Freewell - Set Bright Day filtrov pre DJI Mavic 3

Kód: FW-MC3-BRG
84 € 70 € bez DPH
Predaj ukončený

Set štyroch filtrov Freewell pre kameru dronu DJI Mavic 3. Sada obsahuje filtre ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo používať ND filtre?

Súprava ND filtrov pre denné natáčanie od Freewell Gear je skvelou voľbou pre nadšených video tvorcov, ktorí chcú posunúť svoje zábery na ďalšiu úroveň. ND filtre vám pomôžu zachytiť zábery so správnym kontrastom a farbami.

ND8/PL filter

Hybridný filter ND8/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 3 EV, pre natáčanie aj za polojasna, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina.

ND16/PL filter

Hybridný filter ND16/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 4 EV, pre natáčanie aj za veľmi slnečného počasia, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom je možné aj docieliť filmový „motion blur“ efekt.

ND32/PL filter

Hybridný filter ND32/PL pomáha znížiť rýchlosť uzávierky o 5 EV, na natáčanie pri najsilnejšom slnečnom svite, najmä ráno a popoludní, a zároveň obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná alebo vodná hladina. S týmto filtrom je možné aj docieliť filmový „motion blur“ efekt.

ND64/PL filter

Hybridný filter ND64/PL pomáha znížiť na najnižšiu možnú hodnotu pre najefektívnejšie docielenie „motion blur“ efektu. Obmedzuje rušivé odlesky na lesklých povrchoch, ako sú okná, vodná hladina alebo sneh.

  • Model: DJI Mavic 3
  • Magnetický systém: NIE
  • Sivý filter (ND): ND8,ND16,ND32,ND64
  • Polarizácia: hybridná (ND/PL)

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: