo upgradované zariadeniami tretích strán kompatibilnými so SMA.

Vlastnosti:

  • 7,9-palcový dotykový HD displej
  • Maximálny jas 2000 nitov
  • Rozsah teplôt -20 ℃ až 40 ℃
  • Odolnosť IP43

Dodatočné parametre

Kategória: Autel Evo II Dual
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: