DJI Air 2S Fly More Combo + Care Refresh + Sandisk Extreme 128 GB

Kód: CP.MA.00000350.01CB-EOL
1 503 € –4 %
DJI Air 2S Fly More Combo + Care Refresh + Sandisk Extreme 128 GB
1 503 € –4 % 1 439 € 1 199,17 € bez DPH
Predaj ukončený

DJI Air 2S je ten najlepší dron vo svojej cenovej kategórii. Prináša veľa nových inteligentných funkcií ako napríklad nový ActiveTrack, nový APAS, dosah prenosu až 8 km vďaka OcuSync 3.0 a výdrž batérie neuveriteľných 34 minút. Air 2S ponúka dokonca nový senzor, ktorý sa vyrovná drahším modelom. V neposlednom rade prináša tiež nové 5,4K video. V tombo balíčku je 128 GB pamäťová karta SanDisk Extreme a dvojročné poistenie DJI Care Refresh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dron disponuje 1-palcovým CMOS senzorom, výkonnými autonómnými funkciami a kompaktným telom, ktoré vážia menej ako 600 g. DJI Air 2S je ten ultimátny dron pre cestujúcich fotografov. Vezmite si tento nadupaný dron so sebou všade, aby ste mohli zažiť a natočiť svet okolo vás a to neuveriteľne detailne.

Hlavné funkcie

1-palcový CMOS senzor
5.4K video
MasterShots
8 km 1080p video prenos
Vnímanie prekážok v štyroch smeroch

Obrazový systém

Veľký svet, veľký senzor

Vybavený 1-palcovým obrazovým senzorom a veľkými 2.4μm pixely, DJI Air 2S je schopný natáčať 5.4K video pri 30fps a 4K video pri 60fps. Zachyťte akýkoľvek moment s prirodzenou jasnosťou a autentickými farebnými tónmi, ktoré sú potrebné pre výsledky, ktoré ohromia.

 • 20 MPx
 • 5.4K@30fps / 4K@60fps Video
 • 1-palcový CMOS senzor
 • 2.4 μm pixely

Rozsvieťte tmu

Zachyťte krásu sveta, aj keď sa zotmie. Vďaka vysokému dynamickému rozsahu, vysokému rozlíšeniu a presnou reprodukciou farieb sú aj nočné scény ostré a plné farieb.[2]

Jedna miliarda farieb

Plne sa ponorte do všetkých odtieňov okolo Vás. 10-bitový Dlog-M farebný profil zvládne nahrávať až 1 miliardu farieb a pri tom zanechá všetky male detaily, vďaka ktorým zábery vynikajú.

Foťte RAW

Fotografie vo formáte RAW s vysokým dynamickým rozsahom až 12.6 stôp zachytia viac vizuálnych informácií v každej scéne, aj keď sú svetelné podmienky zlé alebo príliš zložité. To poskytuje viac možností v post-procese, čo dodáva tvorcom viac možností ako získať presne taký vzhľad, ktorý si želajú.

Inteligentné HDR

Technológia inteligentnej HDR automaticky zlúči niekoľko fotografií, čím zvýši dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procese. To znamená, že jemné detaily v tieňoch aj vo svetlých miestach zostanú a vytvoria bohatší obraz s väčšou hĺbkou.

Hyperlapse a panorámy

Zrýchlite čas a pohyb jedným stlačením a vytvorte úžasný hyperlapse. Tiež môžete zachytiť väčšie a detailnejšie zábery Vášho okolia pomocou panorámy.

 • širokouhlá
 • 180°
 • sférická

Autonómne funkcie

Chytré funkcie, perfektné zábery

MasterShots a FocusTrack bez problémov urobia filmové zábery z každého dobrodružstva.

Predstavujeme MasterShots

Ďalšie evolúcia smart režimu QuickShots, MasterShots je pokročilá bezpilotná funkcia, ktorá dokáže vytvoriť tie najlepšie zábery na akomkoľvek mieste, a to iba jedným kliknutím. Jednoducho vyberte váš subjekt a dron bude natáčať, zatiaľ čo bude vykonávať desať rôznych manévrov. Celú dobu si udrží subjekt uprostred záberu a vytvorí krátku filmovú sekvenciu.

Stred pozornosti

FocusTrack ponúka Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 a Point of Interest 3.0, vďaka čomu zvládne DJI Air 2S sledovať alebo obletieť váš subjekt ľavou zadnou.

Spotlight 2.0: Kamera zostáva vycentrovaná na subjekt, zatiaľ čo letíte do špirály a / alebo zachytávajú zábery zblízka. Funkcia Zoom tiež dovoľuje urobiť čisté zábery z bezpečnej vzdialenosti.
ActiveTrack 4.0: Hladko sledujte svoj subjekt, zatiaľ čo sa dron sám vyhýba prekážkam. Aj keď subjekt na chvíľku stratíte, môžete rýchlo pokračovať v sledovaní počas letu.
Point of Interest 3.0: Jednoducho vytvorte videa lietaním v perfektnom kruhu, zatiaľ čo je váš subjekt držaný uprostred záberov.

Každé dobrodružstvo si zaslúži 2S

Pocíťte let

Menej strachu, viac objavovanie

Kombinácia prenosnosti, bezpečnosti a autonómnych technológií v praxi znamená, že sa nemusíte strachovať ale môžete jednoducho v pokoji lietať. Vezmite DJI Air 2S do neba sebavedome, pri každom lete.

 • APAS 4.0
 • O3 Video prenos

Snímanie okolitého prostredia

DJI Air 2S je schopný vnímať prostredie okolo seba v štyroch smeroch: hore, dolu, dopredu a dozadu. Algoritmy pre pokročilý systém asistencie pilota (APAS 4.0) boli ešte zdokonalené, čo znamená, že sa DJI Air 2S v pokoji vyhne prekážkam aj v zložitejších scenároch a vyšších rýchlostiach.

OcuSync 3.0 prenos

DJI Air 2S disponuje najpokročilejšou technológiou prenosu obrazu, ktorú DJI kedy predstavilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže prenášať ultra čistý a spoľahlivý obraz zakaždým keď vzlietnete, a to ešte ďalej ako kedykoľvek predtým.

Prenos videa až na vzdialenosť 8 km (CE)
prenos videa v 1080p  [3]
2.4 / 5.8 GHz Dual frekvencie a 4 antény  [4]

Bezpečnejšie nebo s ADS-B

DJI Air 2S poskytuje dodatočnú vrstvu vzdušnej bezpečnosti vďaka bezpečnostným systémom AirSense. Tie poskytujú ADS-B letové súradnice z lietadiel a vrtuľníkov vo vašom okolí, zobrazujú tieto stroje na mape a poskytujú zvukové a vizuálne upozornenie cez aplikáciu DJI Fly, aby ste mohli udržať svojho dron v dostatočnej vzdialenosti od nich.

Rozširujúce príslušenstvo

Dostaňte z DJI Air 2S čo najviac

S rozmanitou ponukou príslušenstva je naozaj obloha tým jediným limitom.

Fly More Combo: Fly More Combo obsahuje hub na nabíjanie batérií, tašku cez rameno, set ND filtrov, tri inteligentné letové batérie a ďalšie praktické doplnky, vďaka ktorým môžete cestovať bez obmedzení a s kreativitou.

ND filtre: Užívajte si zvýšenú flexibilitu a buďte pripravení pre akékoľvek svetelné podmienky s ND 4/8/16/32 a ND 64/128/256/512 filtre. [5]

Ovládač DJI Smart Controller: Tento výkonný diaľkový ovládač ponúka 5.5 palcový 1080p displej s vysokým jasom pre ešte lepší zážitok z lietania. Je kompatibilný s aplikáciami DJI GO 4 a DJI FLY, dokonca podporuje inštaláciu aplikáciu tretích strán.

V balení

 • 1x Telo dronu Air 2S
 • 1x DJI RC-N1 diaľkový ovládač
 • 3x Inteligentná letová batéria
 • 1x Nabíjačka batérii
 • 1x Napájací kábel
 • 6x Pár nízkohlukových vrtúľ
 • 1x Ochrana gimbalu
 • 1x USB-C kábel
 • 1x USB-C kábel pre ovládač
 • 1x microUSB kábel pre ovládač
 • 1x Lightning kábel pre ovládač
 • 1x Náhradný pár joystickov
 • 1x Set ND filtrov (ND4/8/16/32)
 • 1x Nabíjací hub pre 3 batérie
 • 1x Powerbank adaptér na batériu
 • 1x Prenosná taška DJI cez rameno

Poznámky:

* Všetky hodnoty parametrov, ktoré sú tu napísané, sa merali na produkčnej verzii DJI Air 2S v kontrolovanom prostredí. Skutočné výsledky sa môžu líšiť podľa letového prostredia, metódy používania a verzie firmvéru.
** Všetky videá a fotky na tejto stránke boli nadobudnuté v prísnom súlade s relevantnými miestnymi zákonmi a reguláciami.
*** FocusTrack nie je k dispozícii pri natáčaní v 5.4K/ 30fps, 5.4K / 25fps, 5.4K / 24fps, 4K / 60fps, 4K / 50fps, 4K / 48fps, 2.7K / 60fps, 2.7km / 50fps, 2.7K / 48fps, 1080p / 120fps, 1080p / 60fps, 1080p / 50fps, and 1080p / 48fps. FocusTrack nie je možný použiť pri natáčaní 5.4K videa.
**** APAS 4.0 nie je k dispozícii pri natáčaní v 5.4K / 30fps, 5.4K / 25fps, 5.4K / 24fps, 4K / 60fps, 4K / 50fps, 4K / 48fps, 2.7K / 60fps, 2.7K / 50fps, 2.7 K / 48fps, 1080p / 120fps.

1. V súlade s CE. Merané hodnoty boli namerané v priestore bez prekážok a bez akéhokoľvek rušenia. Maximálna letová vzdialenosť je určená podľa sily a odolnosti rádiového spojenia.
2. Vždy sa riaďte miestnymi pravidlami a reguláciami a lietajte s dronom iba na vzdialenosť, kde ste schopní ho vidieť (VLOS), pokiaľ nie je dovolené inak.
3. Všetky hodnoty parametrov, ktoré sú tu napísané, boli merané v kontrolovanom prostredí. Skutočné výsledky sa môžu líšiť.
4. V niektorých krajinách, podľa miestnych reguláciou a zákonov, nie je 5.8 GHz prenos dostupný.
5. Fly More Combo zahŕňa low-stop ND filtre (ND 4/8/16/32). High-stop ND filtre (ND 64/128/256/512) sú predávané zvlášť.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Air 2S
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.