Obmedzenie prevádzky: 23. až 27. mája nebude dostupná telefonická podpora ani chat. Kontaktujte nás, prosíme, emailom. Objednávky budú vybavované štandardne.

DJI Air 2S Fly More Combo + Care Refresh + Sandisk Extreme 128 GB

Kód: CP.MA.00000350.01CB
1 503 € –4 %
DJI Air 2S Fly More Combo + Care Refresh + Sandisk Extreme 128 GB
1 503 € –4 % 1 439 € 1 199,17 € bez DPH
Predobjednávka

DJI Air 2S je ten najlepší dron vo svojej cenovej kategórii. Prináša veľa nových inteligentných funkcií ako napríklad nový ActiveTrack, nový APAS, dosah prenosu až 8 km vďaka OcuSync 3.0 a výdrž batérie neuveriteľných 34 minút. Air 2S ponúka dokonca nový senzor, ktorý sa vyrovná drahším modelom. V neposlednom rade prináša tiež nové 5,4K video. V tombo balíčku je 128 GB pamäťová karta SanDisk Extreme a dvojročné poistenie DJI Care Refresh.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dron disponuje 1-palcovým CMOS senzorom, výkonnými autonómnými funkciami a kompaktným telom, ktoré vážia menej ako 600 g. DJI Air 2S je ten ultimátny dron pre cestujúcich fotografov. Vezmite si tento nadupaný dron so sebou všade, aby ste mohli zažiť a natočiť svet okolo vás a to neuveriteľne detailne.

Hlavné funkcie

1-palcový CMOS senzor
5.4K video
MasterShots
8 km 1080p video prenos
Vnímanie prekážok v štyroch smeroch

Obrazový systém

Veľký svet, veľký senzor

Vybavený 1-palcovým obrazovým senzorom a veľkými 2.4μm pixely, DJI Air 2S je schopný natáčať 5.4K video pri 30fps a 4K video pri 60fps. Zachyťte akýkoľvek moment s prirodzenou jasnosťou a autentickými farebnými tónmi, ktoré sú potrebné pre výsledky, ktoré ohromia.

 • 20 MPx
 • 5.4K@30fps / 4K@60fps Video
 • 1-palcový CMOS senzor
 • 2.4 μm pixely

Rozsvieťte tmu

Zachyťte krásu sveta, aj keď sa zotmie. Vďaka vysokému dynamickému rozsahu, vysokému rozlíšeniu a presnou reprodukciou farieb sú aj nočné scény ostré a plné farieb.[2]

Jedna miliarda farieb

Plne sa ponorte do všetkých odtieňov okolo Vás. 10-bitový Dlog-M farebný profil zvládne nahrávať až 1 miliardu farieb a pri tom zanechá všetky male detaily, vďaka ktorým zábery vynikajú.

Foťte RAW

Fotografie vo formáte RAW s vysokým dynamickým rozsahom až 12.6 stôp zachytia viac vizuálnych informácií v každej scéne, aj keď sú svetelné podmienky zlé alebo príliš zložité. To poskytuje viac možností v post-procese, čo dodáva tvorcom viac možností ako získať presne taký vzhľad, ktorý si želajú.

Inteligentné HDR

Technológia inteligentnej HDR automaticky zlúči niekoľko fotografií, čím zvýši dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procese. To znamená, že jemné detaily v tieňoch aj vo svetlých miestach zostanú a vytvoria bohatší obraz s väčšou hĺbkou.

Hyperlapse a panorámy

Zrýchlite čas a pohyb jedným stlačením a vytvorte úžasný hyperlapse. Tiež môžete zachytiť väčšie a detailnejšie zábery Vášho okolia pomocou panorámy.

 • širokouhlá
 • 180°
 • sférická

Autonómne funkcie

Chytré funkcie, perfektné zábery

MasterShots a FocusTrack bez problémov urobia filmové zábery z každého dobrodružstva.

Predstavujeme MasterShots

Ďalšie evolúcia smart režimu QuickShots, MasterShots je pokročilá bezpilotná funkcia, ktorá dokáže vytvoriť tie najlepšie zábery na akomkoľvek mieste, a to iba jedným kliknutím. Jednoducho vyberte váš subjekt a dron bude natáčať, zatiaľ čo bude vykonávať desať rôznych manévrov. Celú dobu si udrží subjekt uprostred záberu a vytvorí krátku filmovú sekvenciu.

Stred pozornosti

FocusTrack ponúka Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 a Point of Interest 3.0, vďaka čomu zvládne DJI Air 2S sledovať alebo obletieť váš subjekt ľavou zadnou.

Spotlight 2.0: Kamera zostáva vycentrovaná na subjekt, zatiaľ čo letíte do špirály a / alebo zachytávajú zábery zblízka. Funkcia Zoom tiež dovoľuje urobiť čisté zábery z bezpečnej vzdialenosti.
ActiveTrack 4.0: Hladko sledujte svoj subjekt, zatiaľ čo sa dron sám vyhýba prekážkam. Aj keď subjekt na chvíľku stratíte, môžete rýchlo pokračovať v sledovaní počas letu.
Point of Interest 3.0: Jednoducho vytvorte videa lietaním v perfektnom kruhu, zatiaľ čo je váš subjekt držaný uprostred záberov.

Každé dobrodružstvo si zaslúži 2S

Pocíťte let

Menej strachu, viac objavovanie

Kombinácia prenosnosti, bezpečnosti a autonómnych technológií v praxi znamená, že sa nemusíte strachovať ale môžete jednoducho v pokoji lietať. Vezmite DJI Air 2S do neba sebavedome, pri každom lete.

 • APAS 4.0
 • O3 Video prenos

Snímanie okolitého prostredia

DJI Air 2S je schopný vnímať prostredie okolo seba v štyroch smeroch: hore, dolu, dopredu a dozadu. Algoritmy pre pokročilý systém asistencie pilota (APAS 4.0) boli ešte zdokonalené, čo znamená, že sa DJI Air 2S v pokoji vyhne prekážkam aj v zložitejších scenároch a vyšších rýchlostiach.

OcuSync 3.0 prenos

DJI Air 2S disponuje najpokročilejšou technológiou prenosu obrazu, ktorú DJI kedy predstavilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže prenášať ultra čistý a spoľahlivý obraz zakaždým keď vzlietnete, a to ešte ďalej ako kedykoľvek predtým.

Prenos videa až na vzdialenosť 8 km (CE)
prenos videa v 1080p  [3]
2.4 / 5.8 GHz Dual frekvencie a 4 antény  [4]

Bezpečnejšie nebo s ADS-B

DJI Air 2S poskytuje dodatočnú vrstvu vzdušnej bezpečnosti vďaka bezpečnostným systémom AirSense. Tie poskytujú ADS-B letové súradnice z lietadiel a vrtuľníkov vo vašom okolí, zobrazujú tieto stroje na mape a poskytujú zvukové a vizuálne upozornenie cez aplikáciu DJI Fly, aby ste mohli udržať svojho dron v dostatočnej vzdialenosti od nich.

Rozširujúce príslušenstvo

Dostaňte z DJI Air 2S čo najviac

S rozmanitou ponukou príslušenstva je naozaj obloha tým jediným limitom.

Fly More Combo: Fly More Combo obsahuje hub na nabíjanie batérií, tašku cez rameno, set ND filtrov, tri inteligentné letové batérie a ďalšie praktické doplnky, vďaka ktorým môžete cestovať bez obmedzení a s kreativitou.

ND filtre: Užívajte si zvýšenú flexibilitu a buďte pripravení pre akékoľvek svetelné podmienky s ND 4/8/16/32 a ND 64/128/256/512 filtre. [5]

Ovládač DJI Smart Controller: Tento výkonný diaľkový ovládač ponúka 5.5 palcový 1080p displej s vysokým jasom pre ešte lepší zážitok z lietania. Je kompatibilný s aplikáciami DJI GO 4 a DJI FLY, dokonca podporuje inštaláciu aplikáciu tretích strán.

V balení

 • 1x Telo dronu Air 2S
 • 1x DJI RC-N1 diaľkový ovládač
 • 3x Inteligentná letová batéria
 • 1x Nabíjačka batérii
 • 1x Napájací kábel
 • 6x Pár nízkohlukových vrtúľ
 • 1x Ochrana gimbalu
 • 1x USB-C kábel
 • 1x USB-C kábel pre ovládač
 • 1x microUSB kábel pre ovládač
 • 1x Lightning kábel pre ovládač
 • 1x Náhradný pár joystickov
 • 1x Set ND filtrov (ND4/8/16/32)
 • 1x Nabíjací hub pre 3 batérie
 • 1x Powerbank adaptér na batériu
 • 1x Prenosná taška DJI cez rameno

Poznámky:

* Všetky hodnoty parametrov, ktoré sú tu napísané, sa merali na produkčnej verzii DJI Air 2S v kontrolovanom prostredí. Skutočné výsledky sa môžu líšiť podľa letového prostredia, metódy používania a verzie firmvéru.
** Všetky videá a fotky na tejto stránke boli nadobudnuté v prísnom súlade s relevantnými miestnymi zákonmi a reguláciami.
*** FocusTrack nie je k dispozícii pri natáčaní v 5.4K/ 30fps, 5.4K / 25fps, 5.4K / 24fps, 4K / 60fps, 4K / 50fps, 4K / 48fps, 2.7K / 60fps, 2.7km / 50fps, 2.7K / 48fps, 1080p / 120fps, 1080p / 60fps, 1080p / 50fps, and 1080p / 48fps. FocusTrack nie je možný použiť pri natáčaní 5.4K videa.
**** APAS 4.0 nie je k dispozícii pri natáčaní v 5.4K / 30fps, 5.4K / 25fps, 5.4K / 24fps, 4K / 60fps, 4K / 50fps, 4K / 48fps, 2.7K / 60fps, 2.7K / 50fps, 2.7 K / 48fps, 1080p / 120fps.

1. V súlade s CE. Merané hodnoty boli namerané v priestore bez prekážok a bez akéhokoľvek rušenia. Maximálna letová vzdialenosť je určená podľa sily a odolnosti rádiového spojenia.
2. Vždy sa riaďte miestnymi pravidlami a reguláciami a lietajte s dronom iba na vzdialenosť, kde ste schopní ho vidieť (VLOS), pokiaľ nie je dovolené inak.
3. Všetky hodnoty parametrov, ktoré sú tu napísané, boli merané v kontrolovanom prostredí. Skutočné výsledky sa môžu líšiť.
4. V niektorých krajinách, podľa miestnych reguláciou a zákonov, nie je 5.8 GHz prenos dostupný.
5. Fly More Combo zahŕňa low-stop ND filtre (ND 4/8/16/32). High-stop ND filtre (ND 64/128/256/512) sú predávané zvlášť.

Dodatočné parametre

Kategória: Dron DJI Air 2S
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJI je čínska technologická spoločnosť a aktuálny líder v oblasti dronov, fotoaparátov, pohonných systémov a stabilizátorov so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie