DJI Mini 2

Kód: CP.MA.00000312.01
467 € –2 %
DJI Mini 2
467 € –2 % 459 € 382,50 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
5.12.2022

DJI Mini 2 podporuje prenos HD videa až na 6 km a má vynikajúce funkcie proti rušeniu signálu, čo vám dáva možnosť lietať ďalej a vidieť jasnejšie. Fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx prináša pôsobivý obsah. Spolu s 4K / 30fps videom a 3-osovým motorizovaným gimbalom zaisťuje Mini 2 ohromujúcu kvalitu obrazu. Je veľa miest, ktoré navštívite len raz za život. Vezmite si so sebou DJI Mini 2, získajte jedinečnú perspektívu a využite svoje cestovanie na maximum. Prečítajte si o novinke viac na našom blogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI Mini 2 je ideálny pre začiatočníkov, výkonný a skrátka mini. Pôsobivý výkon, ohromujúci kvalita obrazu a kreatívne videá, na to všetko vám bude stačiť niekoľko kliknutí. Preskúmajte úplne novú perspektívu a zachyťte okamihy, vďaka ktorým je váš život jedinečný.

Hlavné funkcie

 • Hmotnosť 249g
 • 31 minút doba letu
 • Prenos videa 720p až do 6 km
 • Odolnosť proti vetru úroveň 5
 • Ultra jasné 4K video
 • Smart režimy a Quick Shots

DJI Mini 2 starostlivo optimalizuje užívateľské prostredie a inteligentné funkcie. Vďaka inteligentnému návrate domov, automatickému vzletu a presnému vznášanie je prevádzka efektívnejšia a bezpečnejšia.

Vyrazte naľahko a lietajte voľne

Ako ľahký je DJI Mini 2? Pri hmotnosti nižšej ako 249 g váži zhruba rovnako ako jablko a zmestí sa do dlane vašej ruky. Mini 2 je vaším ideálnym, kompaktným a pohodlným spoločníkom na cesty, ktorý transformuje spôsob, akým zachytávate svoje obľúbené spomienky.[1]

Malý, ale výkonný

Vďaka intuitívnym a pokročilým funkciám ukrytým v prenosnom tele poskytuje DJI Mini 2 úplnú slobodu tvorby, kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Či už natáčate na opustenej pláži alebo zaznamenávate detaily zábavného rodinného stretnutia, Mini 2 to všetko zvládne.

Vysoký výkon

Môže sa zdať malý, ale ukrýva v sebe ohromný výkon. Vďaka maximálnej výdrži batérie 31 minút poskytuje DJI Mini 2 viac než dostatok času na obstaranie dokonalého záberu.[2] Mini 2 dokáže odolať vetru úrovne 5 a vzlietnuť v maximálnej výške 4 000 metrov, takže vaše zábery budú stabilné ako pri lete pozdĺž veterného pobrežia, tak aj vysoko nad alpským lesom.

Prenos videa OcuSync 2.0

Skúmajte svet bez obmedzenia. Mini 2 podporuje prenos HD videa až na 6 km (CE norma) a má vynikajúce funkcie proti rušeniu, čo vám dáva možnosť lietať ďalej a vidieť jasnejšie. [3]

Prežite znova svoje najlepšie okamihy vďaka záberom, ktoré vás ohromia

Pôsobivá kvalita obrazu

Fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx prináša pôsobivý obsah. Spolu s 4K / 30fps videom a 3-osývým motorizovaným gimbalom zaisťuje Mini 2 ohromujúci kvalitu obrazu, ktorý zostáva plynulý, bez ohľadu na to, ako dobrodružné bude vaše pilotovanie.

4K Video & 4-násobný zoom

Pre svoj vysnívaný záber nemusíte letieť bližšie. 4-násobný digitálny zoom robí prechody medzi zábermi z rôznych vzdialeností a kompozícií bezpečnejšie a jednoduchšie.

QuickShots

Okamžite ovládnete leteckú fotografiu. Pomocou niekoľkých kliknutí DJI Mini 2 automaticky zaznamenáva a natáča videá na profesionálnej úrovni, a zdieľa ich priamo na sociálnych médiách. Či už ste začiatočník alebo pokročilejší letec, aplikácia DJI Fly vám pomôže vytvoriť pôsobivé výsledky, doplnené zvukovou stopou a filtre. Máte k dispozícii nasledujúce QuickShots:

 • Dronie
 • Helix
 • Rocket
 • Circle
 • Boomerang

Panorama

Ukážte, aký epický je váš výhľad. Vyberte si medzi širokouhlým, 180° a Sphere panorámami. DJI Mini 2 urobí zvyšok a takmer okamžite vytvorí panoramatické majstrovské dielo.

Vylepšené fotografie

Prečo vyčkávať so zdieľaním vašich najlepších fotografií? Aplikácia DJI Fly obsahuje inteligentný integrovanú optimalizáciu fotografií. Aplikácia po stiahnutí fotografie automaticky zvýši kvalitu obrazu, čo má za následok živé farby a detaily, ktoré sa vyniknú.

Zjednodušený let pre ohromujúci obsah

DJI Mini 2 starostlivo optimalizuje používateľské prostredie a inteligentné funkcie. Vďaka inteligentnému návratu domov, automatickému vzletu a presnému vznášaniu je prevádzka efektívnejšia a bezpečnejšia ako kedykoľvek predtým. [4] Keď je vaším ihriskom obloha, možnosti sú nekonečné.

Miesta na lietanie

Objavte nové dobrodružstvá. Nie ste si istí, kde môžete lietať? Hľadanie miesta k vzletu už nemusí byť pálčivým problémom. Naplánujte si itinerár vopred pomocou aplikácie DJI Fly a kto vie? Trebárs narazíte na ďalšieho nadšencov leteckej fotografie. [5]

Priame preberanie a okamžite úpravy

QuickTransfer

Keď sa Mini 2 dostane do blízkosti vášho smartfónu, aplikácia DJI Fly ho automaticky rozpozná, pripojí a synchronizuje vybraté fotografie a videá rýchlosťou 20 MB/s.[6]

Stiahnutie výrezu

S touto novou funkciou môžete ľahko vystrihnúť časť záznamu, ktorú chcete upraviť a stiahnuť. Hon na vašu najlepší snímku alebo starosti s nedostatočným úložiskom sú minulosťou.

Nápadité šablóny

Intuitívny editor aplikácie DJI Fly obsahuje rozmanitú sadu kreatívnych šablón. Lietanie, fotografovanie, úpravy a zdieľanie možno vykonávať takmer okamžite, čo vám umožňuje vytvárať a zdieľať aj na cestách.

Dostatok príslušenstva

 • 360° ochrana vrtúľ: Chráňte vrtule Mini 2 pre väčšiu bezpečnosť letu. Vhodné pre lietanie v interiéri a na miestach s prekážkami.[7]
 • Obojsmerný nabíjací Hub: Toto praktické príslušenstvo pojme tri batérie a nabíja ich postupne. Možno ho tiež použiť ako mobilný zdroj energie na nabíjanie diaľkového ovládača, smartfónu a ďalších zariadení.[8]
 • DJI Mini Bag +: Táto taška pre každodenné použitie je dostupná v rôznych farbách a pojme Mavic Mini, Mini 2 a ďalšie príslušenstvo.[9]
 • Nabíjacia stanica: Táto dômyselná vitrína uschová a zároveň nabíja Mini 2, ktorá vám umožní svoj dron štýlovo predviesť.[10]
 • DIY kreatívna sada: Kreatívna sada obsahuje samolepky a perá, ktoré vám umožnia vytvoriť si jedinečný dizajn pre váš Mini 2.[11]
 • Snap adaptér: Prispôsobte si Mini 2 pomocou niekoľkých zábavných kompatibilných doplnkov. [12]

V balení

 • 1x Dron Mini 2
 • 1x ovládač (remote controller)
 • 1x batéria
 • 1x náhradné vrtule (pár)
 • 1x kábel typu C
 • 2x Kryt kamery (gimbal)
 • 1x RC kábel (Micro USB)
 • 1x RC kábel (USB-C)
 • 1x RC kábel (lightning konektor)
 • 1x náhradný ovládacie páčky (pár)
 • 6x náhradné skrutky
 • 1x skrutkovač

Poznámky:

1. Vzletová hmotnosť lietadla zahŕňa batériu, vrtule a kartu microSD. Pred použitím skontrolujte všetky príslušné pravidlá a predpisy a v blízkosti ostatných vždy lietajte bezpečne.
2. Merané pri konštantnej rýchlosti 14 km / h za bezvetria.
3. Bez prekážok, bez rušenia a v súlade s FCC. Špecifikácie maximálneho letového rozsahu je proxy pre silu
a odolnosť rádiového spojenia. Odkazuje iba na maximálnu jednosmernú letovú vzdialenosť bez ohľadu na návrat domov. Vždy dodržujte miestne pravidlá a predpisy a pokiaľ nie je povolené inak, lietajte s Drone v zornom poli.
4. Umiestnenie videnie vyžaduje nereflexné, rozoznateľné povrchy a primerané osvetlenie. K dispozícii v nadmorských výškach od 0,5 do 30 m. Presnosť vertikálneho a horizontálneho polohovania je v rozmedzí ± 0,1 m.
5. V súčasnej dobe sú Fly Spots k dispozícii len v Číne.
6. Tieto dáta predstavujú najvyššiu rýchlosť sťahovania vo frekvenčnom pásme 5,8 GHz. Pri použití funkcie QuickTransfer vo frekvenčnom pásme 2,4 GHz je maximálna rýchlosť sťahovania 6 MB / s.
7. 360 ° kryt vrtuľa je potrebné zakúpiť samostatne. Z dôvodu zaistenia bezpečnosti sa vyvarujte akéhokoľvek kontaktu medzi Drone a vami alebo inými osobami, keď je dron zapnutý.
8. Obojsmerný nabíjací rozbočovač je potrebné zakúpiť samostatne.
9. DJI Mini Bag + je potrebné zakúpiť samostatne.
10. Nabíjací základňu je potrebné zakúpiť samostatne.
11. DIY kreatívne sadu je potrebné zakúpiť samostatne.
12. Snap adaptér je potrebné zakúpiť samostatne. Príslušenstvo musí byť ľahší ako 30 gramov. Pred vzletom sa uistite, že je Snap adaptér a pripojené zariadenia správne upevnená.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Mini 2
Záruka: 2 roky

DJI Mini 2: Predstavenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.