Zhiyun Weebill 2 Pro Plus

Kód: C020119INT
1 139 € –12 %
Zhiyun Weebill 2 Pro Plus
1 139 € –12 % 999 € 832,50 € bez DPH
Na objednávku

Zhiyun Weebill 2 je určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky. Na tomto novom modeli gimbálu nájdete hneď niekoľko nových zaujímavých funkcií, ako je výklopná LCD obrazovka, vylepšená ergonómia, prenos obrazu a silnejšie motory. Set Weebill 2 Pro Plus obsahuje všetko, čo potrebujete na vytváranie očarujúcich videí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre dnešných tvorcov obsahu môže byť gimbal (spolu s fotoaparátom) tým najdôležitejším vybavením. Spoločnosť Zhiyun je jedným z popredných výrobcov v tomto odbore a vo svojej produktovej rade ponúka široký rad gimbalov. Či už natáčate obsah pomocou svojho smartfónu alebo kompaktnej kamery RED Komodo, spoločnosť Zhiyun má vhodný gimbal pre každého.

Teraz nastal čas na aktualizovanú verziu jedného z najobľúbenejších stabilizátorov, na model Weebill 2.

Weebill 2 je určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky, napríklad pre A7III + FE 24-70 mm F2,8 Sony alebo 5D4 + EF 24-70 mm F2,8 Canon.

Na tomto novom modeli gimbalu nájdete hneď niekoľko nových zaujímavých funkcií, ako je výklopná LCD obrazovka, vylepšená ergonómia, prenos obrazu a silnejšie motory.

Weebill 2 je prvým gimbalom, ktorý obsahuje 2,88-palcovú výklopnú dotykovú HD obrazovku umožňujúcu plné ovládanie. Intuitívne, otočné a vysúvacie rozhranie umožňuje interakciu aj nastavenie parametrov a monitorovanie záznamu niekoľkými kliknutiami pre ničím nerušené natáčanie.

Užívatelia majú k dispozícii aj inteligentné funkcie vrátane inteligentného sledovania jedným dotykom, časozberov a ovládanie gestami pomocou dotykového displeja, bez toho aby museli použiť aplikáciu ZY Play.

Stabilita aj v extrémných podmienkach

Spoločnosť Zhiyun v novom gimbale tiež uvádza úplne nový čip Infineon a vylepšený algoritmus, vďaka ktorému je gimbal stabilnejší. Tieto vlastnosti spolu s vylepšeným krútiacim momentom motora a kľúčovým algoritmom pre zvýšenie stability umožňujú, aby Weebill 2 vykonával analýzu komplexných prerušení k presnej detekcii a kompenzácii nestability v ruke, a to aj za extrémnych podmienok.

Gimbal má klasickú funkciu rukoväte pre zavesenie a jednoduché prenášanie, ktorá užívateľom umožňuje hladko prepnúť do režimu zavesenia bez pridávania akéhokoľvek rozširujúceho príslušenstva alebo zmeny tvaru gimbalu. Vynikajúce funkcie rukoväte uľahčuje natáčanie pri veľmi nízkych uhloch a je vhodná pre pohodlné a dlhé hodiny prevádzky.

Ovládač MasterEye

S novým gimbalom predstavuje spoločnosť Zhiyun tiež vizuálny ovládač MasterEye (VC100), ktorý je súčasťou iba sady Weebill Pro Plus Kit. Sofistikované zariadenie eliminuje nutnosť samostatného monitoru, prijímača obrazu a ovládača pohybu.

Pre gimbal Weebill navyše vysielač pre prenos obrazu TransMount umožňuje výstup vo vysokej kvalite až 1080p a 60 fps, redukuje čas oneskorenia až na 60 ms a prenosová vzdialenosť môže byť až 150 m.

Hlavné vlastnosti

Určený pre profesionálne bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky
Výdrž batérie až 9 hodín
Doba nabíjania 1,6 hodiny
Klasická funkcia rukoväte pre zavesenie a jednoduché prenášanie
Dotyková obrazovka
Pokročilý prenos obrazu

V balení

 • 1× Stabilizátor Weebill 2
 • 1× Rukoväť na zavesenie
 • 1× Vysielač AI pre prenos obrazu
 • 1× Motor ostrenia/zoomu
 • 1× Riadiaca jednotka MasterEye VC100
 • 1× Rýchloupínacia doštička
 • 1× Statív
 • 1× Podporná základňa
 • 1× Podpera objektívu
 • 1× USB-C kábel
 • 2× Ovládací kábel fotoaparátu Canon
 • 1× Ovládací kábel fotoaparátu Panasonic
 • 1× Ovládací kábel fotoaparátu Sony
 • 1× Skrutka 1/4-20
 • 1× Prepravné puzdro

Dodatočné parametre

Kategória: Zhiyun Weebill 2
Záruka: 2 roky

Zhiyun Weebill 2 vs. DJI RS 2

Zhiyun Weebill 2 vs. Zhiyun Weebill S

Zhiyun Weebill 2: Predstavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: