Master Airscrew - Vrtule pre Mavic Air (Čierne)

Kód: MA.MC05333SB4
25 € 20,83 € bez DPH
Na sklade (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2021

Vylepšené stealth vrtule pre DJI Mavic Air (1. generácie) od amerického výrobcu Master Airscrew v čiernom prevedení. Produkt je vyrobený v USA. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšený výkon

Hluk dronu sa s použitím týchto vrtúľ zníži až o -3,5 dB, čo predstavuje zníženie hluku o 50 %. Hluk vydávaný dronom je tak menej nápadný a rušivý. Nominálne hodnoty v porovnaní s vrtuľami DJI OEM.

Dlhšia doba letu

Zvýšená účinnosť až o 14% v porovnaní s vrtuľami DJI OEM. Získajte až 2,8 minúty času navyše pre tie najlepšie snímky, na ktoré ste zameraní. Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Vylepšená viditeľnosť

Živé farebné možnosti pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Ľahšia navigácia s vylepšeným situačným povedomím. Perfektná aktualizácia vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

100% kompatibilné

„Rýchlospojky“ farebne odlíšené vrtule vám umožnia meniť vrtule v priebehu niekoľkých sekúnd. Špeciálna pozornosť bola venovaná úplnej prenosnosti a kompatibilite so všetkým existujúcim príslušenstvom DJI Mavic Air.

Vyrobené v USA

Master Airscrew je jeden z mála výrobcov, ktoré vyrábajú svoje produkty priamo v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Puzdro na vrtule
  • Nálepky s logom Master Airscrew
  • Odporúčané nastavenia a bezpečnostné pokyny

Dodatočné parametre

Kategória: Vrtule pre DJI Mavic Air
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Master Airscrew je americký výrobca vrtúľ. Všetky jeho vrtule sa vyrábajú priamo v Spojených štátoch. DroneRepublic.sk je autorizovaným dovozcom aj predajcom tejto značky na Slovensku.