DJI FPV Combo

Kód: CP.FP.00000002.01
1 159 € 965,83 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
26.1.2024

DJI FPV podporuje prenos HD videa až na 6 km (CEE) a má vynikajúce funkcie proti rušeniu, čo vám dáva možnosť lietať ďalej a užiť si let naplno. Spolu s 4K / 60fps alebo Full HD / 120fps videom ponúka to najlepšie, čo žiadny iný FPV dron. DJI FPV tiež poskytuje inteligentné funkcie ako napríklad Return To Home alebo detekciu prekážok smerom dopredu a dolu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozoženie mraky rýchlosťou, silou a s úplnou kontrolou. Leťte do neznáma... a zabudnite na obyčajné lietanie.

Lietajte po nebi spôsobom, ktorý sa zdal nemožný. Nikdy sme neprišli o našu vášeň pre lietanie, táto vášeň premenila predstavy na skutočnosť. Pripravte sa pozrieť do neznáma s touto intuitívne letovú platformou, ktorá vás pohltí.

 • Pohlcujúci zážitok z lietania pri 4K / 60fps
 • Superširoké FOV
 • HD prenos s nízkym oneskorením
 • Celkom nový S Mód
 • Intuitívný Motion Controller
 • Núdzová brzda a vznášanie

FPV nikdy nevyzeralo tak dobre

Elegancia a aerodynamika. Dron DJI FPV prináša silný pohon, batériu a odolnosť voči vetru, vďaka čomu je tento systém rovnako výkonný ako vizuálne oslňujúci.

DJI FPV vyčnieva vo viacerých ohľadoch. Športové predné LED svetlá a osvetlenie ramien s nastaviteľnou farbou, DJI FPV dovoľuje pilotovi urobiť svoj dron unikátnym.

Okúzlenie na novej úrovni. Bezkonkurenčná ovládanie.

Pocíťte vzrušenie pohlcujúceho letu vďaka DJI FPV Goggles V2[1] a super-širokému 150° FOV DJI FPV 2]. Prenos HD videa v až 120 snímkach za sekundu vám ponúka príjemný pohľad na váš let v reálnom čase.

 • 150° Super-Široký
 • Maximálna frekvencia snímok 120 fps 

Či už ste ostrieľaný pilot DJI a alebo úplný nováčik, DJI FPV ponúka 3 intuitívne lietajúce módy, vďaka ktorým sa každému bude lietať príjemne už od prvého dňa.

 • S Mód: Získajte dynamický vzhľad FPV záberov jednoducho v S móde. Tento hybridný letový režim kombinuje slobodu manuálneho lietania so zjednodušeným ovládaním predchádzajúcich DJI dronov.
 • N Mód: Ideálne pre nových užívateľov, N Mód ponúka ohromujúci letový zážitok s tradičným ovládaním dronov spoločne s bezpečnostnými prvkami DJI ako trebárs zaznamenávanie prekážok.[3]
 • M Mód: Lietajte v M Móde pre kompletnú kontrolu bez obmedzenia a užite si celý zážitok FPV lietania. Upravte si parametre a užite si let a zábery lepšie ako inokedy. [4]

Ovládač DJI Motion Controller

Premeňte svoje zážitky v lietaní na novú úroveň s novým ovládačom DJI Motion Controller.
Toto kompaktné a intuitívne zariadenie dokáže manévrovať lietadlom pomocou snímania vašich prirodzených pohybov ruky. Nejedná sa len o inováciu v oblasti FPV, toto je úplne nový spôsob lietania.

Núdzová brzda a vznášanie

Manuálne FPV lietanie môže byť odstrašujúce aj pre expertov. Presne preto disponuje DJI FPV funkciou núdzovej brzdy a vznášania. Jednoducho stlačte tlačidlo na ovládači v akomkoľvek móde lietania, v akejkoľvek rýchlosti a lietadlo zastaví a začne sa samo vznášať behom pár sekúnd.

Pokročilé bezpečnostné funkcie

Pomocné spodné svetlo, šikovná funkcia návratu domov - Return To Home (RTH), RTH pri stave nízkej batérie a detekcie prekážok dopredu a dolu. Všetky tieto funkcie sú integrované do DJI FPV, aby pomohli zabezpečiť bezpečný let Aj vo vysokých rýchlostiach. [3]

 • Pomocné spodné svetlo
 • Detekcia prekážok smerom dopredu
 • Detekcia prekážok smerom nadol
 • TOF senzor

Obrazová kvalita, ktorú od DJI očakávate

Získajte výsledky, ktoré zodpovedajú intenzite vášho lietania.

Silný výkon pohonu spolu so 150° super-širokým FOV poskytujú pohľad ako žiadny iný. Štvornásobné spomalenie, rocksteady stabilizácie a korekcia skreslenia poskytujú pilotovi ešte hladšie a dramatickejšie výsledky.

Neuveriteľné zábery

Dron DJI FPV môže nahrávať 4K video pri 60 snímkach za sekundu v bitrate až 120 Mbps, vďaka čomu zachytí krásne detaily, vďaka ktorým sú zábery tak fascinujúce ako samotný let.

 • 120 Mbps Bitrate
 • 4K / 60 fps video

Rocksteady stabilizácia

Nezáleží na tom, ake dynamické manévre vykonávate, technológia stabilizácie Rocksteady  sa postará o to, aby vaše zábery boli ultra plynulé.

*H.264 and H.265 formáty s podporované, čo vám dáva vice možností pri úprave vašich videí. [5]

Zoznámte sa s O3

Prenosový systém DJI O3 (OcuSync 3.0) bol adaptovaný, aby dostačoval unikátnym potrebám DJI FPV. Užívajte si krištáľovo čistý prenos videa v reálnom čase, dokonca vo vzdialenostiach až do 6 km v norme CEE (Európa).

 • Oneskorenie prenosu videa DJI FPV je menšie než 28 ms. [6] Prenos videa s bitrate
 • Bitrate prenášaného videa DJI FPV je až 50 Mbps. Dosah prenosu videa do 6 km [7] v norme CE.

Automatické prepínanie pre neprerušený signál

DJI FPV podporuje automatické prepínanie medzi frekvenciami 2.4 a 5.8GHz a poskytuje prenos videa s bitrate až 50 Mbps, [8] čo značne redukuje záseky a kompresné artefakty. Vysokozisková anténa na lietadle zahŕňa tri vysielače a štyri prijímače pre vylepšenie signálu, ktorý zaručuje stabilný a spoľahlivý prenos videa.

* V prípade, že dôjde k strate signálu, alebo bude prerušený, DJI FPV automaticky zapne funkciu RTH.

Optimalizovaný zážitok

DJI FPV dáva používateľom ďalšiu vrstvu bezpečnosti navyše pomocou zabudovaného Prenosu automatického dozoru (ADS-B). Tento systém dostáva informácie o polohe pilotovaných lietadiel v okolí a odosiela ich do Goggles V2, čím vám dáva dostatok
času na to, sa vyhnúť ostatným lietadlám v okolí. [1]

Jednoducho vymeniteľné súčiastky

Kamera s gimbalom, pristávací podvozok a vrchný kryt lietadlá DJI FPV sú modulárne a ľahko vymeniteľné, vďaka čomu sú opravy oveľa ľahšie. DJI Care Refresh plány sú tiež dostupné - ponúkajú pokrytie veľkej škály poškodenia. Vďaka DJI CARE môžete byť pri lietaní pokojní. [9]

Aplikácia DJI Virtual Flight [10]

Aplikácia DJI Virtual Flight dovoľuje používateľom vyskúšať si lietanie v podobných, simulovaných scenároch predtým, než sa vrhnú na lietanie v naozajstnom svete. Jednoducho pripojte DJI FPV Goggles V2 a diaľkový ovládač a môžete sa stať majstrovským pilotom v bezpečnom virtuálnom prostredí.

Vezmite niekoho so sebou pomocou Módu Audience

DJI FPV podporuje Mód Audience. Stačí nastaviť ďalší pár DJI FPV Goggles 2 na kanál vášho lietadla a môžete začať zdieľať úžasný výhľad zhora.

Aplikácia DJI Fly

Aplikácia DJI Fly dokáže zobrazovať živý prenos obrazu z okuliarov. Stačí ich pripojiť káblom. [11] V aplikácii DJI Fly si môžete púšťať záznamy, upravovať ich a zdieľať na sociálnych sieťach - to všetko len v pár ťuknutiami. Môžete tiež objaviť zaujímavé miesta pre lietanie pomocou funkcie Fly Spots.

Všetko je pripravené na lietanie, vrátane vás

Zabudnite na zložité zapájanie a zostavovanie. DJI FPV Combo ponúka všetko, čo potrebujete, zostavené a pripravené na použitie. Stačí zapnúť a aktivovať lietadlo,
ovládač a okuliare a môžete lietať.

V balení

 • 4x DJI FPV vrtule (pár)
 • 1x DJI FPV kryt na gimbal
 • 1x DJI FPV horný kryt
 • 1x DJI FPV ovládač Controller 2
 • 1x DJI FPV ovládacie páčky (pár)
 • 1x DJI FPV Goggles V2
 • 4x DJI FPV Goggles anténa (Dual Band)
 • 1x DJI FPV batéria pre Goggles V2
 • 1x DJI FPV nabíjací kábel (USB-C) pre Goggles V2
 • 1x DJI FPV Goggles čelenka
 • 1x DJI FPV Goggles penová výplň
 • 1x DJI FPV nabíjací adaptér
 • 1x DJI FPV nabíjací kábel
 • 1x USB-C dátový kábel
 • 1x USB-C OTG kábel
 • 1x DJI FPV Inteligentná letová batéria

1. Než začnete lietať s DJI FPV, skontrolujte miestne zákony a regulácie. Uistite sa, že sú vaše lety bezpečné a v súlade so všetkými zákonmi a reguláciami.
2. 150° FOV je použiteľné iba pri snímaní v 50 alebo 100 snímkach za sekundu.
3. Detekcia prekážok je možná len, keď je lietadlo v móde N. V tomto režime DJI FPV lietadlo automaticky spomalí, keď nájde prekážku. Lietadlo však nezastaví.
4. Pre garanciu bezpečného letu v móde M je odporúčané mať pri sebe ďalšiu osobu, ktorá bude sledovať lietadlo a okolitý priestor. Pre presnejšie kontrolu nad dronom v M móde, nastavte skrutku F1 na zadnej strane páčky pre ovládanie ťahu (pravá strana v Móde 1, ľava strana v Móde 2) pre obmedzenie recentrácie.
5. Lietadlo DJI FPV podporuje 2 video formáty, zatiaľ čo FPV Goggle V2 podporujú len H.264.
6. Vo Smooth móde pri 810p / 120fps, je oneskorenie prenosu videa nižšie ako 28ms; v HD móde 810p / 60fps, je oneskorenie prenosu videa nižšie ako 40ms.
7. V súlade s FCC. Merané hodnoty boli namerané v priestore bez prekážok a bez akéhokoľvek rušenia. Vždy sa riaďte miestnymi pravidlami a reguláciami a lietajte s Drone iba na vzdialenosť, kde ste schopní ho vidieť (VloŞte).
8. Najvyšší bitrate prenosu videa je 50 Mbps. Merané v otvorenom vonkajšom prostredí bez prekážok a rušenia.
9. DJI Care Refresh (DJI FPV) je služba, ktorá vám poskytne pokoj na duši pri lietaní. DJI Care Refresh (DJI FPV) poskytuje výmenu zariadenia za malú čiastku navyše. Ak si zakúpite dvojročný plan DJI Care Refresh), môžete si užiť ročné predĺženie oficiálneho pokrytia.
10. Aplikácia DJI Virtual Flight v súčasnosti podporuje iba iOS zariadenia.
11. Táto funkcia bude dostupná v budúcej aktualizácii firmvéru. Prenášané obrázky z okuliarov do aplikácie môžu byť prenesené do smartphonu pomocou kábla.
12. Funkcia Fly Spots je v súčasnej dobe dostupná len v Číne. Všetky lokácie zobrazované vo funkcii Fly Spots sú založené na dobrovoľne spoločných informáciách od užívateľov SkyPixel. DJI nikdy nezbiera ani nezdieľa užívateľské dáta bez súhlasu používateľa. Vždy skontrolujte a nasledujte dané pravidlá v oblasti, kde lietate.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI FPV
Záruka: 2 roky

DJI FPV Combo: Predstavenie

DJI FPV Combo: Recenzia #1

DJI FPV Combo: Recenzia #2

DJI FPV Combo: Recenzia #3

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 17.9.2021
Je nutné si kúpiť ďalšie batérie, keďže v balení je len 1 ks. S jednou sa veľa nalietať nedá. Dron je kvalitného spracovania, rýchlo sa s tým dá naučiť lietať. Na triky si ešte netrúfam, ale je to extrémne rýchla mašinka. Super je aj obraz cez okuliare, úplne iný žážitok z lietania. Odporúčam.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.