Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Exway X1 Pro Riot - Pohon

Kód: EXW0301
309 € 257,50 € bez DPH
Predobjednávka

Kompletný pohonný systém RIOT - podvozok. Kompatibilný s e-longboardom Exway X1 Pro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový pohonný systém RIOT

Iba k dispozícii na model X1 Pro. Môžete si tak vychutnať výkon 2x 1500 W a krútiaci moment 10,4 NM. Nová technológia motorov je najmodernejšia vo svojej kategórii s vyšším výkonom a zníženou tvorbou tepla. Motory tak zostávajú chladnejšie ako inokedy.

Riot je dodávaný s vysoko pevnými krytmi, ktoré výrazne znižujú riziko upchatia pohonného remeňa. Vďaka 5M dizajnu sú prevody odolnejšie, znižuje sa preskakovanie zubov a znižuje sa tiež pravdepodobnosť zlomených zubov. Prevodovka zo zliatiny je odolnejšia a znižuje predčasné opotrebovanie a zlyhanie. 2.57 prevodový pomer zlepšuje jazdný efekt.

Exway proprietárny batériový konektor umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu pohonov. Zameňte pohonný systém verzie PRO za verziu RIOT priebehu niekoľkých minút.

Vymeniteľné adaptéry kolies umožňujú širokú kompatibilitu s najobľúbenejšími dnešnými kolesami. Výmena kolies nikdy nebola jednoduchšia. Nylon odolný proti opotrebeniu zvyšuje odolnosť a výkon. Konštrukcia s dvojitým ložiskom pre vyššiu účinnosť a spoľahlivosť.

Technické špecifikácie:

  • Model: RT 15255 160KV
  • Hmotnosť: 2,5 kg
  • Max. výkon: 1500 W × 2
  • Menovitý výkon: 750W × 2
  • Krútiaci moment: 5,2 N m × 2

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre X1
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: