Feiyu Tech MG Lite

Kód: FY003
Výpredaj
Značka: Feiyu Tech
499 € –62 %
Feiyu Tech MG Lite
499 € –62 % 189 € 157,50 € bez DPH
Na sklade (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.10.2021

Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prinášajú úplne nový pohľad na vytváranie videa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý a prenosný

Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi. Ucelený a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom spektre 360° prináša úplne nový uhol pohľadu natáčania videa.

Novátorský prístup

Jednoduchým nastavením ramien a nastaviteľného adaptéra na jednu alebo druhú stranu možno vyvážiť osadený fotoaparát alebo kameru do rovnovážneho stavu. Žiadne ďalšie protizávažie, žiadna zbytočná váha navyše.

Prispôsobí sa Vám

Feiyu Tech MG Lite disponuje vylepšenou konštrukciou, ktorá vyhovuje väčšine modelov kompaktných kamier a fotoaparátov ponúkaných na trhu s váhou do 1,63kg. Vďaka použitým motorom s väčším krútiacim momentom je možné do stabilizátora osadiť aj väčšie DLSR prístroje s objektívmi s krátkou ohniskovou vzdialenosťou. Pri menších prístrojoch s teleobjektívmi možno objektív zabezpečiť podpornou skrutkou.

Jeden joystick, zaručený úspech

Využitím posuvného štvorsmerného joysticku a plynulého otáčania motorov s rýchlou spätnou väzbou, je dosiahnuté plynulého pohybu kamery. Neobmedzeným pohybom vo všetkých osiach tak nie ste limitovaní a všetko pripravené čaká na tie najlepšie zábery.

Pohodlnosť až na prvom mieste.

Ergonómia spracovaná do detailov dala vzniknúť minimalistickému pogumovanému držadlu, kedy stabilizátor nepreklzáva ani pri dynamickom pohybe. Vďaka miestu v držadle, tu našla priestor väčšia batéria pre dlhšiu výdrž.

Všestranný

Univerzálny 1/4" statívový závit na spodnej strane robí stabilizátor Feiyu Tech MG Lite kompatibilným s rôznorodým príslušenstvom.

Puzdro na cesty

Stabilizátor je dodávaný spolu s malým prenosným puzdrom, v ktorom bude čakať na správnu príležitosť aj na tých najdlhších cestách.

 

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

 

Parametre Feiyu Tech MG Lite

Kompatibilné prístroje Sony NEX-5N/NEX-7 a ďalší zo série N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE- 5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (so štandardnými objektívmi), a ďalšie prístroje podobných rozmerov vr. objektívov, batérií a ďalšieho príslušenstva s celkovou váhou pod 1630g.
Prípustná váha kamery 350g-1630g
Diaľkové ovládanie Áno
Bluetooth Áno
Vodeodolnosť Nie
Rozsah uhlu naklopenia 360°
Rozsah uhla náklonu 360°
Rozsah uhla otočenia 360°
Rýchlosť zmeny uhlu naklopenia (hore / dole) 2°/s ~ 75°/s
Rýchlosť zmeny uhla otáčania (otáčanie do strán) 3°/s ~ 150°/s
Batérie Li-Ion (typ: 18650)
Počet: 2ks
Výdrž batérie až 6 hodín
Váha 887g (bez batérií, fotoaparátu, príslušenstva a pod.)
Rozmery 430x190x70mm

Dodatočné parametre

Kategória: Feiyu Tech
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: