Autel EVO Lite+ Premium Bundle (Biely)

Kód: AUTLITBW
1 459 € 1 215,83 € bez DPH
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
8.3.2024

Autel EVO Lite+ je kompaktný skladací dron vybavený 6K kamerou s 1" čipom, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 20 MPx a nahrávať v 6K pri 30 fps. Veľmi precízne zvláda aj zábery v noci. Dron je vybavený širokouhlými antikoliznými senzormi a akumulátorom s kapacitou 6175 mAh, s ktorým si môžete užiť až 40 minút letu. Premium Bundle rozšírený o ďalšie príslušenstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

EVO Lite+ je vybavený 1-palcovým snímačom a spoločne so šikovným algoritmom Moonlight od spoločnosti Autel dokážete zachytiť ostré zábery v noci s nízkym šumom aj pri vysokom ISO.

Maximálna kontrola vďaka nastaviteľnej clone

Nechajte úplne voľný priebeh svojej kreativite. Nastaviteľná clona f2,8 až f11 vám umožňuje meniť expozíciu a hĺbku ostrosti nápaditými spôsobmi.

Kľúčové vlastnosti:

 • 1" CMOS senzor
 • f2,8 ~ f11 variabilná clona
 • 6K/30 fps video
 • 20 MPx snímky

Režim Defog

Či už lietate na hmlistom kopci za úsvitu alebo sa s lietadlom vznášate na úpätí vodopádu, s funkciou Defog doslova prezriete cez hmlu a opar ako nič. Tento režim automaticky upraví nastavenia fotoaparátu tak, aby vaše zábery vyzerali čo možno najlepšie.

HDR video

Zachovajte bohaté detaily a premeňte vyblednuté snímky na skutočné umelecké diela. Skvelá hĺbka tieňov a žiarivé farby v každom zábere.

Okamžité ostrenie ako synonymum pre úžasné zábery

Ľahko sledujte rýchlo sa pohybujúce objekty. Algoritmus s fázovou detekciou a duálnym zaostrovaním dokáže v rádoch milisekúnd presne zamerať a uzamknúť sledovaný objekt.

Filmové zábery jednoduchým dotykom

Dychberúce profesionálne zábery vytvoríte iba jediným dotykom pomocou automatických natáčacích režimov. V mobilnej aplikácii Autel Sky si potom môžete vaše video vyšperkovať napríklad hudbou. Či už ste začiatočníci alebo skúsení piloti, stopercentne si radi užijete tie najlepšie snímky. Vyberať môžete medzi režimami Flick, Rocket, Fade away alebo Orbit.

Váš osobný paparazzi

Jednoduchým stlačením tlačidla sa Lite+ vznesie do vzduchu a behom okamihu urobí tú najlepšiu fotku vás aj vašej skupinke kamarátov. Pre lepší efekt dokáže napríklad rozostriť pozadie alebo naopak zabrať široké okolie.

Dynamic Track 2.1: Sledovanie objektu

Povedzte svojmu EVO Lite+, aby automaticky sledoval určitú osobu, zviera alebo dopravný prostriedok. Vy sa tak budete môcť venovať iným aktivitám a Lite+ sa zatiaľ postará o super záznam.

SonarSound: Budete počuť všetko

Pomocou vstavaného mikrofónu zvládne diaľkový ovládač zaznamenávať hlasové nahrávky a záznam okolitých zvukov, zatiaľ čo sa váš dron môže vznášať desiatky alebo dokonca aj stovky metrov nad vašou hlavou.

Zdieľajte snímky behom pár sekúnd

Radi by ste sa zábery pochválili svojim priateľom? Potom len stačí váš chytrý telefón umiestniť čo najbližšie k EVO Lite+. S pomocou aplikácie Autel Sky a rýchlym prenosom 160 Mbps budete mať videá a fotky behom chvíľky priamo vo svojom mobile.

MovieMaster: Rýchla a jednoduchá tvorba videa

V aplikácii Autel Sky máte možnosť si vybrať z množstva šablón. Tie môžete aplikovať na vytvorené záznamy a vytvoriť tak úplne senzačné video. Aplikácia pomôže s čo najrýchlejšou editáciou, takže výsledné video môžete zdieľať už behom pár minút.

Účinný antikolizný systém so širokouhlým snímaním

S novými širokouhlými atnikoliznými snímačmi môžete lietať rýchlejšie, bezpečnejšie a sebavedomejšie než kedykoľvek predtým. Senzory snímajú predné zorné pole v rozsahu 150 °, čo vo väčšej miere eliminuje prípadné slepé miesta v porovnaní s obdobnými systémami. Súčasne môže byť na lietadle umiestnených aj menej senzorov.

Perfektná výdrž batérie

EVO Lite+ je jediný dron svojho druhu, ktorý aj napriek svojim rozmerom a hmotnosti ponúka až 40 minút letu. Ide o 30% dlhší letový čas, než poskytujú konkurenčné produkty rovnakej kategórie.

V balení

 • Lietadlo EVO Lite+ (vrátane batérie, vrtulí a krytu závesu)
 • Diaľkový ovládač
 • Nabíjací adaptér
 • Nabíjací kábel USB-C
 • Kábel USB-C do lightning
 • Kábel USB-C do USB-C
 • Kábel USB-C do Micro USB
 • 3× pár náhradných vrtulí
 • Skrutkovač
 • 2× náhradný akumulátor
 • Multi nabíjač
 • Set ND filtrov
 • Prepravná taška

Dodatočné parametre

Kategória: Dron Autel Lite+
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: