DJI - CrystalSky 5,5” High Brightness

Kód: CP.BX.00000035.02
599 € 499,17 € bez DPH
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
19.1.2024

Vytvorené pre vonkajšie použitie, monitory CrystalSky disponujú ultrajasným displejom, ktorý je jasne viditeľný aj pri priamom slnečnom svetle. Je od základov navrhnutý pre bezproblémovú prácu s aplikáciami DJI GO a DJI GO 4, ktorá poskytuje operátorom dronu úplnú kontrolu nad UAV.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne navrhnutý pre letecké fotografovanie a to za rôznych svetelných podmienok. Má ultra-jasnú obrazovku s automatickou korekciou. Je navrhnutý s vstavanou aplikáciou DJI GO a DJI Go 4, ktorá poskytuje užívateľom úplnú kontrolu nad ovládaním Drone a kamery.

Ultrajasný

Maximálne 2000cd / m² jasu znamená, že monitor CrystalSky je viac ako štyrikrát jasnejšie ako bežné mobilné zariadenia. Podrobnosti na obrazovke sú jasné a ostré a farby sú živé a poskytujú kvalitu potrebnú pre jemné vyladenie kompozície snímok. Osobitný režim vylepšenia čitateľnosti slnečného žiarenia je určený špeciálne pre spracovanie obrazu v reálnom čase, aby bolo zaistené pohodlnejšie prehliadanie za jasného svetla.

Jemnejšie zobrazenie

Monitor CrystalSky využíva optimalizované dekódovanie videa v reálnom čase. Z dôvodu obmedzenia softvéru na smartphonoch a tabletoch nie je dekódovanie videa na týchto zariadeniach v reálnom čase a optimálne. Pri prezeraní fotografií alebo videa prenášaného z kamery multikoptéry môže dôjsť k problémom v zobrazení, výpadkom obrazu či pomalou odozvou. Optimalizovaný dekodér monitora CrystalSky poskytuje plynulé video v reálnom čase s minimálnou latenciou.

Prispôsobený systém s aplikáciou DJI GO4

Novo navrhnutý operačný systém odstraňuje zbytočné aplikácie a služby pre Android a je odolný proti vírusom a neželanému softvéru. Tým je zaistené, že monitor CrystalSky dokáže vždy ponúknuť optimálny výkon. Jeho vstavaná aplikácia DJI GO4 poskytuje plný prístup ku všetkým funkciám vrátane nastavenia parametrov multikoptér, riadenie kamery, správu záberu a prehrávanie. Vďaka mapám Off-line môžu byť mapy k dispozícii aj v prípade, že sa dostanete mimo dosahu Wi-Fi.

Zdroj napájania

Dvojčlánkovej externá batéria s kapacitou 4920 mAh dáva monitora CrystalSky dlhšiu prevádzkovú dobu než porovnateľné mobilné zariadenia. Podporuje rýchle nabitie a riadi rýchlosť vybíjanie dokonca aj pri nízkych teplotách. Používa sa s obrazovkami s uhlopriečkou 7,85 "a 5,5", pričom je schopná dodávať energiu až 6h.

Dvojitý slot pre SD kartu

Monitor CrystalSky je vybavený dvoma slotmi pre MicroSD kartu vďaka ktorým možno rozšíriť kapacitu pre ukladanie dát, alebo možno jeden použiť pre zálohovanie záberov. Pomocou editorov ktoré sú súčasťou aplikácie DJI GO4 možno rýchlo a okamžite upraviť natočené zábery a ihneď ich zdieľať na sociálnych sieťach. Monitor CrystalSky podporuje dekódovanie videa H.264 a H.265 a umožňuje prehrávanie týchto súborov rýchlosťou 30fps a 60fps. Tieto videá môžu byť tiež zdieľaná prostredníctvom portu HDMI.

Výstupné porty a zdieľanie

Port HDMI monitora CrystalSky umožňuje pripojenie až videa až v rozlíšení 4k k FPV okuliarom alebo iným zobrazovacím zariadením. Vstavaná dual-band Wi-Fi umožní, že sa môže pripojiť k sieťam Wi-Fi a hotspotom z mobilných zariadení, pričom monitorpodporuje tiež 4G dongle a USB zálohovacie zariadenia cez USB-A port. Akonáhle je pripojený k internetu má monitor CrystalSky ľahký prístup k inovácii systému, streamovanie, zdieľanie fotografií alebo videa, synchronizáciu dát a ďalšie. Veľkosť súborov je optimalizovaná čo najviac, aby sa minimalizovali požiadavky na mobilné dáta. Vstavané porty Micro USB a USB-C umožňujú pripojenie monitora CrystalSky diaľkovým ovládačom alebo inými zariadeniami.

Optimalizované pre extrémne podmienky

Väčšina inteligentných zariadení je navrhnutá tak, aby fungovala v bežných teplotných rozsahoch. Externá batéria monitora CrystalSky bola navrhnutá pre extrémnejšie teploty. Je schopná pracovať až do -20 ° C a vďaka svojmu vnútornému chladiacemu systému funguje normálne aj pri teplotách až 40 ° C.

Kompatibilné s letovými systémami DJI

Monitor CrystalSky sa môže rýchlo pripojiť k systémom Inspire, Phantom 4, Phantom 3 (Phantom 3 Professional, Phantom 3 Advanced), radu Matrica, séria Mavic Pro a Osmo (okrem Osmo Mobile) a to cez Wi-Fi alebo cez USB port diaľkového ovládača , v závislosti na vašom konkrétnom produkte. Monitor CrystalSky sa tiež ľahko pripojí k diaľkovému ovládaču Cendence bez prídavnej montážnej konzoly.

Dodatočné parametre

Kategória: Externé monitory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.